Ghiocei martie-aprilie2009 *458*Alaturi de IULIA!

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

trimisei de 2ori
distractie dubla!!! bem bem bem!!!

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 37
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

La multi ani!
Rares
Ilinca
Gabriel
sa fiti sanatosi si norocosi
iar ziua de azi sa va fie plina de bucurii!


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta si lumineaza!



La multi ani si de la noi!
parintii emotionati. O zi faina sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Pentru maine dimineata la cafea.

http://s598.photobucket.com/albums/tt70/Floric_album/4%20ani/

Va recomand sa vizionati de la coada la cap. Nu stiu ce am fcaut caci imi incarca in ordine inversa fotografiile. Dar cred ca o sa va dati seama de cele petrecute indiferent de ordinea fotografiilor.

Poze Raru
Poze noi

IULIA va invinge CANCERUL

Rares Rarisel cel mai frumusel

sa va traiasca!!! un adevarat cavaler!!!

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 37
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Bebe strumpf, tu cand nasti ??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Noi am ramas restanti cu felicitare si puparea sarbatoritilor

La multi ani, Alexandra!
La multi ani, Crina!
La multi ani, Calin!
La multi ani, pisilinca!
La multi ani, Rares!
La multi ani, Gabitu!
Sa fiti sanatosi si sa aveti o copilarie minunata!

Barbatu-meu pleaca maine in delegatie la CeBIT, are tren la intoarcere seara pe la 10, iar o sa am dificultati la culcat copiii. Data trecuta cand a venit tarziu, keutu nu vroia sa se culce seara la 9 jumate, ca lui nu-i e somn, el nu vrea nani ( credea ca vreau sa-l culc de pranz, culcatul de seara, stie ca e e dupa ce s-a jucat si cu taica-sau un timp).

Apropo, in ro exista posibilitatea de a face scoala de soferi " intensiv", cu examen cu tot? In alte tari exista, de asta intreb. L-as face acolo, as fi mai ieftin, ar avea cine sta cu copiii, doar ca mai mult de 3 saptamani n-am cum sta. Aveti idee?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Novuselul, a primit Alexandra ieri cadou? Macar unul mic...
Dupa 2 saptamani in care n-am calcat pe la gradi, a trebuit sa-i promitem ca daca merge ( ieri), primeste o masinuta si un ban in pusculita ( soacra-mea ne-a cumparat pusculite pt ambii, la ea au deja si de atunci, keutu ne cere continuu bani sa punem acolo). Am ajuns sa platim pe langa gradinita si copilul.

Ma duc sa spal geamul de la camera de joaca, ca numai degete erau pe el. batea soarele direct pe geam si se vedea asa clar fiecare dunga in parte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Bebe strumpf, tu cand nasti ??




Mami lui Alexandra (03.03.09)



pey yo stiu? sunt in 38 sapt, merci de intrebare.

vad ca-mi car burtica pe genunchi, in rest ma misc ok, ca....;trebuie, sa vedem, barbati-miu vrea sa iasa pe 7, ziua noastra de sarbatoreala, ma suna de zeci de ori pe zi, are mai multe emotii acum
dau de stire, nu va las eu asa, stai sa termin si eu cu geamurile, si apoi sa iasa Delia
oricum nu mai fug la spital ca nebuna, imediat cum se rup membranele

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 37
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

La multi ani ghiocei!!!!!!

kea

- in 3 sapta te incadrezi cu scoala, pentru ca DEPINDE de cum stabliesti cu instructorul acele 29 de ore: unii prefera juma de ora zilnic, altii cate 1 ora la 2 zile... eu te sfatuiesc mai putin timp dar ZILNIC!

- cu examenul insa.. cred ca depinde de momentul in care te inscrii pt examen, dc te poti inscrie fara sa fi terminat scoala de soferi, eu cred ca nu e imposibil, insa trebuie intrebat.

- tu in ce oras ai vrea sa faci scoala/examen [examenul e dupa buletin, dar pt tine... din afara, nu stiu]? Ca ar fi bine sa iei legatura cu instructorul INAINTE de a veni in tara, ca poate depune el o parte din dosarul pt examen... ca sa castigati timp.

Success!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Kea , da a primit doua ieri si inca unul astazi chiar ! stia fata ce stia !!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Noi am ramas restanti cu felicitare si puparea sarbatoritilor

La multi ani, Alexandra!
La multi ani, Crina!
La multi ani, Calin!
La multi ani, pisilinca!
La multi ani, Rares!
La multi ani, Gabitu!
Sa fiti sanatosi si sa aveti o copilarie minunata!



Si noi suntem restanti si ne alaturam la pupaceala generala! La multi ani, tughiocei frumosi!

Mergi la inceput