Pestisori... pestisori... (19)

Pestisori... pestisori... (19) | Autor: elyanne

Link direct la acest mesaj

Continuare la Pestisori, pestisori... www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30055" target="_blank">1 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31725" target="_blank">2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34490" target="_blank">3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36332" target="_blank">4 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37837" target="_blank">5 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42880" target="_blank">6 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40742" target="_blank">7 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44396" target="_blank">8 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45508" target="_blank">9 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47971" target="_blank">10 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50276" target="_blank">11 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51439" target="_blank">12 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53078" target="_blank">13 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55104" target="_blank">14 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60146" target="_blank">15 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62778" target="_blank">16 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65396" target="_blank">17 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69656" target="_blank">18



19 februarie - danamunti cu Eric Gabriel web
19 februarie- Criss
20 februarie - criss75
20 februarie - Anacami cu Sebastian Alexandru web
21 februarie - Sephora web
23 februarie - danette cu Iris
23 februarie - crig72 cu Mariuca
23 februarie - NADYA
24 februarie - Yasmine cu Andreas si Yasmin www.rhp.ro/Andreasn/" target="_blank">web
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce cu Alma
27 februarie - liris
27 februarie- Dora cuAmi
28 februarie - Rodica cu Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta cu Inisa web
28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir cu Robert-Cristian web
2 martie - fulguletz cu David web
3 martie - puiuDana
3 martie - kitty_nic
4 martie - Papadie cu Catrina
4 martie - Vanessa cu Andutu si Catalin web
4 martie - Felis cu Mihai Pozele mele!
4 martie - clauditzadennis
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav cu Alex web
5 martie - pufymic cu Alesio
6 martie - Sasuke
6 martie - Gabgabriela cu Diane, Adeline (3 martie) si Héloise
7 martie - Leta cu
7 martie - Allice2004 cu Andrei Florin
7 martie - Loma
8 martie - mirelam cu Andrei
8 martie - Rayuela cu Amelia web
8 martie - Emilly cu Ilinca
8 martie - Alina
8 martie - lilly
8 martie - mirela dan
10 martie - ange
10 martie - naomi ioana cu Naomi
10 martie - amik cu Alexandra
12 martie - Anca oltean
12 martie - Salisa cu Anastasia

13 martie - oanaralu cu Bianca Maria www.babiesonline.com/babies/b/biancamaria/" target="_blank">web
14 martie - simi
14 martie - Elly cu Daria
16 martie - Nally cu Sebastian
16 martie - Ioana Co cu Darius
16 martie - elyanne cu Elena web
16 martie - orhidee cu Diana
16 martie - dia_codat cu Caroline si Stephanie
16 martie - Adrienne_12
16 martie - ra_mata cu Matei
17 martie - Denisam cu Emma
18 martie - Scarmanus
18 martie - Denii mic
18 martie - Nexus cu Arthur
20 martie - Maruta
20 martie - ank si bb cu Karina web

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Hai pestisori la un nou capitol...
Azi , nu avem nici u-o sarbatorita ...maine ...

Am o rugaminte, in special pt. fetele din Bucuresti, daca auziti de vreu ap. de 2 sau 3 camere de vanzare sa ma anunta-ti.Vreau sa ma mut ...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabgabriela spune:

Dragele mele,

Dati-mi voie sa va prezint ,cu ceva intarziere, "mica" mea familie.Aveti aici poze de la ultimele evenimente despre care v-am vorbit, inclusiv "comuniunea"lui Diane.Din pacate ,nu am putut face poze in biserica.Preotul ne-a rugat sa evitam.Si cum erau vreo 40 de copii, era de inteles ! !

Numai bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Buna pestisori!...va mai amintiti de mine?...va mai citesc din cind in cind dar timp de raspuns....
Am citit pe diagonala si incerc sa incropesc citeva rinduri.

In primul rind multumesc tare mult pentru urarile de ziua mea sambata avem petrecerea din motive de examene, initial am zis ca nu fac nimic anul asta dar nu am avut scapare, prietenii vor sa-mi bea vinul

Salisa v-am vazut in poze, gaza frumoasa ca si mamica ei!!!!iar tu parca nici n-ai nascut, arati tare bine!!

Bun venit fetelor noi!

Mirela sanatate maxima puiului bolnavior! mamicii lui si puiului mic!

