Pestisori... pestisori... (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani!

Nally

Ioana Co

Orhidee

Dia_codat

Adrienne

Ra_mata



Si pentru azi:
La multi ani, Denisam

va multumesc pt. urari si ma bucur ca va cunosc... atat cat se poate prin intermediul forumului ... Va doresc toate cele bune si voua

Eu am alergat ieri toata ziua, cu viitoarea fina, ca sa-si caute rochie, invitatie si alte alea pt. nunta... Apoi am ajuns intr-un final acasa si am petrecut putin cu prietenii... pt ca in we al meu sot este plecat in lume... Am primit muuulte flori frumoase (astea conteaza cel mai mult... pt. ca iubesc florile)... Iar acum ne pregatim de baby expo.





www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

sa urez LA MULTI ANI, Denisei, cea mai fericita mamica !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

La multi ani fetelor, sa fiti sanatoase, iubite, fericite si sa aveti parte numai de bucurii alaturi de cei dragi voua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabgabriela spune:

Buna seara tuturor ,

Si "La multi ani" sarbatoritelor de azi.Sa fie fericite si sa aibe parte de bucurii din partea copiilor lor.

Data trecuta va spuneam de poze ,dar adresa...nu v-am dat-o.

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/gabipapaianni/album?.dir=fe50&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//fr.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Numai bine , Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Gabriela am vazut pozele.... ai doua fete frumoase foc de la noi...

Emilly bafta la examene... iti tinem pumii... si ma bucur ca ai ma idat un semn de viata

Vanessa multa sanatate mamei tale Si stai linistita ca nu se suparam si nici nu te uitam

Salisa am vazut si in pozele voastre, nu stiu daca ti-am zis... le-am vazut de cand ai postat linkul... doua frumoase

Eu am fost ieri la Baby Expo... am cheltuit banii, m-am enervat pt. ca n-am rabdare si nu-mi place aglomeratia, cu toate ca nu era f. aglomerat, cum este sambata si duminica... Maine astept sa vina mama si ai mei frati... o sa fie adunare in cadru restrans... pt. ca prietenii au fost joi, de ziua mea... Sper sa reuseasca si al meu sot sa ajunga intr-un final... Cam asta ar fi pe scurt...

si we placut



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

IArasi sunt codasa la urari

16 martie - Nally
16 martie - Ioana Co
16 martie - elyanne
16 martie - orhidee
16 martie - dia_codat
16 martie - Adrienne_12
16 martie - ra_mata
17 martie - Denisam
18 martie - Scarmanus
18 martie - Denii mic
18 martie - Nexus



Si iertare pt intarziere... da am fost tare ocupata..


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ianuarie 2006,februarie 2006, motz
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Si eu sunt codasa la felicitari,scuze fetelor dar net-ul e de vina la mine,zilele astea am crezut ca mor de nervi,se deconecta la cinci minute...deci urez LA MULTI ANI TUTUROR PESTISORILOR!

Dar in mod special pt ELIANA,NALLY,DENISA si multe de la noi...sa fiti fericite si iubite toata viata alaturi de cei dragi voua!


LA MULTI ANI si azi pt SCARMANUS,DENII MIC si NEXUX si mii de !


EMILLY scumpa si spor la invatat,bafta la examene si cand mai ai ceva timp treci si pe la noi...sanatate multa la toti!


VANESSA si multa sanatate intregii familii!


fetelor si numai bine!



Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabgabriela spune:

elyanne,

Sunt frumoase fetele mele ...dar ai uitat una !!Caci am trei :Diane 9,5 ani , Adeline 5 ani si Héloise 2,5 ani.

La noi iar ploua !Diane e la ziua unei prietene iar cea mica sta "calare" pe mine !nu ma lasa sa ...butonez

we placut !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani scarmanus,denii mic,nexus!
gabgabriela ce frumos trebuie sa fie cu 3 fetite!
Vanessa sanatate multa!
emilly spor si bafta!!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by gabgabriela

elyanne,

Sunt frumoase fetele mele ...dar ai uitat una !!Caci am trei :Diane 9,5 ani , Adeline 5 ani si Héloise 2,5 ani.

La noi iar ploua !Diane e la ziua unei prietene iar cea mica sta "calare" pe mine !nu ma lasa sa ...butonez

we placut !

intelesesem ca ai doua fete si am crezut ca mai sunt cu vreo prietena... Am incurcat borcanele... sorry
Sa-ti traiasca fetele... sunt frumoase toate trei ... si eu vreau 3 copii si nu m-as supara sa fie toti trei, fete... macar 2 daca nu 3...




www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput