Vesti despre Mihaita Hogas

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laliq spune:

Gabi, nu te-am prins ieri la tel, am vorbit doar cu Dan si tare m-am bucurat sa aud ca luati puiutul cu voi. Chiar ma gandeam ce fericiti trebuie sa fiti si voi de Mos.
V-a lasat si la noi o cutie si incerc sa gasesc pe cineva care sa o duca in Bruxel. Vorbim saptamana viitoare sa-ti zic ce rezolv.
Multa sanatate lui Mihaita voinicel si pupici din partea noastra.


Life is a journey, not a guided tour. Bryan Rehard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliandrei spune:

Doamne Dumnezeule, mare esti TU si minunate sunt lucrarile tale!
Gabriela sa dea bunul Dumnezeu ca Mihaita sa fie bine! Cu toti ne rugam pentru el.

Spune-mi pe scurt: ultima oara vorbeai de un mic reject, de febra, etc. A trecut febra? I-au dat medicamente mai puternice ca organismul lui sa accepte ficatelul? Din cite inteleg cu medicamente si cu voia lui Dumnezeu doctorii spera ca Mihaita se va face bine.

Ne bucuram si noi ca ati avut posibilitate sa va mai destindeti si voi, sa mai uitati de necazurile pe care le-ati avut. Sa multumim bunului Dumnezeu ca ati trecut peste toate astea!

Sanatate si tot binele din lume vi-l doreste
Alexandru, Lacramioara si Stelica Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Astea da vesti bune! Felicitari Mihaita!
Ne bucuram muuult de tot pentru el si ne rugam ca evolutia lui sa fie cea mai buna posibila.



_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Gabi,slava Domnului ca sunteti bine si Mihaita a iesit din spital!Sper si ma rog din tot sufletul ca voinicul sa se refaca rapid,sa nu mai aveti nici o problemuta iar ficatelul sa se imprieteneasca cu Mihaita repede-repejor!
Ce zic medicii,daca totul va fi bine,sunt sanse sa faceti Sarbatorile acasa?


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza-daniela spune:

Ce vesti bune! Doamne ajuta, Mihaita, sa te faci mare si puternic!

Eu nu mai reusesc sa vad ultimele poze... Le-am vazut odata, iar acum cand ma duc pe acel album, vad numai poze mai vechi cu Mihaita

Gabriela, stiu ca nu e momentul, dar tu mai ai nevoie de ceva? Te mai puteam ajuta cu ceva? Imi inchipui ca existenta in Belgia e scumpa, si poate aveti cheltuieli cu medicamentatia

Doamne ajuta! Sa va dea Dumnezeu numai fericire si sanatate multa!

Eliza
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58588/" target="_blank">
Ajutati-l pe George!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Vesti extraordinare!
Bravo mai viteazule,ce bucurie.Sanatate si sa treceti cu tarie peste toate momentele.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

Doamne , ce ma bucur pentru voi! asta inseamna ca v-a adus si voua Mos Nicolae un cadou - iesirea din spital.

Gabriela, cand pot sa va vizitez? bineinteles, fara sa se sperie Mihaita de mine?

sanatate multa va doresc?


s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adlemi spune:

Dragii nostrii,
va multumim din suflet pentru vestile bune, ii multumim lui Mihaita k a fost puternic si a rezistat,va multumim si voua, Gabi si Dan, ca ati fost puternici si mereu cu zambetul pe buze...Si ca ne-ati dat si voua din puterea voastra!!!
Si nu in ultimul rand, ii multumim bunului Dumnezeu ca a avut grija de voi toti, ca a vegheat asupra lui Mihaita si ca totul este bine!!!
Va pupam cu drag si dor ce doare si va asteptam ACASA!!!
Andrei, Imelda si Razvan

Adlemi si Andrei(24.02.2004)
http://community.webshots.com/user/adlemi105

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirunaa spune:

Gabriela,mai spune-ne ce face viteazul Mihaita.Ce mai faceti voi?

Sanatate multa!

Toate cele bune!

Mergi la inceput