Pestisori... pestisori... (19)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Fetele-pestisori multumesc pt urari si va pup!

Denisa
Denisa ');si Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Tuturor srbatoritelor sanatate, fericire si bucurii alaturi de cei dragi!
Scarmanus
Denii mic
Nexus

Iar sarbatoritei de maine
Maruta
ii doresc multa, multa sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor.

Gabgabriela - Ce familie frumoasa,Dianei ii statea foarte bine in rochita alba, o adevarata printesa, nu ca celalte doua ar fi mai prejos .Ai trei printese. Mi-au placut oamenii de zapada, erau deosebiti;
Vanessa - sanatate tuturor, mmamei si baietilor!Si te astept cat de curand cu noutati despre voi.
Elyanne - Sa-ti traiasca finii! Pe cand nunta? Ati reusit sa terminati cumparaturile, de nunta?Daca nu e cu suparare nu ne spui si noua ce era frumos la Baby expo?
Emilly - Bafta la examene! Spor la invatat.Si nu in ultimul rand sanatate "gazei".
In sfarsit azi, dupa mai multe zile, a fost un pic de soare(oare chiar vine primavara?), zapada de prin oras s-a topit ...dar nu se stie..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani, Maruta!

Am creat subiect separat aici ... daca vreti sa intrati si aici sa-i spuneti LMA...

Criss nunta (la care suntem nasi... ca mai avem o nunta in vara asta) este in iunie, pe 17... mai avem. Cumparaturile nu le-am terminat, dar macar am luat ce era important... invitatiile si rochia de mireasa, ca aici a vrut fina sa fiu prezenta sa-mi dau si eu cu parerea... Eu nu mi-am luat nimic... n-am vazut nimic sa ma dea pe spate (in afara de niste pantofi de 3,5 mil. care n-am de gand sa-i iau)... asa ca mai caut...
Iar la baby expo... sincer, nu m-am uitat decat strict dupa ce am venit sa cumpar... si anume, cani bfree, pe care nu i-am gasit... si am incercat sa iau ceva asemanator... si am mai luat rochita pt. mandra mea... mi-a placut de cand am ochit-o si n-am mai stat sa caut... si niste dresuri, body-uri de la "Z" pe care le iubesc... parca sunt facute pentru mandra mea salbanoaga... inguste si lungi
Cam atat... nu m-am uitat la nimic in rest... am fost vineri si era deja aglomerat si nu-mi place ... asa ca n-am stat mult...
Hai ca m-am lungit....

Daca vreti sa vedeti poze cu noi, mai noi... aici

si o saptamana cat mai frumoasa



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Maruta!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

LA MULTI ANI MARUTA!

Sper ca toate visele sa-ti devina realitate


ELIANA,frumoase poze la gazute

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabgabriela spune:

Dragele mele,

Iata ca ni s-a sfarsit "semnul"!Pe cine mai felicitam noi? Sper sa mai "intrati" ptr a ne da vesti !

elyanne, tiam admirat fetita.Ziceai ca nu te-ai supara daca ai avea trei fete .Deocadata ,ai inceput bine.Eu intotdeauna mi-am dorit fetite si acum sunt servita

crii 1902;Crig72,va multumesc ptr complimentarea printeselor mele! ca orice mama sunt sensibila !Mai ales mama -peste !

Altfel ,"micile" mele sunt bolnave.Am fost ieri la pediatru :Adeline are gatul rosu, Héloise are gripa cu temp.destul de mare.I-am dat biberonul la gustare si e tot cu el plin.Ea ,care de obicei , imi aducea la calc ,laptele sa-i pregatesc biberonul !! Dar va trece si asta !

Va pup pe toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Salutare !
Ieri imi faceam planuri mari cum imi voi petrece timpul pe forum(fiind libera) dar azi s-a ales praful de planurile mele pentru ca am plecat de dimineata la Bacau si am ajuns acasa acum vreo ora. Nu-mi pare rau , a fost o zi fff fumoasa si am si facut ceva cumparaturi. Profit ca acum Ana se uita la Alba ca zapada si am intrat repede pe forum....
Gabgabriela - sper ca fetele sa se faca bine cat mai repede.
Elyanne - si eu am doua nunti in vara asta(deocamdata de astea stiu) iar prima este tot in iunie, pe 5.Am de gand sa-mi cumpar si eu ceva nou cu aceasta ocazie dar nu ma grabesc, astept sa vad care imi vor fi proportiile la aceea data(in minus sper eu si nu in plus)
La revedere si numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

La multi ani Maruta!!!

Sa va spun cinstit, am intrat special sa vad ce mai face Loredana. Si v-am gasit pe pagina 4!!!!

nici eu nu dau in branci pe aici darvoi, care suntetimai tinere??


Gata, s-a terminat si zodia noastra. Sa ne gasim cu toatele sanatoase la anu'.

Banuiesc ca, Maruta nu mai merge la servici, dar stie cineva ceva de ea, cum se simte, ce face????

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Salutare fetelor!

VANESSA,ai dreptate,nimeni nu a mai scris,toti pestisorii au fugit... tie si sanatate familiei!

MARUTA unde esti?...hai ca si eu intru sa vad ce mai faci?...sper ca e totu ok... multi!

Fetelor cochetelor pe unde umblati?...a venit primavara si ati iesit afara?

La noi nimic nou...asteptam sa treaca timpul...sa ajungem la tati

si numai bine la toata lumea!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Salutare !
Am mai citit dar din lipsa de vesti nu am postat.

Nu am noutati, doar un nou tel mobil( primit de la o persona draga mie, si de la care nu asteptam ).O super surpriza!

Eu sunt cam fara vlaga, cred ca este astenia de primavara, dar si faptul ca tin post , desi iau totusi vitamine.

Mirela, cand pleci?
Snatate tuturor !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput