Sa-mi arunc copilul sau nu? (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Pashosha, ma bucur mult ca nu este nevoie de transplant. Te superi daca-ti sugerez ceva? Mergeti si la Timisoara. Acolo sunt chirurgi f buni. Intamplarea face sa am vecini unchiul si matusa unui baietel, care a fost operat saptamanile trecute acolo. Alti medici i-au spus ca nu se poate opera copilul in tara, ca trebuie sa creasca si altele pe aceeasi tema. Parintii copilului au luat toate clinicile din domeniu, din tara, la rand si au ajuns si la Timisoara. Operatia a fost un succes. Daca asteptau mai mult, numai transplantul il mai putea salva pe micut. Nu stiu, ma gandeam ca Sabina sa fie vazuta de cei de la Timisoara si poate nu e nevoie decat ca prima operatie sa fie facuta in afara tarii, celelalte poate se pot face si aici sau poate le pot face ei pe toate. Spun si eu...
Sanatate multa!

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



moderatorii, pleaseeeeeeeeeeeeeee.
Am scris de dimineatza mesajul...haideti va rog eu , faceti un mic efort...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ce bineeeee!!!! Sa ii dea Dumnezeu sanatate si tie, Gabriela la fel si sa te binecuvinteze Dumnezeu ca ai un siflet mare!!! Sper ca va fi bine, eu asa cred!!!!!!!!

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Fetelor, cu plicul nu stiu cum se procedeaza afara, dar adi a deschis acum conturi speciale pentru Bella..am vorbit acum cu Rodica, totul merge pe spaga acolo unde este ..dar ce poti face..off, Doamne..
Bella nu mai este pe gavaj, caci isi facuse rana la nas, si a preferat sa i-l scoata Rodica...cu toate riscurile...cica mai nou, cred ca de la medicamente, Bella nu se mai opreste din supt..mie imi este cam frica, caci dupa ce mi-a explicat doctorul sunt mai in tema...adica..
inima noastra stiti toti cum face dupa ce urcam alergand 10 etaje...e, la Bella, asha bate inima in mod constant, deci va dati seama daca mai si face efort cam cum bubuie la micutza...off Doamne..
Am vorbit si la timisoara si la cluj si nimeni nu combate diagnosticul si sugestia dr Suciu care recomanda clar transplantul...Am inteles ca este super renumit, deci ma zbat degeaba caci toti spun acelas lucru..
De aceea mentin in continuare optia cu Bruxel. Nu am vazut un asha doctor toata viatza mea..am stat cred ca 45 minute de vorba, mi-a desenat, am vorbit, am ras, s-a dus personal sa imi aducca niste pliante de pe alt etaj..pai la noi ce doctor facea asta?
am ramas profund impresionata de profesionalism, iar spitalul, ....nu am vazut asha ceva in viatza mea..zici ca eram in mall.
pediatria era ca un disney land si o curatenie de lingi pe jos..
dai un ban da merita, credeti ma
am facut scrisoarea in romana..o sa o pun maine pe forum caci trebuiesc adaugate poza, conturile...plus scanate analizele...
acum trebuie sa vedem si cu pasaportul..va pup

motanik si lucia , va rog puneti cumva atachment pe forum la subiectul cu echograful..si haideti sa facem ceva si acolo..
va rog mult

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Cu ajutorul Laurei Nocole si slippers76, am reusit sa pun si o parte din versiune in romana a paginii de web.
Acum mai lucreza sotul meu la structura, vrem sa punem butoanele in stanga.

Astept sugestii pe mail.

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Gabi, ar fi extraordinar daca ne poti da o poza in care fata Bellei e in prim plan. E buna si poza care este acum in cazul in care poti sa-mi trimiti una cu rezolutie mai mare.



_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Unesco va posta si subiectul Bellei pe langa al Sabinei .

Un bb are nevoie de noi :

http://www.unesco.8m.com/Sabina/introduction.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Laura, mersi mult, vestile bune se tin lant. :)

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Lucia, siteuleste super misto..i am dat lui adi aparatul meu digital si maine seara imiaduc toate pozele care le-a facut..sper sa gasimceva acolo..
Am o rugaminte, crezi ca putem pune conor de vizite? as vrea sa stiu si eu cate persoane acceseaza pagina.

Noile conturi deschise special pentru colectarea banilor...

IONESCU ADRIAN
BRD ,AGENTIA RAHOVA BUCURESTI
CONT IN USD, COD IBAN RO24 BRDE 410S V561 1383 4100
CONT IN EURO, COD IBAN RO20 BRDE 410S V561 1391 4100
CONT IN LEI, COD IBAN RO64 BRDE 410S V561 1594 4100
DECI DE AZI INAINTE SE PUN BANI NUMAI AICI VA ROG DIN SUFLET...SUNT LA ACELAS NUME SI ADRESA

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Gabi, te rog sa-mi dai si codul SWIFT pentru contul de mai sus.

Astept noile texte, eu le pot modifica intr-o clipa.

Sotul meu o sa se ocupe de contorul de vizite. La pagina Sabinei avem unul, dar nu e public. Maine sper sa fie. :)

Nu publicati site-ul pana nu e cat de cat lucrat, mai ales ca acum, in urma vestilor bune, avem de facut modificari.

Astept totul pe mail.

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput