Juniori de Iulie - August 2004 * (107)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna seara si de la noi! Scuzati absentele, dar nu stiu cum de zboara timpul asa de repede acasa, tot voiam sa scriu si ma luam cu altele...

A trecut Craciunul, cu tableta, cu colinda, cu bani stransi, cu multe vizite, de data asta si la noi dar si cu noi in deplasare.
Din banii stransi cu colindatul, Matei si-a cumparat o consola TV si primele 4 volume din jurnalul unui pusti, asa ca a citit primul volum intr-o zi :)

In rest, azi am bucatarit la greu, dupa ce am dat la pisoi si catel jumatate din mancarurile de Craciun, am zis ca de Revelion fac doar ceva usor, si uite asa am prestat azi salata cu piept de pui si telina, salata de vinete, salata orientala cu sfecla, salata de ton, salam de biscuiti, krem a la krem, prico nuci...

Va doresc si eu un an bun, cu sanatate multa pentru voi si familii!

Va pup!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata Sper ca sunteti bine cu totii
Intram si noi sa va dorim un 2013 plin de bucurii si impliniri si multa sanatate, multa liniste si tot ce e mai bun in lume



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Iulia Copiii Monicai Alex Luca Lorena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

a..au trecut si zilele astea:)..io-s la munci ca negrul pe plantatie..ieri am bucatarit am facut salata boeuf , tort de portocale, salam de biscuiti (nu nu facusem cred niciodata)...azi tati face si ciorba ...si ne echipam in pijamale si ne uitam la filme..cam deprimant dar nu prea avem chef..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza....primiti cu uratul?
"O zi rea, o zi buna...trage linie si-aduna!
Pune-apoi speranta-n fatza si te bucura de viatza,
Sa-ti doresti intai de toate,multa,multa sanatate,
Un an nou mai bun in toate,bani in punga de sa crape,
Sa vezi locuri nevazute,sa faci lucruri nefacute!!
Sanatatea sa te tina,cu cel mult o aspirina!
Asta va dorim si noi de la bunul Dumnezeu!!
Cum dorinta e fireasca, Noul AN sa o-mplineasca!
La multi ani cu sanatate!!!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:


Va uram si noi sa aveti un an bun, cu multa sanatate, noroc si bucurii!

Ioana, multumim pentru urare!

Noi suntem tot la bunici si am pregatit cate ceva, tort tiramisu, bombonele cu nuca de cocos, saratele, carnaciori in foietaj (eu), sarmale, peste, pateu de casa, icre si alte salate (bunicul). Am cumparat artificii iar fetele asteapta cu nerabdare sa "dam cu bombe!"
Eu as fi vrut sa ciocnesc la miezul noptii, sa ma uit la "bombe" si apoi sa ma bag in scutece cu fetele, dar s-au invitat niste prieteni de-ai bunicilor asa ca maine o sa fiu varza...

Sa avem petrecere frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Va doresc cu drag un an nou cu sanatate, prosperitate si liniste in suflet ! Va pup si va imbratisez cu drag !
Sa aveti petrecere frumoasa si sa ne vedem/auzim cu bine in 2013 !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Noi la Praid ... azi Mircea a coborat partia fara sa fie tinut deloc, de mai multe ori, uraaaaaaa cel mai tare cadou iar cu Victor nu mai avem treaba, se urca singur, se coboara singur, ce sa mai spun, aveam azi o inima pe partie, mama, mama!!!

Deci nu am pregatit nimic, mancam romaneste-ardeleneste-ungureste in seara dintre ani si maine foc de tabara, gulas la ceaun si vin fiert in curte pe zapada

O seara frumoasa va doresc, oriunde v-ati afla si cu oricine ati petrece!! Un an 2013 cum imi doresc mie, va doresc si voua, sa fim sanatosi si restul... maxim posibil, cat mai repede, cat mai bine, cat mai frumos!! La Multi Ani!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

La multi ani plini de realizari si impliniri.
Fie ca noul an sa va aduca tot ceea ce va doriti, plus multa sanatate, noroc si iubire.
LA MULTI ANI 2013!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Sanatate maxima,noroc exagerat si bani nemunciti!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

LA MULTI ANI! 2013

Mergi la inceput