Ghiocei martie-aprilie2009 *458*Alaturi de IULIA!

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Tocmai ce am terminat petrecerea de 4 ani. Copiii s-au simtit miiiiiinuuuuuunaaaat! Si-au pus praf in cap! Nu am avut restrictii la nimic doar sa nu isi scoata ochii. Doar ca toata saptamana am de curatat firicelele de confettiiiii de prin casa.




Pai treaba e asta sa organizezi totul "pe shustache" si noua sa nu ne spui nimic???? Ma bucur ca a iesit treaba buna si astept cu nerabdare poze!

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Ei, pai cum nu v-am spus. Ce-i drept acum vreo luna despre tema petrecerii. Nu v-am `nebunit cu McQueen. Si am avut. Pun poze un pic mai tarziu. Nu sunt spectaculoase caci ele nu "prind" si bucuria copiilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

La multi ani frumosilor ghiocei de astazi! Ada Zambarici, Calin Iubisor si Crina Eleganta!

Sa aveti viata indelungata si plina de bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Gianina, misiune indeplinita. Am primit coletul cu McQueen insa eu una nu am deschis cutia ca sa fie si pt mine o supriza. Noi ii voi da cadoul marti, de ziua lui. Am un feeling ca marti va fi grea despartirea de cadouri pt a merge la gradinita. De aceea, ma gandesc sa ii dam cadoul cand vine de la gradinita. Sau chiar seara cand ne intoarcem de la locul de joaca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Uram si noi LA MULTI ANI fericiti copilasilor sarbatoriti azi: ADA, CRINA SI CALIN!!! Sa aveti o copilarie frumoasa si fericita!!!

Floric eu nu i-as rapi bucuria copilului. Da-i cadourile de dimineata, chiar daca se trezeste mai devreme pt asta. Eu o sa-i dau cadoul lui Gabriel tot dimineata, el abia asteapta ziua de marti... El are un calendar micut din care se trage in fiecare zi cate o pagina, azi dimineata a vazut ca e in 3 si facea socoteala cat mai e pana pe 5...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

LA MULTI ANI ADA!!!
lA MULTI ANI CALIN!!!
LA MULTI ANI CRINA!!!

Sa fiti sanatosi si iubiti mult de tot!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Ziua copilului e TOATA ziua, plus zilele de inainte si de dupa . Surpriza MARE -care inca nu stiu in ce consta- o va avea cind vine de la gradinita. Si al meu ar fi distras daca as dezvalui-o dimineata.Dar si la gradi va fi aniversat; si dimineata ii voi face ceva special, incepind cu un mic dejun aniversar de forma si cu luminari ("de forma" pentru ca nu va minca, cu siguranta) si terminind cu hainutele ce le va imbraca in ziua respectiva.
Cred ca fiecare gestioneaza momentul cadourilor, in functie de copilul din dotare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

La multi ani, Ada!
La multi ani, Crina!
La multi ani, Calin!

Sa fiti fericiti, copii dragi! Mamicilor le doresc ani buni, frumosi si lungi inainte, sa se bucure de plin de puii lor!

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

La multi ani, Ada!
La multi ani, Crina!
La multi ani, Calin!

Sa fiti fericiti, copii dragi! Mamicilor le doresc ani buni, frumosi si lungi inainte, sa se bucure de plin de puii lor!

IULIA va invinge CANCERUL


La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:





La multi ani, Ada!



Felicitari, mami de Zambarici!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Multumim pt urarile venite pe toate caile !!!

Noi cadoul de azi ( ca am avut de vineri incoace cadouri ) i l-am dat de dimineata, a fost casuta de la Lidl pe care am si asamblat-o pana am plecat la petrecere si toata lumea a fost multumita !!

Petrecerea a fost tare reusita dupa parerea mea si a Adei , copiii s-au simtit bine, adultii pe langa ei la fel !



Mergi la inceput