Vesti despre Mihaita Hogas

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Mihaita este o minune!Sinteti extraordinari!Dumnezeu va va ajuta si totul va iesi bine.Curaj si fruntea sus!Sinteti niste oameni deosebiti care merita totul pe lumea asta.

Va imbratisez,Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

Gabriela, dar voi ce mai faceti? tot cu zambetul pe buze? Curaj, rabdare, putere si multa dragoste!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina G spune:

Gabriela, multumim mult pt. faptul ca mai gasesti timp sa ne dai si noua vesti si sa postezi poze. Nu stiu cand gasesti acest timp si energie. Mihaita este o dulceata!!! M-am uitat si eu la poze si este o scumpete de copil. Saracutul, ce operatie mare si invaziva a avut. Sa dea Dumnezeu sa fie ultima oara cand sufera, sa fie totul bine si sa plecati cat mai repede cu totii sanatosi acasa.

Imi cer scuze ca nu am mai scris, dar tu stii ce probleme avem si noi de mai bine de o luna. In orice caz, vreau sa stii ca Mihaita e tot timpul in gandurile mele. Astept cu nerabdare sa aud vesti si mai bune si totul sa para ca un cosmar urat, asa cum ti s-a parut si tie de curand.

Mihaita, pui mic, nu te lasa!!! Lupta in continuare cu toate fortele si adu-le parintilor tai toata fericirea si linistea pe care le merita asa de mult.

Cu mult drag,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirunaa spune:

Buna dimineata, Gabriela, Mihaita si Dan!

Sper ca sunteti sanatosi si voiosi(macar asa un zambet mic de la un pui).

Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Buna seara dragi prieteni,

Am trecut pe la net sa va scriu de Mihaita cel viteaz. Imi pare rau ca nu pot sta prea mult ...
Deci, in urma biopsiei de lunea trecuta medicii ne-au spus ca e un al doilea reject, nu f mare insa au decis inceperea terapiei cu cortizon in doze f mari. Cred ca v-am zis deja asta ... am un deja vu ...
Pai sa va zic altceva ... ce zapacita-s ....
De doua zile mananca mai binisor, supa toata (150 ml) si cateva lingurite de felul doi (max 10 gurite). Petit gervais-urile sunt la loc de cinste ... iaurturile adica. Laptele il mananca f bine noaptea: de la 22.00 pana la 7 dimineata bea cca 400 ml de lapte cu calorii. Greutatea lui nu este obiectiva acum ca este umflat de la cortizon dar sper sa si fi pus ceva pe el care sa ramana. Doamne, ce bine e sa pot sa ii dau orice de mancare, sa incercam orice ... minunat!

Maine am inteles ca o sa vina Mos Neculai (din partea spitalului) pe la el si de-abia astept sa ii vad fatza ! De fapt la Mihaita a venit deja mosul, o familie din Bruxelles au venit pe la noi duminica si i-au adus dulciuri si o hainutza frumoasa ... super de treaba oamenii. Si ne-au adus si faina de porumb primita proaspat din Romania !! mamaliga cu peste, de-abia astept sa mancam ... toata saptamana asta se mananca mult peshte

Va pup pe toti cu drag, revin cat de curand.
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62914&whichpage=1" target="_blank">Noutati despre Mihaita Hogas ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Gabi ma bucur ca a inceput sa faca mici progrese la mancare .E minunat si ma bucur pentru fiecare mesaj din partea ta ,deschid subiectul de cateva ori pe zi ca sa vad daca nu a mai aparut ceva nou despre Mihaita curajosul.
Multa sanatata si sa auzim numai vesti bune de la voi .
Noi am mancat chiar in seara asta mamaliga cu mujdei si cu peste la gratar .
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Gabriela, ne bucutam ca Mihaita cel voinic incepe sa pape atat de bine.
Cum mai sta cu frebra?

Pofta mare la peste cu mamaliguta!

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

La multi ani ! din parte mosului pt voi cei trei luptatori.

Sa va dea Dumnezeu numai bine si la cat mai multa papa. Sa treceti cu bine peste toate hopurile .

Va pupam si ne rugam pt voi.

Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Multa sanatate va dorim, ma gandesc mereu la voi!! Ma bucur tare mult ca a inceput sa manance!!! Pofta buna si sa auzim de bine!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doamne ajut-l pe Mihaita, este un luptator adevarat si va fi in continuare un invingator!
arata foarte bine dupa transplant!
Sanatate multa Gabriela si sa fiti cat mai repede acasa!


Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput