Ghiocei martie-aprilie2009 *458*Alaturi de IULIA!

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Pentru maine dimineata la cafea.

http://s598.photobucket.com/albums/tt70/Floric_album/4%20ani/

Va recomand sa vizionati de la coada la cap. Nu stiu ce am fcaut caci imi incarca in ordine inversa fotografiile. Dar cred ca o sa va dati seama de cele petrecute indiferent de ordinea fotografiilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Poftiti la cafea !!

Floric, eu am vizionat pozele aseara pe FB, se vede ca v-ati distrat tare bine si asta e lucrul cel mai important !

Noi azi o sarbatorim la gradinita pe Ada, sper sa fie cat de multi copii prezenti avand in vedere ca la petrecerea de ieri 4 colegi de gradinita nu au putut veni pt ca s-au imbolnavit :((

De dimineata cand s-a trezit Ada m-a intrebat daca are si azi vreun cadou, s-a obisnuit de vineri incoace

Sa aveti o zi frumoasa !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Heelllooouuuu !!! toata lumea e la plimbare ?? sau cu pregatirile de petreceri ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Buna seara,

Intru rapid, caci am sot super-bolnav si copil aproape-bolnav...de mine nu mai zic nimic... doar sa spun din suflet:

LA MULTI ANI, Ghioceilor!!!!

Pupici mamicilor si sa va creasca puii mari, sa fie sanatosi si destepti si sa aiba noroc!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani!
Rares
Ilinca
Gabriel
sa fiti sanatosi si norocosi
iar ziua de azi sa va fie plina de bucurii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dimineata dragelor,

vin cu pupici si urari de La multi ani! dragilor nostri Ilinca, Rares si Gabriel

si mai vin si cu cafea sa avem super-energie pentru inca o zi superba de primavara


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Avem si astazi de sarbatorit niste ghiocei dragalasi !

ILINCA

Sa fii sanatoasa fetita dragalasa si sa te bucuri de toate minunile vietii alaturi de surioara si familia ta draga !!

Pisigri sa ai o zi minunata !



RARES, GABRIEL

Sa fiti sanatosi si mereu voiosi feciori frumosi !!

Floric, Magdy, petrecere frumoasa si azi !!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

floricule - am vazut pozele de la petrecere
mare distractie a mai fost la voi acasa, se vede cat de bine v-ati distrat cu totii, mari si mai ales mici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Pestisorii sarbatoriti le dorim un an mai bun si multa veselie, cu perle multe si petrecere frumoasa!!!!sa fiti sanatosi!!!!!!!!
ILINCA, RARES, GABRIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!LA MULTI ANI!!!!!!!!!

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 37
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Pestisorilor de azi le doresc petrecere frumoasa, voie buna, sanatate, multe perle si cadouri si mai multe!!!!!!!!

LA MULTI ANI, ILINCA, RARES, GABRIEL!!!!!!!!!

sa va traiasca parintii si sa le faceti bucurii!

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 37
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput