o situatie tragica

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

asa este, e clar a fost proasta organizare, am fost depasita de moment... cu fetele cu care m-am intalnit ne stiam deja, iar pe tine nu stiam cum arati... daca ai fi ramas pana la sfarsit, sigur ne intalneam, ca vedeam pe cineva care sta pe acolo si asteapta sa se intample ceva

este numai vina mea - data viitoare cand ne vedem ne dam o ora sigura (a fost aproximativ ca a fost "dupa Liturghie") si ne lasam si semnalmentele inainte... si facem si o lista cu cine vine SIGUR si cine nu si si si multe amanunte ca sa nu se mai intample ca azi...

a fost si organizat in pripa si orele s-au schimbat si tot asa...

haideti sa vedem: saptamana viitoare, duminica, cine poate sa vina?
dar sa scrie AICI pentru ca pm-urile trebuie sterse periodic din cauza ca se umpla inboxul si pe urma chiar pierd toate informatiile facem o lista din timp, asa cred ca este cel mai bine, sa vedem si ce ar mai fi nevoie... de exemplu, pana acum s-au strans doua sacose cu haine pentru cornelia, cred ca suficiente.

ar fi bine sa vedem cine poate aduce:
-haine pentru fetita
-haine pentru sot
-jucarii pentru fetita
-bani pentru medicamente si pampersi (deocamdata)

cu banii de la adriana vom lua 2 pachete de pampersi ieftini de la un engros din drumul taberei si saptamana asta vom incerca sa ajungem la cornelia acasa sa ii ducem primele pachete

va multumesc pentru intelegere, puteti da cu rosii ca merit, dar promit ca data viitoare nu se va mai intampla!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dan.D. spune:

Cum se numeste medicamentul?? Cum il ia?? Ce forma are(sirop sau pastile)?? Unde se gaseste??
Dan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by Dan.D.

Cum se numeste medicamentul?? Cum il ia?? Ce forma are(sirop sau pastile)?? Unde se gaseste??
Dan.

www.ana-design.ch/cosmina/cosmina.htm" target="_blank">Cosmina, un inger fara aripi...




o sa o intreb cand mai vorbesc cu ea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by danangie

GANDACELUL, eu pe pagina anterioara ti-am lasat un mesaj ca am cateva pulovere. Ti-am trimis si un e-mail...........dar nu am primit nici un raspuns. Nu le-ai primit? Ca nu mai inteleg nimic. Am nevoie de un raspuns ca sa stiu sa iau cu mine aceste pulovere cand vin in tara. Sa ne punem de acord cum sa ne intalnim.......Ciao.


te rog sa ma ierti, stau rau de tot cu timpul, am avut extrem de multe pe cap zilele astea, am incercat sa raspund chestiunilor mai urgente, cum a fost intalnirea - si nici pe astea nu le-am rezolvat, dupa cum vezi

deci: ia pulovarele, pentru eugen inca nu a adus nimeni nimic!

cand vii in tara?

multumim frumos!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

asta e.oricum noi si asociatia noastra ramanem deschise dialogului.

andreeat & Alex -8 dec.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

GANDACELU, nu tre' sa te scuzi. Ma gandeam ca nu vrei puloverele de la mine.... E ok. Deci, eu aterizez pe aeroportul din Otopeni pe 9 aprilie dimineata. Pana in 9,30. Acum sunt la munca si nu tin minte. Dar ajung acasa si-ti spun la ce ora aterizeaza avionul. Tu crezi ca poti veni la aeroport? E prea greu? Cum eu nu prea cunosc Bucurestiul............mi-e frica sa nu carecumva sa nu gasesc locul de intalnire. Daca ti-e greu.......zi-mi un loc cat mai aproape de aeroport, dar sa fie ceva destul de cunoscut...........asa poate incerc sa ajung. Ok, astept raspuns. Si cand ajung acasa iti spun ora exacta. Ciao

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Eu am asa (lucruri pentru fetita ):
3 rochite sau 4
2 perechi pantalon
1 geaca
1 fas cu totul
cateva bluze cu maneca lunga
2 perechi corapi cu chilot
2 camasute
jucarii
Deci cam o geanta sau o sacosa mai mare de lucruri .

Comorile mele:http://www.geocities.com/nickysweet4u/nickysweet4u.html
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Gandacelu ajut si eu cu ceva banuti si hainute pt Cornelia insa sotu cam cate kg are ca as avea si ceva pt el. Fac curatenia de primavara si am cateva hainute.

Sa nu dati in mine dar cu cativa banuti se poate merge in Europa sa o imbracam cu hainute pe fetita eu una ma ofer daca se hotaraste. Banuti ca sa ii utilizeze in alte scopuri cred ca m-as supara rau si nu le-as mai da.



Danina Diana - strengarita familiei
Paula-DianaNoi
DIDIUTZA
PETRCERE PAULA DIANA 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Gandacel, imi cer scuze, n-am citit mesajele pt.ca am fost plecata din Bucuresti in we. Deci vreau sa donez si eu ceva haine pentru Cornelia (nu prea multe caci le-am dat pe majoritatea) si ceva banuti, mai exact 500.000 lei. Ramane deci sa ne intalnim saptamana viitoare, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

As avea si eu ceva hainute pentru parinti.
Daca sunt de folos...
Astept sa-mi spuneti unde si cind sa le aduc.




Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca

BIANCA Printesa sufletului meu


"Nu sunt ceea ce par a fi,nu sunt nimic din ce-as fi vrut sa fiu....dar daca m-am nascut fara sa stiu,devreme sau poate prea tirziu,m-am resemnat....ca orice om,si-am ramas ceea ce sunt."

Mergi la inceput