decembrie 2006 claudiu cioca va face transplant

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Camelia72 multumesc mult.

O sa fac un concert de colinde probabil, si o sa donez banii stransi lui Claudiu. Live. in Constanta. intr-un cadru restrans

Daca sunt fetele din Constanta de acord
sa ma primeasca sa le cant

www.geocities.com/claudiucioca" target="_blank"> Ajutati-l sa cante din nou
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

D-ne ajuta-l!

"Dragostea este un lucru simplu si profund. Este un fapt de viata, nu o iluzie."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mia73 spune:

Am o cutie de Cerebrolizin 10 fiole de 1 ml fiola(cu o substanta ac)tiva concentrata de 215,2 mg\ml )
Daca este buna spuneti_mi si o trimit cat pot de repede
Multa sanatate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

La OTV am vazut cazul unei fetite,Eliza.Ce s-a intamplat,s-a amanat teledonul pentru Claudiu?

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Claudia, asa este. Danangi, ne rugam impreuna.
S-a amanat. Pentru Sambata viitoare, cu voia lui Dumnezeu. Speram ca aceasta veste sa fie una spre bine. Poate pana atunci ne soseste un raspuns concret de la Kiev (vis a vis de pret...)

O alta persoana cu suflet mare, citind aici despre cazul lui Claudiu se intereseaza de el. Ea traieste in Italia. A vorbit cu mama lui Claudiu. Noi speram sa putem organiza un teledon si pe postul acasa TV .

Dumnezeu stie... Acolo unde El vrea totul este posibil. Am facut o alta versiune in flash a sitului lui Claudiu. o puteti vedea la adresa
www.claudiu-cioca.cabanova.com O sa o trec si la semnatura.

Mia, multumesc mult pentru cerebrolysin, este o doza mult prea mica pentru Claudiu... dar poate ca este mult mai folositoare pentru un copil (el ar trebui sa faca 6 fiole de 10 ml o data /zi)

www.geocities.com/claudiucioca" target="_blank"> Ajutati-l sa cante din nou
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Ii multumesc celui care a trimis mesaj la Emisiunea lui Dan Diaconescu intreband de ce nu fac artistii ceva pentru Claudiu. S-ar putea ca acesta sa fie primul pas spre o schimabre de situatie....


Speram cu totii.

Si ne rugam in continuare .

Am facut modificari la situl lui Claudiu.An-k daca vrei il modific si pe cel al Alinei.OK?

Adina

www.geocities.com/claudiucioca" target="_blank"> Ajutati-l sa cante din nou
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Am nevoie de un medic neurolog care sa faca o evaluare lui Claudiu. Un medic care sa poata sa vina la domiciliul lui, si ii platesc eu consultatia. Toate eforturile noastre sunt acum puse la incercare. Doctorita neurolog care il consulta pe Claudiu a facut o scrisoare medicala pe coala de cerere cu doua culori de pix (ca i se terminase ala albastru) si la sfarsit a pus parafa.
Nu pot sa trimit aceasta scrisoare spre Kiev . Va rog daca cunoasteti un medic neurolog care sa faca o consultatie la domiciliul bolanvului, sa se uite pe fisele lui si sa-i intocmeasca o scrisoare medicala asa cum trebuie ( banuiesc ca pe un formular ... nu? )

Va imbratisez , si va urez La multi ani de ziua mea de nastere.




www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Dumnezeu ii mai da o sansa:
pe voi....
timp de .
o saptamana , de
Sambata 10 dec.2005 ora 13
pana
Sambata 17 dec.2005 ora 13
puteti dona 5 euro
cu fiecare
apel pe care il faceti la .. tele-don 0900900050

Povestea lui Claudiu va fi difuzata samb.10 dec.2005 ora 13 la emisiunea
"Oameni care ajuta oameni"
la OTV



www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

A fost emisiunea la OTV

In total 800 de apeluri. Adica 4000 de euro. Peste doua luni, cand se va plati factura telefonica. Mai este nevoie de min 21000 de euro.

Pe postul OTV Doamna Marilena Barata a facut un apel public la vedete pentru a fi alaturi de Claudiu. Nimeni nu a raspuns, deocamdata. Am incercat sa-i contactez pe ceilalti dar toate telefoanele sunt deconectate din retea - sunt foarte ocupati de sarbatori.

Am vorbit cu Andra. A fost de acord sa cante intr-un concert umanitar pentru Claudiu, cu conditia sa fie anuntata din timp. Nu stia despre Claudiu ce i s-a intamplat. Ma bucur ca i-am spus. Ca ea sunt multi dintre cei cu care Claudiu a lucrat.

Ar fi minunat sa se poata organiza un concert umanitar. Mai pot vorbi si cu Laurentiu Duta, fac rost de numarul lui ... si cu Traistariu... dar trebuie sa fie cineva care organizeaza in Bucuresti.

Sper sa citeasca cineva ce am scris eu aici, si sa se gandeasca la faptul ca in fata Domnului ramanem datori cu ceea ce am fi putut face , dar nu am facut. Ca nu conteaza omul care se ocupa de campanie, ci doar cel caruia aceasta campanie ii este adresata. Haideti sa ne unim fortele

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Draga Adina!
Am vazut emisiunea la OTV si m-a impresionat profund cazul lui Claudiu,am sunat si eu cat am putut,sper sa se reuseasca strangerea celor 25000 de euro pana la sfarsitul saptamanii viitoare!
Doamne ajuta!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput