Destinul, speranta si drumul spre viata-Pavia,It.

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Denis multumim de ajutor si d-zeu sa-ti de sanatate pt.sufletul tau generos. Fetelor pumnii strinsi ,dupa n. tel ieri ma duc sa fac o incercare .!Nu cred prea mult in vorbe dar---Doamne ajuta !.Va tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Azi am vorbit cu tatal lui Mihaita, si mi-a zis ca se simte rau, ca nu se poate tine pe picioare, ca nu maninca pentru ca nu poate inghiti.Dar , cu toate astea, Mihaita este inca acasa, desi mi-a spus ca astazi il duce la Iasi. Mi-a spus ca poate joi sau vineri va ajunge cu el la Iasi! Ca l-a sunat domna Irina de la POvestiri (ceea ce inteleg de la Soni si Catrinadil ca nu este adevarat), si marti pina la ora 18 trebuie sa fie la Bucuresti la emisiune. Nu stiu cum, cu Mihaita in starea asta. Si mi-a mai zis ca daca nu reusim sa stringem banii luna aceasta, ca Mihaita sa ajunga pina la sfirsitul lunii martie in Italia, mai bine , pe urma, dam banii altui copilas care are nevoie de ei, pentru ca , pentru Mihaita va fi prea tirziu!
Cam asta e ce am vorbit cu el azi!
Trage-ti singure concluziile!
Happymumy si Ayla(15.01.2004)
poze noi: http:// community. webshots.com/user/HappyMumy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Soni, si celelalte fete care va ocupati de Mihaita, sper ca asta sa fie o veste care sa va bucure: Mihaita are din acest moment un site al lui.
Se afla acolo povestea lui, in doua limbi, romana si engleza, fotografii, date de contact pentru donatii si cat de curand si documentele medicale...Sa dea Domnul sa-i fie de folos!


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Dana ,sarumina! asa se zice la noi in moldova chiar dac pot sa fiu mama ta! nu ma asteptam la asa o surpriza ! Eu astept miine cu sufletul mic,mic o veste care sper sa fie mare ! dar nu-mi fac iluzii azi am vorbit cu doi medici recunoscuti din care unul v-a vorbi la iasi miine cu d-na dr. conf. Miron.Dupa amiaza ma vor chema ,dupa sedinta lor si i-mi vor spune ---ceva.Sper sa fie bine.Dupa cum vezi e tirziu dar orele nu mai trec! Cind e miine? e deja miine dar pina dupa amiaza mai este!!Oricum cere documentele lui mihaela presedinta asociatiei de care amintesti .Le are toate. Continua sa fii cum esti ! N-am cuvinte. fetele mi-au zis de site dar timpul e asa scurt ca nu am raspuns la cererea lor m-am zbatut sa rezolv poate ceva imposibil . Dumnezeu e mare si vom vedea. impreuna dac intradevar destinul lui Mihaita este :viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Soni, bafta si te asteptam cu vestile bune.trebuie sa reusim.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Nici o veste???


photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

FETELOR DACA D-ZEU MA AJUTA SI IL AJUTA Mihaita peste o saptamina v-a fi aici la o clica pt un st de analize cam dur!!!!!! Acum chiar am nevoie de voi .Avem bani putini,putini haideti sa mai stringem ceva. Eu am fost zilele astea ca un taur in arena am reusit (nu stiu nici eu cum ) sa obtin o serie de agevolatri macar sa incepem .Am curatit strada de spini,avion , cazare si ce mai trebuie sa ajunga aici. Sper sa ajunga in timp aprobarea mamei care e la munca in Spania tot pt copil. I-mi dati si voi o mina mica mica de ajutor? Vreau sa uit cite telefoane ,cite drumuri,cite rugaminti cite ore de asteptare pt un raspuns! A fost cum plit de aia nici nu am scris.Ce sa scriu ca nu stiu inca nimic?
Sint f. emotionata si astpt raspunsurile voastre.Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Sunem pe ultima suta de metri, soni a rezolvat multe dar acum are nevoie de noi toate, cu parere de rau partea financiara nu o poate rezolva singura.Cate putin de la fiecare adunat valoreaza o viata.Viata lui Mihaita.Puteti trimite si prin plic , cere-ti adresa prin PM de la mine sau andreea_tx.
Si sa ne rugam pentru Mihaita caci este foarte aproape de o viata sanatoasa!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lummy spune:

Catrinadil da-mi te rog numele tau complet sa trimit prin moneygram niste bani pt Mihaita. Am nevoie numai de nume.

lpasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Of doamne,oare ce sa facem ca ssa strangem banii mai repede?
pana la urma apar la povestiri sau nu? ca era neclara problema asta.

andreeat

Mergi la inceput