Angry Birds in Homeland!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Si eu sunt roscata din sticla/cutie cu ochi verzi-aurii, "hazel" cum zic astia aici, nici caprui, nici verzi. Altfel, la origini sunt ardeleanca get-begeta, combinatie romano-maghiara-germana cu niste stropi polonezi Iar sotul e combinatie: scottish-welsh-cornish...brunet cu ochi verzi, si a iesit din noi un pui blond cu ochii cenusii

Dark Bendis 9+
& The Goblin Prince (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

numa' la mancare va sta capu' :)

Dark, cu intarziere nepermis de luunga felicitari sarcina usoara

andreea, io am citit "Am amant pe week-end :)"

pe mine nu ma pot astia localiza, imigranta stiu ca is - nu mai departe povestea de ieri - cel mai des daca e sa ghiceasca, da' io nu-i las ;) o dau pe America de Sud : Columbia, Chile ... idee n-am de ce :) cel mai tare ma distreaza cand cred ca-s finlandeza :)) si jur ca nu-s blonda si nu am accentu' lor

mihaela, si pe suedeza e tot martea grasa - fet tisdag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

Adela, capul nostru la mincare ?? nuuuuuu ...:))
De fapt nici n-ar strica sa tin un post de Pasti anul asta , din motive de dieta. Iar daca m-o vedea cel de sus cu ochi mai buni pe chestia asta , so be it :)

Dark Bendis, aici multa lume mai tine inca post , chiar si generatiile tinere , dar nu e un post strict ca la carte si nici neaparat alimentar,deobicei se renunta la dulciuri, alcool , fumat si alte vicii :) asa cum inainte de Craciun toata lumea intreaba ce aduce moshul, inainte de Pasti se intreaba la ce renunti pentru post :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

dark, ce faina combinatie de copil ati facut!

Adela, finlandeza?

Asa e, eu vazusem fett si nu asociasem cu tisdag, ca erau numai doi de t . Parea ciudat fettis, dar credeam ca e ceva diminutiv, stii tu ca mellis, dagis Imaginatie bogata. Mersi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Adela :))))), aoleu, daca citeste sotu' pe aici am incurcat-o.

Mie mi s-a spus ca-s spaniola, brazilianca, columbiana, italianca. Adevarul e ca sunt mai bronzata de la natura. Un coleg mi-a zis in fata ca-s cam neagra pentru Romania, da n-am si sange tiganesc, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Adela te-ai facut fata cu parul padure si nervoasa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Eu va scriu de la Paris, raportez un copil cuminte tare cu doar cateva exceptii care ar fi putut sa faca lumea din jur sa creada ca e autist , dar in mare s-a purtat exemplar.

E drept ca i-am trimis si un email pe care l-a citit in tren pe Ipad in care scria ca trebuie sa fie cuminte, sa ma tina de mâna ca sa nu ne pierdem pt ca Parisul e mare si periculos. Si a ascultat copilul, daca asa scria pe sfântul Ipad, nu comenteaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Da, da, Speed, asa si aici, cine tine post, cam asta face, renunta la ciocolata, sau la alcool, sau la prajituri... ceva de genul asta.

Dark Bendis 9+
& The Goblin Prince (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

Super ideea cu mail-ul, Chuny. Bravo voua, te poti relaxa acum ca ati ajuns cu bine :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Multumesc frumos, Adela

Dark Bendis 9+
& The Goblin Prince (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput