dieta hipocalorica (4)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Briza,distractie placuta la nunta.
ai grija ce mananci pe acolo.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

neata!
am trecut sa va salut!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

dimineata la 12,30????
Sper sa aveti o duminica linistita cu mult soare si fara prea multe ispite culinare:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu tot in pijamale eram la 12 jumate,
ca sotu' dormea si n-am apucat sa ma schimb.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

neata!
va treziti?
poftiti la cafea!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

GATA!!! am aparut si io....treaza sunt de mult, am si muncit, am avut ceva urgent (ma "calareste" seful de la prima ora)...dar cafeaua abia acum o beau, s-a racit

so, din pacate nu m-am cintarit dimineata, dar va spun ce voi papa azi:

2 mere, 2 piersici
piept de pui cu legume la cuptor
salata (varza, ardei gras, rosii) cu ton

cam asta e meniul de azi!!!

va sarut, sa avem o zi buna!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Cine mai arunca si la mine inca o cofee?! Ca am baut deja una dar tot nu m-am trezit.de, cine a dantuit azi noapte acum doarme pe el. La nunta a fost super dar mancarea n-a fost hipo de loc, si am mancat si ca o sparta. La un mom dat m-am gandit eu ca deja e prea mult si am vrut sa o sterg inainte sa vina tortul, dar prietena mea a zis nici sa nu ma gandesc sa lipsesc de la tortul ei..asa ca am papat si o feliuta (am rugat sa mi se puna una de grosimea cutitului), era asa de bun . Acum apa, paie si bataie o sapt, sa dau jos ce am stricat intr-o noapte!


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

si eu m-am cam porcit zilele astea.
mai ales aseara cand am mancat mancare chinezeasca ca o sparta.
Briza,cafea iti dau eu.
Lia ,bun meniul tau!ma duc la piata sa-mi iau si eu piersici.
va pup pe toate slabutele!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

'morning!!! imi fac curaj pentru o noua zi in fata unei cafele!!!

aseara si eu am calcat in strachini....eram singura, copilul e la mama zilele astea, sotul e in deplasare si eu ma simteam a nimanui.....so, am dat iama in inghetata din frigider, cu ciocolata si alune (o bunatate), mi-am pus si un pahar de vin rosu.....
destrabalare curata!!!

halal femeie serioasa sunt si io.......

oricum, cintarul arata dimineata 58. eu as vrea sa ajung pe la un 55-56, ca pe 26 suntem la mare si vreau sa dau bine pe plaja!!!

azi am acelasi meniu ca ieri, dar sper sa sar peste vin si inghetata!!!

va sarut!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

nu mai zice de inghetata aia cu cioco si alune,ca lesin aici.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput