Destinul,speranta si drumul spre viata-Pavia II

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Soni ne rugam pentru Marian si Mihaita in continuare!!!


(este posibil ca in zilele urmatoare sa ajunga si Raducu al nostru la Pavia, iti dau un semn cand stiu sigur!)


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Soni esti o fata deosebita toata admiratia mea pentru tine.
Celor doi pui ai tai multa sanatate si rezultate cat mai curand in tratamemte.

Liliana

Cele mai noi poze

Poze cu maimutica mea

Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna fetelor si nu ma mai laudati asa ca sint convinsa care mai mult care mai putin FIECARE dintre voi a-ti face putinul care il fac eu!!Asta nu inseamana ca ca ma supar sau nu-mi face placere dar ceea ce fac eu nu e deosebit e doar UMAN!
Danielac ma bur mult pt Raducu ! Au raspuns aia de la Pavia??? Doamne asa sa fie ! Anunta-ma ,ca un telefon dat la tristete inseamna mult si nu voi lipsi la apel,fii sigura!
Marian era trist azi ,ca jos era srbatoare pt copii si el nu poate parasi camera ! Situatia e aceeasi! Se asteapta raspunsul din Germania!
Mihaita de luni intra in pregatire si sa speram ca de data asta e cea buna ca ne-am saturat de aminari! Astept pliculetele de la voi si de la inima aia amre de baiat din spania care i-a luat la suflet pe copii astia!!D-zeu sa va dea sanatate si putere tuturor! Si mie ca sa putem ajuta si pe altii !! Abia astept sa le dau ceva banuti de Craciun ,mai ales lui Marian care maninca f .putin si are pofte !Si daca nu fuge ma-sa atunci nu mai maninca nimic !!! Si in fiecare zi chiar daca vrea o portocala tre sa ai cu ce sa o iei! In rest doarme! Azi mama i-mi spunea ca ----nu mai sta in picioare!!!Nu mai are muschi de loc! £ luni de pat sint enorme si fara minmcare ca ce maninca el maninca o pasarica!!Ciuguleste!A inceput sa-i dea vitamine si parca parca ia 2 guri in plus!!! Offf Doamne cita suferinta!! data trecuta cind am fost la spital si nu voiam sa urc m-am rusinat de slabiciunea mea, ca mama a zis ca :nu musca! si am urcat! dar cit am plins dupa! trist dar adevarat. Sint si eu om chiar daca vreau sa par ---vultur!! Pup dulce ,duminica placuta si sper sa incep sa va dau vesti mai bune!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Soni, nu au raspuns la mailul meu cei din Pavia, a intervenit cineva din Italia.. sa speram ca scrisoarea oficiala va ajunge la timp, pentru ca altfel vor pleca in Israel, desi e mai scump si mai departe...


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Offff Danielac ,sincer i-mi pare rau dar ti-am zis ca raspund f greu !!! Sa speram in bine!! Eu cel mult pot sa dau un telefon sa vb cu --secretara! dac crezi ca ajuta spune-mi ! o fac!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

nu Soni, nu vreau sa suni... stii de ce? pentru ca eu sper din tot sufletul sa ajunga in Israel mai degraba decat in Italia, nu stiu de ce, dar am asa o presimtire legata de Israel... multumesc oricum! esti tare draguta!


quote:
Originally posted by soni

Offff Danielac ,sincer i-mi pare rau dar ti-am zis ca raspund f greu !!! Sa speram in bine!! Eu cel mult pot sa dau un telefon sa vb cu --secretara! dac crezi ca ajuta spune-mi ! o fac!

La vita è un lampo,ma nel mistero di questo istante luminoso c'è il nostro passato,il nostro presnte,il nostro futuro!
P.Mosca

Viata e ca un fulger,dar in misterul acestei clipe luminoase exista trecutul,prezentul si viitorul nostru!





Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Dumnezeu sa-l ajute pe >Rducu orinde v-a ajunge in lume sa sa-i dea ---viata!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Da, Soni, toti copilaii din lume merita asta, viata fara dureri si chinuri!
Doamne ajuta!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Fetelor pling de nu vad tastele!!! La 6.30 m-a sunat mama Marian ca a facut o criza de s-a invinetit tot!Era diperata! La 9.30 am sunat eu parca era mai bine! Acum m-a sunat tata Jan care e la spital cu Mihaita sa inceapa analizele si pe Marian il duc in reanimare alta criza! mama a lesint! tat jan a zis ca ma tine la curent ca eu nu pot sa fac nimic daca ma duc acolo ca nu ma primesc in salele sterile!!!!! DOAMNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uNDE ESTI???? AJUTAAA-L!!!
sIMT CA MA SUFOC .!!1
v A TIN LA CURENT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

soni sunt aici si ma rog sa fie bine..
Doamne ajuta!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput