Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

si-a revenit putin puiul si vrea ----icre!!!chiar daca se uita pe tavan! ma duc pe la jumarea orasului sa vad daca gasesc!! pup


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Doamne ajuta-l!...cu groaza deschid subiectul asta in ultimele zile,mie frica sa nu citesc ceva...ufffffffff....fa-i Doamne bine pe puiutii astia,au trecut prin destule!!!

SONI









Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

aM CAUTAT PINA ---AM GASIT!!! Am fugit la sptal dar---nu mai voia !ii era somn! Sa speram ca miine ---va minca! Voi dormi cu telefonul linga mine!!! Miine vor sa-i fac alta punctie!!! Dar oare mai resista la o anestesie totala??????????
Mihaita daca da DD mine seara la 9 intra in transplant!
Ma simt ca si cum eu trec prin ce trec copii si parintii astai!
Slaba ,deziluzionata si ----fara sperante pt. Marian! mi-a retelefonat mama ! E---------------- gata sa speram in bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

soni , ne rugam pentru copii.

Trebuie sa fii tare (usor de zis)sa sustii si mamica si copii.
Si nu in ultimul timp si pe tine si familia ta.
Imi pare tare rau ca nu putem sa va ajutam , sa va alinam , sa va sustinem in momentele grele.
Speram ca ruga noastra sa conteze si sa auzim vesti ceva mai bune de la voi.

Pupam pe toti.
Doamne ajuta

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doamne ajuta Soni! sa auzim numai de bine de la tine, ca de la mine... azi noapte Radu a intrat in coma... si azi trebuia sa plece... aseara ii venise oficial invitatia si de la Pavia...


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Offffffffffffffff Danielac iar pling!!!! NU SE POATEEEEE!! Ai sa vezi ca i-si revine!!! TREBUIE!! O sa-l ajute micutul Denis de acolo de sus ca numai el stie ce a suferit!!!
Si aici vestile sint proaste si urite ! pt marian donatorul din Germania bolnav! gasit altul 34 ani SUA dar dureaza 3-4 sapèt !!!! Vb diseara iar cu mama.Azi a mincat 2 lingurite icre si era tare fericit!
Pina diseara nu stim nimic nici despre Mihaita !!
Vine nu vine ,face nu face-----Asteptam . Tata Jan a fost azi la spital si spunea ca Marian misca incet de tot mina --dreapta!! Mama a zis ca i-au facut punctie fara anestezie dupa ce s-a intimplat! Are tensiune 190 cu peste suta!!si ii fac un fel de fenobarbital sa nu se agite!!! Si uite asa ----o luam de la capat!!
Doamne ajuta !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Soni, de-abia azi am reusit sa pun si eu niste banuti la posta. Am avut probleme, mi s-a infectat o unghie la picior si a trebuit sa fac operatie, sa-mi scoata o parte din ea. Si mi-a fost cam teama sa stau atata in picioare la posta si sa nu ma calce cineva. Acum sunt bine.

Sunt tare trista ca Marian nu e mai bine, ma rog la DD sa le aduca mosul la copiii astia amarati mai putina suferinta, mai multa sanatate...nu mai stiu ce sa mai zic...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Soni

Si eu mi-am propus demult sa pun ceva banuti la posta dar nu am reusit decat azi. Nu sunt multi, 50 euro, i-am pus in plic cu felicitare, sper sa ajunga.
In rest, intru zilnic, citesc si plang, va pomenesc in rugaciunile mele....si sunt cu sufletul alaturi de voi. Mai mult...numai tu si DD acolo sus puteti face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

INGA primit plic de la tine azi cu 100€!!! Am sa-i inminez mama Marian ca de ieri ma intreaba daca a venit ceva! Am vrut sa-i dau eu citiva € si a zis ca ei nu-i trebuie mincare sa aiba pt.Marian .Acum am fost jos si cind am telefonat si am zis a busit-o plindul la telefon!Va ureaza mereu sanatate si copii sanatosi si zice ca pe ea a uitat-o DD!!Marian doerme de continuu!! Ieri I-au spus ca donatorul di Germania s-a imbolnavit si ca acu tre sa mai astepete 3-4 sapt sa vada fata din SUA.
Tata jan a facut o criza de nervi aseara ca nu au ajuns inca celulele si azi nu se putea scula nici din pat!!!Am incercat sa-i ridic putin moralul da------
Danielac ---am amutit!cind am vazut mail!! Am scris la subiectul de la generale deschis pt. Raducu!!
Cind ajung celelalte plicuri am sa-i impart.Acum era necesar ca Marian sa aiba macar putinul care il vrea!Azi a mincat 2 linguri compot mere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Va scriu mai pe seara ! Pup dulce!

Mergi la inceput