Destinul, speranta si drumul spre viata-Pavia,It.

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Am facut un fisier in word cu povestile baietilor si am trimis la toate adresele de mail pe care le cunosc. Poate ajuta la ceva. Nu stiu ce sa fac mai mult. Zilele astea o sa pun si eu cativa banuti pt ei, cand o sa ajung la banca.
Desi nu am postat pana acum, citesc in mod constant ce mai fac baietii. Sper din toata inima, ca dupa atata chin, sa fie bine.


http://pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Bine ai venit Andreeea, lilly esti o surpriza . Ai facut mult si pt asta i-ti multumesc in numele copiilor . Nu se stie,pe undeva vor mai fi si oameni cu suflet,Acum s-a intors situatia se pare ca tre sa plece acasa tata Jan ca cu ploile se duce de ripa casa si e nevoie de mina de barbat . Problema e ca Mihaita e pe pasaportul lui . I-am zis sa mearga azi la asistenta sociala si sa ia o hirtie la mina ca sa se poata intoarce. Uff. numai necazuri. Mai tirziu stiu mai multe si va tin la curent.Va multumesc ca sinteti alaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

soni ce noutati mai ai?

sper ca bune.Asteptam ceva vesti de la voi

Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna fetelor, cam tirziu da nu satu degeaba . Lilli bine ai venit si multumim mult dar sar putea sa scrii pt trei baieti!
Cosmina zilele trec ca linea de la electrocardiograma :sus-jos dar trec si baietii stau deocamdata sa zicem "binisor" in sensul ca fac chemio acasa , medicatie si analize la spital si se asteapta sfirsitul vacantelor ca activitatea sa fie reluata in plin . Eu va multumesc ca nu ne-ati uitat si baietii va pupa mult . I-am vazut duminica pe amindoi. dar ---------s-ar putea sa avem trei! Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Doamne Ajuta sa se faca toti bine.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Sony,

La multi ani lui Marian! Sa-i dea bunul Dumnezeu sanatate si numai zile senine!
Sa-l ocroteasca si pe Mihaita, iar pe tine sa te rasplateasca insutit pentru tot binele pe care-l faci acestor copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

La multi ani Marian! si mii de ganduri bune de la noi.
Multa putere sa-ti dea Dumnezeu in marea lupta pe care o duci.

Pupam pe toti de acolo.

Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

La multi ani! lui Marian.
Toate gandurile mele bune si rugaciunile mele sa indreapta catre cei doi
in curand sper trei copilasi.
Sa-ti dea Dumnezeu putere si tie Soni si sa reusesti sa-l aduci pe Denis
acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Cu intarziere urez si eu LA MULTI ANI MARIAN!..sa dea bunul Dumnezeu sa te faci bine si sa ai o viata frumoasa pana la adanci batraneti!

SONI felicitari din nou pt tot ce faci..sper sa ajunga acolo si Denis,sa fie totul bine..incredibil ce se intampla si cu acest copilas



Sanatate la toata lumea si sa auzim de bine!








Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Poze cu noi avem la casuta de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

LA MULTI ANI MARIAN! Si la mine scuze pentru intarziere, trebuie sa te faci bine,ne rugam pentru voi toti!
Doamne ajuta!

bita doina

Mergi la inceput