Juniori de Iulie - August 2004 * (107)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Sorcova vesela, sa traiti, sa infloriti!

Sa aveti un an extraordinar, asa cum sunteti voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

La multi ani,2013!Va doresc un an nou BUN cu multa sanatate si fericire,alaturi de cei dragi!!!
...si la multi,multi ani tuturor sarbatoritilor de azi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani!
Va dorim un an cu multa sanatate si fericire!

La multi ani de sf. Vasile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatzaCum ati petrecut revelionul,cum ati inceput noul an?
Noi am facut in familie,la sora mea,am petrecut pe cinste cu di tate...cam asa a intrat mandra in noul an
http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/Facebook/Traditii%20si%20obiceiuri%20populareserbare%20clasa%20a%20II%20a/?action=view¤t=407849_467420956626484_1156303141_n.jpg
Azi am fost la patinoar si cred ca Mos Nicolae este tare multumit ca patinele mandrei sunt exploatate la maxima prins curaj si patineaza singura foarte bine...noi mai stam prin sud pana duminica si pe urma aterizam acasa ca sa facem si noi curat de dupa sarbatori
hai pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Salutari de la munci :( am obosit, vreau acasa. Unde ma asteapta fi`mea cu patinele`n maini sa iesim :-)
Sper ca steti bine cu toatele
Cine e prin zona ? :-)



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Iulia Copiii Monicai Alex Luca Lorena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

io, io..sunt prin zona si chiar pe teren

copilul este la bunici si pentru ca se plimba nu vrea acasa ..iar noi vedem filme la greu


fetele contabile ma ajutati si pe mine cu info despre taxe si impozite?
Adela ce-ati mai facut cu Mara??????Da un semn!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

LA MULTI ANI!!! Noul an sa va aduca numai sanatate, iubire alaturi de cei dragi si toate dorintele sa vi se indeplineasca!

Ma bucur ca ati avut sarbatori frumoase, si noi ne-am simtit tare bine in familie, am stat mult cu copii, am fost la patinoar, ne-am uitat pe la televizor si cam atat. Pana la urma xbob-ul a avut succes, vecina de jos inca nu a venit sa se planga de tropaituri si sarituri, ne distram cu totii.

Din pacate am reusit sa racim si eu si copii. Suntem toti trei f.f.f. infundati, facem febra usoara (pana in 38), pe copii au inceput sa-i doara si urechile, deocamdata consumam la greu apa de mare, nurofen si aerosoli, bineinteles ORL-istul nostru nu raspunde, sper sa rezistam pana luni (de fapt sper sa ne facem bine pana luni).

Kim, eu ofer consultanta pentru mamicile mele dragi de pe DC ori de cate ori au nevoie Asa ca oricand ai ceva nelamuriri nu ezita, eu va citesc aproape zilnic, chiar daca nu apuc sa scriu sau pe mail.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Sorcova, vesela, ce ti-e si cu forumurile astea... tra, la, la ...ia uitati ce-avem aici http://www.ciobanescgerman.net/forum/index.php/topic,7965.0.html

pup fetele muncitoare, eu o mai lenevesc pana marti



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Andreea sa va traiasca Matrix. E superb. Hahaha acum ai trei copii.
Pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andries, este superb, sa va traiasca si sa va umple vietile de multa iubire !!!
Ce tare, e si el din iulie, e din gashca :-)
Cred ca baietii sunt atat de incantati !!!



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Iulia Copiii Monicai Alex Luca Lorena

Mergi la inceput