dieta hipocalorica (4)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

iar v-ati dat la fund!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Eu sunt in zona. N-am mai scris pentru ca sunt demoralizata, nu ma simt motivata sa fac mai mult. O sa-mi revin sper si atunci o sa si slabesc sper...

Andreea mamica lui Filip Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Andreea, cea mai buna motivatie e o poza "grasa" in costum de baie lipita pe usa de la bucatarie si pe frigider, si o oglinda mare:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu mi-am pus o poza cu Eva Longoria pe frigider. cand ma ia foamea ma uit ce bine arata si-mi trece.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Si eu am poze pe frigider dar tot degeaba. Cred ca le am de prea mult timp, ar trebui sa le mai schimb. O sa-mi fac si o lozinca s-o lipesc tot pe frigider: "Mananci cat o VACA, arati ca o VACA!!!"

Muuuuuuu...

Andreea mamica lui Filip Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:





,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

fetelor, azi dupa masa am ucis o farfurie de cartofi noi prajiti. Si sa fie treaba si mai sigura, am mancat si un Dots. Sa-mi fie rushine, vaca de mine:( Maine dimineata merg la inot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Bey, deci se pare ca lozinca, desi nu am lipit-o inca pe frigi, a avut efect, asa ca aseara am sarit cina dar am bagat cirese si am calarit bicicleta pentru a doua oara. Sunt incantata de mine. Daca fac asta zilnic e imposibil sa nu slabesc mai devreme sau mai tarziu. Eu sper mai devreme.
Lia, scuze ca am uitat, bine ai venit pe topic si mult succes! Mai povesteste din cand in cand ce mananci, daca faci ceva miscare etc.

Andreea mamica lui Filip Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Andreea,bravo tie!
eu aseara am mancat cartofi prajiti si o cutie de turta dulce.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

De cateva zile tot aveam pofta de un ecler cu ness si azi dimineata am comis-o. Am mancat jum de ecler ca muream de pofta, si m-am gandit eu ca e mai bine sa mananc dimineata decat sa ma apuce iar pofta seara....Maine ma duc la o nunta si abia astept sa pun in practica ce am invata la ....Fac antrenamente ca deja a inceput numaratoarea inversa


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput