decembrie 2006 claudiu cioca va face transplant

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

scuze ca inoportunez cu intebarea mea: ce este plerinajul la Medjugorje? nu am auzit niciodata de asa ceva!! puteti sa-mi explicati si mie, va rog?

multumesc si multa sanatate!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

mai multe informatii gasesti pe www.reginapacis.ro sau http://www.childrenofmedjugorje.com/ (practic daca tastezi medjugorje pe google vei gasi foarte multe informatii , mai mult sau mai putin oficiale. Dincolo de informatii pe care le putem accesa usor .. mai este si credinta care in toate cazurile de supranaturalitate devine un aspect foarte important. Pentru cei care nu cred in miracole ... aceste locuri nu exista ..

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-a inceput drumul spre Lumina
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Adina,imi poti spune si mie adresa de la clinica din China?Te rog mult!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

http://www.nrrfr.com/english.asp

http://www.people.fas.harvard.edu/~psong/projects/OEC/handbook/index.html

aici am gasit eu toate detaliile . Este in Limba engleza.

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-a inceput drumul spre Lumina
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Adina,multumim mult pt. linkuri,am fi dorit o adresa unde sa trimitem si noi cateva date,sa vedem ce se poate face acolo pt. Claudiu Alexandru,am inceput cu Kievul dar nu strica sa stim despre mai multe clinici...speram sa fim pe un drum bun!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Fax: 0086-10-5162-5950

TEL: 0086-10-8896-5507

E-mail: showmeneverland@gmail.com
Mail address: Neurological Disorder Research & Treatment Center of

Beijing Xi Shan Hospital,Shi jing shan District, Beijing, 100041,

China

The best way to contact us is by e-mail.


www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-a inceput drumul spre Lumina
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

adinutza ,ma bucur ca te-am gasit pe forum
vroiam sa vad ce mai face claudiu.cum se mai simte?mama lui ce face?
ma bucur sa aud ca e mai bine.
te rog transmite-i din partea mea si din partea sotului multe salutari.ne rugam pt.el si credem ca intr-o buna zi vom sta impreuna de vorba la un suc asa cum am mai facut-o.
CLAUDIU,DACA POTI SA VEZI CE ITI SCRIU,SA STII CA SUNTEM ALATURI DE TINE ASA CUM PUTEM.NU TE-AM UITAT SI NE RUGAM PENTRU TINE.

AM SI NISTE POZE DE LA NUNTA IN CARE SE VEDE SI CLAUDIU

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

edge , multumesc pentru frumoasele cuvinte. Doctorul neurolog care a venit acasa la Claudiu sa-i faca o evaluare a spus ca garanteaza recuperarea lui fizica. Despre cea mentala nu se pune problema .. deoarece asa cum am scris si pe situl lui el este foarte activ si prezent, chiar daca nu vorbeste. El are calculator dar deoarece va merge cateva saptamani la Mangalia pentru recuperari, nu face inca conexiune la internet. Mama lui va trebui sa invete ea insasi sa utilizeze calculatorul pentru a-l putea asista pe el. Am trimis scrisorile medicale (traducere dupa cea facuta de doctor la evaluarea de acum) inca o data peste tot acolo unde se fac transplanturi cu celule olfactive sau cu celule stem . Asteptam raspunsurile.

Imaginile pe care le ai sunt binevenite daca poti sa mi le trimiti as putea sa le postez pe situl lui.

Cu multe multumiri si urari de bine
Adina

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-a inceput drumul spre Lumina
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

In legatura cu pelerinajul...sunt f. aproape de adresa Traian nr. 13, pot sa merg personal? Imi puteti da numele prietenei care aduna scrisorile? O am pe sora mea f. bolnava si as vrea s-o ajut. Multumesc.Marilen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Poti sa o contactezi pe ea direct la nr si o sa iti explice ea. Sambata asta pleaca spre Manastirea Bucium. Poti sa treci sa lasi o rugaciune si pentru acolo. Daca nu raspunde pe mobil atunci suna-o pe fix (Iuliana Itu) Daca ai reusit sa vezi aceste informatii te rog sa dai mesaj .. pentru ca vreau sa sterg nr de telefon dupa ce le iei (aveai mesajele private si e-mail dezactivat.

Acestea se activeaza intrand in profilukl tau (acolo scrii adresa ta de e-mail. Dupa ce vei mai scrie mesaje pe forum vein primi si posibilitatea de a comunica prin mesageria privata a forumului.

O zi buna si toate cele bune prietenei tale
www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-a inceput drumul spre Lumina
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput