Sa-mi arunc copilul sau nu? (2)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Scumpul meu sot a pus chiar acum un "web counter". Numara vizitotorii si nu clik-urile.

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

bravo....sarumana...cod swift este BRDEROBU..ma bucur teribil de vestile bune...
Am terminat scrisoarea in romana...prefer sa o arat azi mai tarziu dupa ce pun si poza pe scrisoare..o fac si in celelalte 2 limbi.
Lucia, chiar acum o sa iti dau mail cu analizele traduse in engleza...raport medical, fisa iesire spital si ecocardiograma...iar mai tarziu iti voi trimite pe mail dupa ce scanez, aceleas analize in romana, plus ce mi-a scris doctorul din Belgia ...scris de mana lui...
o sa iti trimit si certificatul ei de nastere daca il consideri necesar...
eu voi face o scrisoare catre TAROM, de sponsorizare....poate reusim sa strangem totusi banii acestia intr-o luna...
sunteti minunate...va iubesc pe toate, toti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Iti tinem pumnii cu Tarom .Poate reusesti .

Un bb are nevoie de noi :

http://www.unesco.8m.com/Sabina/introduction.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

Gabriela, vreau si eu scrisoarea in romana si engleza, am sa trimit si eu pe la toate cunostintele in tara si afara si am sa o dau si pe aici pe la firma.....cine stie!
Bafta multa in continuare. Transmite salutari si Rodicai si un pupicel dulce Bellei.

http://community.webshots.com/user/cameliac
``````````` Just hope ```````````

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Pashosha, va astept cat de curand in Bruxelles. Cum se simte Bella ? Ce a zis Rodica cand a aflat? Ma gandesc la Bella mereu, sa dea Domnul sa ajunga cat mai repede unde trebuie.
Te pup, Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Bravo Pashosha!

Vestile sunt bune.....sunt sigura ca vor aparea si bani.Parerea mea este ca "plicul" functioneaza bine in afara tarii,a se vedea teledonul pentru Sabina,vickinga are aproape 2000 euro(sau poate mai multi si am ramas eu in urma),haideti sa gasim o solutie.

Sanatate Bellei si Rodicai
pupici,
Dantje& Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Gabi, am mai lucrat la pagina de web in limba romana, am adaugat modificat putin textul cu noile vesti si am adaugat ceva noutati.

Te rog mult sa te uiti pe pagina si daca textul ti se pare ok, sa-mi trimiti si traducerea in engleza. Am nevoie de traduceri pt toate sectiunile paginii.

In cazul Sabinutei pagina de web a avut un mare impact pentru ca a fost mereu intretinuta, asta recomand si in cazul Bellei.
Pagina Sabinei a ajuns la aproximativ 11000 de vizualizari.

Daca mi-ai trimis vreun mail pana acum sa stii ca nu l-am gasit.

Inca ceva, cred ca ar fi bine sa trecem si numele complet al Rodicai.

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Stiu ca doamna Irina Raisler s-a oferit sa o ajute pe Bella, ati incercat sa luati legatura cu ea?

De asemenea ar fi bine sa se mearga la OTV unde se va putea face si un teledon.

Trebuie sa ne grabim sa strangem macar cei 5mii care ar fi minimul posibil pt prima operatie, macar sa o duceti pe Bella in Belgia.

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!
- Web
Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

nu exista minim posibil pentru operatie, trebuie sa punem 10 000 euro..daca raman ni i dau inapoi(ceea ce nu cred ca vor ramane), daca e mai mult s-au oferit sa suporte ei...ahs ca trebiesc 10 000. Din pacate astept inca scrisoarea oficiala de la spital si abea atunci putem vorbi de cine stie ce emisiune ..oricum, azi dupa program ma duc la institutul Maama si Copilul, sa vad ce fac fetele..Doamne, cred ca a crescut Bella, nu am mai vazut-o de o luna...in o ora vreau sa sun la spital sa vb cu doctorul si revin cu informatii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

Pashosha, sunt cu sufletul alaturi de tine si Rodica, va admir pt ceea ce faceti, si desi nu scriu pt ca efectiv raman muta in fata voastra, stiu ca ca si mine sunt multe...ca voi sunt putine...Sper sa ies si eu din nemiscarea mea si sa faac ceva!!!

patri

Mergi la inceput