decembrie 2006 claudiu cioca va face transplant

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

MULTUMIM CAMELIA72

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

adina si eu il cunosc pe claudiu de vreo 10 ani.stiu ca l-am cunoscut pe 18 sept la discoteca nord.era o reuniune pt.tatari,iar el canta acolo.varul meu este prieten f bun cu el.acum 2 ani claudiu a cantat la nunta mea.Doamne,ce baiat bun,sufletist,respectuos este!Nu pot sa cred ca i se intampla asa ceva!ce pacat ca at.cand nu ai bani nu ai nici prieteni.
Eu si sotul ne-am hotarat sa-l ajutam cu niste bani.atat cat putem.si socrul meu a zis ca o sa ii cumpere cerebrolizin.si bineinteles am sa ma rog pt.el.Imi pare atat de rau!Sper ca intr-o buna zi sa-l aud iar cantand.pt.ca va rog sa ma credeti este un talent,un adevarat muzician.

sper ca ati inteles ceva din ce am scris.

fetelor va rog si eu daca putem sa-l ajutam pe claudiu haideti sa o facem.orice ajutor conteaza.unde-s multi puterea creste

CLAUDIU AI INCREDERE IN DUMNEZEU SI IN TINE!

ege

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Multumesc Ege.

i-am citit la telefon mamei lui Claudiu.Stie despre cine este vorba. Va multumeste mult. Acum, citind mesajul tau mi-am dat seama ca sunt multi care daca ar sti l-ar ajuta, pentru ca la fel ca si tine multi nu stiu ca el este bolnav, sau au informatii eronate. In urma emisiunii, cativa fosti prieteni au vazut si la fel ca si tine, vor sa ajute. stiti ce va rog? Trimteti la toti cei din lista voastra de contacte un mesj despre Claudiu. Dati adresa de site poate ca mai sunt oameni ca ege care , daca ar sti l-ar ajuta.

adresa lui este www.claudiu-cioca.tk dati copy si paste intr-un mesaj colectiv, si gestul vostru va face cat o viata.



www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Adina,

Am sunat si eu. Poate rogi moderatorii sa il mute la generale sa fie mai vizibil subiectul saptamana asta.

Numai bine,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Multumesc de idee Lyada

Am facut acum , am pus un subiect la Generale. Sper sa vada cat mai multa lume.

Surprizele se tin lant... De cand a fost ,mediatizat cazul, toata lumea a devenit mai draguta cu mama lui Claudiu (inclusiv doctorii ) .

Sper sa fie totul bine....

Va multumesc de sustinere si de incurajari.


www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

adina miine depun cerea pt caruruciorul lui Claudiu la asociatie sanitara . sa de d-zeu sa fie bine .!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Soni,
multumesc

I-am spus mamei lui Claudiu. Se bucura mult si va transmite tuturor multe salutari si multumiri. In sfarsit nu mai este singura in aceasta lupta

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-saptamana asta puteti face ceva pentru el -0900900050-fiecare apel donati 5 euro
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

AdinaAm raspuns si noi la apel.Sa de-a Dumnezeu sa fie cu folos!

Poze noiembrie!!

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Multumim dady68.

Gestul tau valoreaza cat o viata....

Adina

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-saptamana asta puteti face ceva pentru el -0900900050-fiecare apel donati 5 euro
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

va urmaresc din umbra si incerc sa ajut si eu. Prin amabilitatea Veronicai (colega mea) am facut rost de un scaun cu rotile nou, foarte performant, care din pacate nu a mai fost folosit. Este in Bucuresti la mine.
Mai este nevoie? Cum procedam?


http://community.webshots.com/user/mihaela7373

Mergi la inceput