Maruta, sa fii curajoasa si sa mergi inainte! trebuie sa existe o posibilitate sa-i dai sansa puiului mic din burtica sa creasca mare si sa o cunoasca pe mami lui si numai bine!

La multi ani tuturor celor ce s-au sarbatorit si celor ce vor sarbatori!!

Eu sunt intr-o criza de timp fantastica, cite 2-3 examene pe saptamina, sper sa rezist pina la capat...dar sanatosi sa fim ca restul le-om duce.
Gaza mea a avut otita, a doua pe iarna asta, am luat iara antibiotic si sper ca pe iarna asta sa scapam doar cu atat cu toate ca ma indoiesc.A inceput sa se trezeasca din nou noaptea ceea ce ma termina, daca nu sunt odihnita nu pot face fata scolii...astia invata de zici ca altceva nu mai avem de facut...

Va pupicesc si va doresc numai bine, mai dau eu pe la voi.


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaR spune:

Buna pestisori,
Cam rarut dar incercam din rasputeri sa tinem pasul.
Multumesc mult de apreciari la toate fetele, sunteti niste dragute, dar sa stiti ca totusi am inca 10 kg peste greutatea mea normala.
Sper in timp, cu rabdare si cu mult sport sa reusesc sa mai scap de ele.
Emilly ma bucur ca esti bine, nu mai auzisem nimic de mult de tine.
Sanatate gazutei tale si tie spor la invatat, sa iei examenele cu note maxime.
Gabgabriela: Ai dreptate, aici sunt multe familii mixte, eu si sotul suntem amindoi romani si pesti pe deasupra.
Maruta multa sanatate iti doresc!
Criss 75, Crig72 si Criss va multumesc si voua mult de urari, stiu ca tot a-ti scris ceva prin capitolul din urma dar eu cum intru rar nu v-am raspuns.Scuze!
Sa stiti pestisori carora nu v-am urat La multi ani si deja v-ati sarbatorit ziua ca va iubesc la fel de mult ca pe ceilalti, doar ca nu reusesc uneori sa tin pasul.
[teal]La multi ani !

16 martie - Nally[/red]
16 martie - Ioana
16 martie - elyanne
16 martie - orhidee [
16 martie - dia_codat
16 martie - Adrienne_12

Numai bine va dorim la toti pestisorii si puiutii lor!
Salisa&Anastasia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

LA MULTI ANI , sarbatoritelor de astazi!Tot ce imi doresc mie, va doresc si voua !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

La multi ani !
Simi
Elly
Nally
Ioana Co
Elyanne
Orhidee
Dia_codat
Adrienne
Ra_mata


Nu am reusit in ultimele zile sa scriu, am fost destul de ocupata si cum in weekend am de dat o mica testare cred ca nici in zilele urmatoare nu voi avea mai mult timp.
Am vazut toate pozele postate de la petrecerile voastre si sunt minunate.
Patricia - mi s-a facut o pofta nebune de un tort bun cand l-am vazut pe cel facut de tine.Iar Anastasia e o dulce si mai maricica pe zi ce trece.Nu-i asa?
Crismir - "chef mare chef" ai drepatate.De ce aveai emotii? Aratai grozav!!
Gabgabriela - se pare ca ati petrecut momente de neuitat

Scriu si mai trag cu ochiul si la TV, la meciul Stelei.Ai mei dorm dar vecinii se manifesta zgomotos la fiecare faza de pe teren.
Acum va spun NOAPTE BUNA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani si multa sanatate sarbatoritelor zilei de 16 martie!
La multi ani denisam!Multe bucurii va doresc!
Nadya bine ai venit!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Nally
Ioana
elyanne
orhidee
dia_codat
Adrienne_12
ra_mata





Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Denisam



Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

LA MULTI ANI TUTUROR!!!
sunt o mare nesimtita, toata luna asta nu am reusit sa intru pe aici sa va urez de bne. Nu am nici o scuza pentru asta. Dar, asa ca sa ma dezvinovatesc putin, am o groaza de probleme. S-a operat mama, nu e foarte bine, am avut baietii gripati rau, eu cu serviciul, cu casa, etc..
si nu prea am fost in apele mele..
Chiar de ziua mea, amandoi baietii aveau febra si stateam cu antibiotic.
Va pup pe toate, sa fiti sanatoase si fericite.
promit ca o sa scriu zilele astea maimult despre noi si poate reusesc sa pun si niste poze. Asta asa ca sa nu ne uitam .

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

Mergi la inceput