Vesti despre Mihaita Hogas

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirunaa spune:

Gabriela, multumim pentru ultimele vesti!!!! E din ce in ce mai bine...
Stii tu vorba aceea , romanul se pricepe la politica, femei si fotbal.Eu ma pricep si la ....medicinaOare febra lui Mihaita nu se datoreaza si antibioticului dat de prea multa vreme?Tu nu ma baga in seama...imi dau si eu cu presupusul, asta pt ca ma gandesc la voi mai mult decat ma gandesc la sotu`(muuuuuuult mai mult)

Sa-ti(va) traiasca si nepotica(apropo, cum o cheama?) si sa fiti fericiti cu totii.Surori, frati, verisori...Doamne ajuta!

Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliandrei spune:

Gabriela,
Zi de zi ne gindim si ne rugam pentru Mihaita! Sa-i dea bunul Dumnezeu sanatate si voua parintilor linistea si fericirea pe care o meritati din plin, alaturi de el.
Doamne ajuta!
Stelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Mihaita este mult mai alb. Gabriela, Daniel, Felicitari pentru curajul vostru. Sper ca Dumnezeu va va da si zile senine. Va asteptam cu drag acasa.

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Pasi de urias
VA MAI AMINTITI DE LOVE STORY?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Vreau sa urez La multi ani cu multa sanatate si bucurii la toti care isi sarbatoresc astazi ziua de nume. Sa vegheze Sf. Andrei asupra voastra si asupra familiilor voastre si sa va binecuvanteze sufletul vostru bun.
Witchie "La multi ani !"
adrianangi "La multi ani !"
Andrei a lui adlemi "La multi ani !"
andreia calin "La multi ani !"
stelica eu iti zic si tie "La multi ani !" voi toti sunteti andrei
si pe toti care va cheama sau aveti persoane dragi cu acest frumos nume va dorim tot binele din lume. iertati-ma ca nu mi-am amintit mai multe persoane, sper sa imi revina memoria treptat treptat, oricum sunteti in gandurile noastre tot timpul.

O seara minunata si petrecere frumoasa

Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62914&whichpage=1" target="_blank">Noutati despre Mihaita Hogas ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Se vede clar diferenta! Mihaita e alb acum (cel putin la fata) si sa de-a Domnul ca toat epb sa dispara cit mai repede si sa va intoarceti acasa, linga familia marita, sa va bucurati impreuna de copil si nepotica!

Sa va traiasca amindoi si sa va umple viata numai cu clipe de fericire, caci le meritati pe deplin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Gabi sa iti traiasca nepotica ,acum o sa aiba Mihaita cu cine sa se joace ,peste un timp, normal, sa mai creasca bebelusa .Multa sanatate ingerasului si voua .
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina costin spune:

Gabi,fiti puternici,totul va fi bine,nu se poate altfel.Mihaita are un inger pazitor care il iubeste foarte mult.Scumpul de el arata asa de bine de parca nici nu a trecut printr-o asemenea operatie.Ce mai aveti un baiat foarte puternic,un luptator,dar are si cui semana,voi sunteti la fel.Va pupam si va asteptam cit mai curind pe toti trei acasa.si multa,multa sanatate.
Felicitari pentru nepotica,sa creasca mare si sa fie sanatoasa.
Alina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Gabi , Mihaita este un scump . Asteptam vesti bune si va asteptam acasa.
Ne rugam pt voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

e asa de frumusel! sa va traiasca si sa dea bunul Dumnezeu sa se intremeze repede!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Am vazut si noi pozele si ne-am bucurat nespus!
Doamne ce schimbat este Mihaita!
Extraordinar! Bravo tie,Mihaita ,esti un luptator!
Sa fiti sanatosi si cat mai putine probleme!
Ne gandim la voi si ne rugam pentru Mihaita in fiecare seara.


Mergi la inceput