Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

tinem pumnii sa fie bine... sa fie anul in care se fac in sfirsit bine.
Soni, inteleg ca pliculetul trimis de mine pe 14 dec nu a ajuns inca. incep sa ma ingrijorez, uff...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Dana-e ,pui , tu stii bine ca imediat cum ajunge ceva eu scriu!!!Pina acu unu singur nu a ajuns! liana! Dar nu dispera!Am toate plicurile am sa recontrolez! dar e imposibil sa fi ajuns si sa nu-ti spun! Dar fiind oameni se poate gresi! da un pm cu cit si cind ai trimis (am vazut scuza) si eu recontrolez tot si i-ti spun! daca am m-au luat valurile din cauza starii precare a lui Marian te rog sa ma scuzi! Pup dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Soni ne rugam acum pentru Mihaita sa reuseasca transplantul! Doamne ajuta!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Soni,

Multumim ca ne tii informati. Ma bucur ca a ajuns si pliculetul de la mine...Suntem aici, ne rugam pt puiuti si deschidem zilnic subiectul cu sufletul la gura.
Speram sa ne spui si vesti mai bune

Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Neata. Vorbit dim spital .Maduva ajunge azi la ore15.00Sintem cu sufletul la---gura!
Marian nu s-a schimbat nimic inca !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Porca miseria!!!(nu e o injuratura pt cine nu stie , ca un fel firar sa fie) nici acu n-a ajuns maduva !!! tel din 15 in 15 min spital !!! Aia zic .subito-vine repede ! dare-r dreacu in capul lor ca eu mor ! tata Jan nu mai are nici voce! zice . nu mai cheltuiti ca va dau eu bip cind ajunge!!!!!!!

(fetelor nu va urez sa treceti prin clipele astea! ma simt ca o mama adoptiva si incerc cu toate fortele sa fiu tare si alaturi de parinti! dar am momente cind as vrea sa mi se scoata mie maduva ca acesti copii sa ---traiasca!) Scuzati-ma dar ---------NU MAI VREAU SA VAD COPII CARE DEVIN ---INGERI! E drept , sint 10 luni ca te ocupi de ei dar chiar daca nu sint ai tai AU DREPTUL SA TRAIASCA!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

ACUM A AJUNS MADUVA SI ICEPE TRANSPLANTUL!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Astept cu sufletul la gura vestile bune. Citesc zilnic despre voi.


Mary si Anna Maria- 08.04.2006
Poze cu Anna http://new.photos.yahoo.com/marilenavladoianu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Multumim Marilena12 si tuturor! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Doamne ajuta sa fie bine.
Suntem alaturi de voi.

Sa ne dai vesti (speram mai bune) si despre Marian

Mergi la inceput