o situatie tragica

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Aaaaaaaa,si am uitat sa spun.Am inteles ca acolo sunt copii care provin din familii care nu au posibilitati materiale ,parintii vin si-i viziteaza periodic,dar asta trebuie de intrebat daca mai sunt locuri disponibile.Daca da ,ar fi bien pt ea ma gandesc ,nu ar mai fi grija pampersilor ,acolo beneficiaza de tot .
Daca nu a fost o idee tocmai buna imi cer scuze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Gandacel , voi fi acolo asa cum am promis .Ajung eu cumva .Am pus deja cateva lucruri pt fetita .

Comorile mele:http://www.geocities.com/nickysweet4u/nickysweet4u.html
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dan.D. spune:

Cum se numeste medicamentul?? Cum il ia?? Ce forma are(sirop sau pastile)?? Unde se gaseste??
Dan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Gandacel imi pare rau am ajuns acolo la 10,30 si am stat pana la 11,40 nu am vazut pe nimeni,te-am sunat la tel.dar chiar nu puteam sa mai raman pana se termina slujba ca aveam alte probleme de rezolvat.puteai sa iesi 5 min ca nu se int. nimic vorbeam si apoi mergeai la slujba inapoi daca erai in biserica.cu alta ocazie.

andreeat & Alex -8 dec.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

GANDACELUL, eu pe pagina anterioara ti-am lasat un mesaj ca am cateva pulovere. Ti-am trimis si un e-mail...........dar nu am primit nici un raspuns. Nu le-ai primit? Ca nu mai inteleg nimic. Am nevoie de un raspuns ca sa stiu sa iau cu mine aceste pulovere cand vin in tara. Sa ne punem de acord cum sa ne intalnim.......Ciao.

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by andreea_tx

Gandacel imi pare rau am ajuns acolo la 10,30 si am stat pana la 11,40 nu am vazut pe nimeni,te-am sunat la tel.dar chiar nu puteam sa mai raman pana se termina slujba ca aveam alte probleme de rezolvat.puteai sa iesi 5 min ca nu se int. nimic vorbeam si apoi mergeai la slujba inapoi daca erai in biserica.cu alta ocazie.

andreeat & Alex -8 dec.2000



imi pare atat de rau aveam telefonul inchis... noi daca ne-am intalnit inauntru (eram la subsol) am inceput sa punem tara la cale si nu ne-am mai gandit ca mai este cineva pe afara... trebuia sa intri... imi pare rau, am scris atatea mesaje zilele astea, poate nu am apucat sa le explic tuturor si nu mai stiam cati mai vin sau nu ideea era ca ne intalnim cu totii dupa Liturghie, dar dupa Liturghie nu am mai gasit pe nimeni care sa astepte - cei care au intrat in biserica, s-au intalnit

cand ne mai intalnim acolo, va rog eu mult sa intrati!!! nu se intampla nimic! este o biserica mica, plina de oameni tineri...

ne-am intalnit adriana (care a adus 500.000), sabina si felis cu mihaita(care au adus fiecare cate o sacosa mare de haine) si irina c. care se va implica alaturi de mine in acest caz - va multumesc tutror!


andreea, te rog sa ma ierti, nu imi imaginam ca daca vii, nu intri... sper ca data viitoare nu vor mai fi probleme, ne vom intalni intr-un loc unde sa nu existe "dubii"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

ca sa nu mai fie probleme data viitoare, va rog toti care ne vedem sa scrieti mesajele aici: pentru ca atatea pm-uri am primit zilele astea de la atatea presoane necunoscute, unii au spus in ultima clipa ca nu mai vin, pur si simplu nu am stiut cine mai vine si cine nu!

v-am spus ca nu am mai facut asta niciodata... nu a fost rea-intentie, va rog sa ma iertati

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by LauraNicole

Gandacel , voi fi acolo asa cum am promis .Ajung eu cumva .Am pus deja cateva lucruri pt fetita .

Comorile mele:http://www.geocities.com/nickysweet4u/nickysweet4u.html
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm



ai ajuns si tu? macar te-ai intalnit cu andreea?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by soarenistor

Aaaaaaaa,si am uitat sa spun.Am inteles ca acolo sunt copii care provin din familii care nu au posibilitati materiale ,parintii vin si-i viziteaza periodic,dar asta trebuie de intrebat daca mai sunt locuri disponibile.Daca da ,ar fi bien pt ea ma gandesc ,nu ar mai fi grija pampersilor ,acolo beneficiaza de tot .
Daca nu a fost o idee tocmai buna imi cer scuze.


cred ca este o idee excelenta! ii voi spune!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Eu nu am zis ca a fost cu rea intentie dar eu degeaba am intrat si in biserica daca nu cunosteam pe nimeni si m-am tot fatait o ora si ceva ba afara ba inauntru si daca am vazu ca nici la tel nu raspunzi pentru ca la mine se auzea ca suna deci nu a fost inchis atunci am renuntat si am plecat.

andreeat & Alex -8 dec.2000

Mergi la inceput