Juniori de Iulie - August 2004 * (107)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi!Sanatate si noroc pentru Stefan de Leelocika si Stefania!!
Alicece mai faci,mai povesteste-ne de Andreiutz si pune si pozici cu el!!!....meii Noricica nu-i in India?....
Kim io abia acum m-am uitat la filmuletesupertare Luka are talent,Pat era cam rusinos...mi-au placut si pozele cu casutza voastra in asteptarea lui Mos Craciun
Cristalina foarte fain canta Maria la pian mi-au placut foarte mult filmuletele de craciun
Am mai pus si io niste poze
http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/Facebook/Traditii%20si%20obiceiuri%20populareserbare%20clasa%20a%20II%20a/?albumview=slideshow
pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

La multi ani de sf. Stefan.
Andrea , la multi ani fericiti alaturi de Stefi a ta si de familia ta superba.
Leloo La multi ani pentru Stefanut si tot ceilalti de acasa.

Si pentru ceilalti toti La multi ani pentru toti cu numele de Stefan sau Stefania.

La noi mosul a fost saracut anul acesta...din lipsa de timp si inspiratie din partea lui mami, dar copilul fericit. caci a primit Wii-ul mult dorit. Iar mami a cipcit 3 jocuri super. Acum trebuie doar sa mai ia un remote ca sa poata sa joace amandoua cu el. Adela nu s-a dezlipit in ziua de Craciun de Wii, de la 7 dimineata pana la 3 cand am plecat la patinuar. Si a abormit bustean in masina de la 6 seara si a continuat sa doarma cand am ajuns acasa si a dormit pana la 7 dimineata a doua zi.
Noi in continuare in vacanta.Asa ca azi mergem iar la patinuar.
Va pup.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Cuscrela, multumesc de intrebare, ce sa facem, bine - zic io ! Andreiushu cu lectiile si lego-urile lui, eu cu bucatarelile, Florin cu trebile artistice ... nimic nou de semnalat. Poze, daaa, tot spun ca am sa pun si mereu ma iau cu altele si uit, sper sa reusesc in seara aceasta !
Liliana, spor la wii-uit ! Si noi avem de ceva vreme si recunosc cu mina pe inima ca am un joculet care ma tine si pe mine legata - in limita extremului de putin timp pe care il am ... se numeste Harvest Moon Animal Parade (ca e o intreaga serie de harvestmoon dastea). Acum si-a gasit si Andrei unul din aceeasi serie, darr in varianta lui tre sa mai omoare si nush ce monstri ... sou, distractie mare !!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani de sf. Stefan!

Gabi, sa-ti traiasca voinicul!

Andrea, sa-ti traiasca printesa!

Eli, sa-ti traiasca flacaul!

Olivia, n-am apucat sa vad filmuletul dar mi-a placut mult casuta aranjata in asteptarea lui Mos Craciun!

Ioana, va cam distrati, pastravi, veverite...:))) Frumoase pozici.

Ma duc sa vad filmul de la Olivia ...
Supertari Luca si Pat! I-am admirat impreuna cu fetele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

La multi ani Stefani si Stefanii!!!! Scuze ieri am uitat:(
Alice !! Bine ai mai dat pe la noi! Nora , am vb eu cu ea..este in India!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La Multi Ani!!
Multa sanatate si mult noroc Stefanilor si Stefaniilor!! (si nu numai ai nostri de pe forum, poate mai aveti si in familii )

La noi Craciunul a fost si este oarecum linistit, am stat pe acasa (si-am avut bunica cu o criza lombara de toata frumusetea, de-a trebuit sa faca si o vizita in spital) dar per ansamblu ne-am odihnit!!

Cadourile noastre de Craciun au fost oarecum "normale" set de pictura pentru Mircea, termobag pentru Victor, ambii cate un lego, bomboane si doua jocuri la comun , doua carti ah si niste ceasuri de perete care ticaie ingrozitor si pe care le-am dat jos imediat!!

Dar cel mai tare cadou a fost ca ne-am facut abonament family la fitnes pe un an de zile fratilor .... si deja ma dor toti muschii, dar nu ma las!!

Si foarte probabil o sa avem un caine am dat ieri avansul pentru pui si mergem sa-l luam dupa vacanta, daca nu se intampla ceva spectaculos de rau cu puiul, dupa revelion o sa avem inca un baietel in familie

PS: acum doua zile scriam ceva pe DC si vine Mircea si se uita peste umarul meu si-mi spune: "mami, de caaaaand lucrezi tu la site-ul asta si nu l-ai mai terminat, cand il termini ca m-am plictisit de el?" Asta ca sa vezi ce facem noi si ce vad copiii ca facem noi...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andries
PS: acum doua zile scriam ceva pe DC si vine Mircea si se uita peste umarul meu si-mi spune: "mami, de caaaaand lucrezi tu la site-ul asta si nu l-ai mai terminat, cand il termini ca m-am plictisit de el?" Asta ca sa vezi ce facem noi si ce vad copiii ca facem noi...


Mirciulix e tare de tot !!

Si pentrru ca ramasesem datoare cu citeva poze, iata aici :
https://picasaweb.google.com/alicesiandrei/Altele#5827013198029053490.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

LMA pentru ieri sarbatoritilor, mi-a iesit din minte Sf. Stefan, imi cer miiiii de scuze !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andries
"mami, de caaaaand lucrezi tu la site-ul asta si nu l-ai mai terminat, cand il termini ca m-am plictisit de el?"

Pupam Mirciulica cel istet. Si asa mami nu mai termini odata situl asta, ca s-a plictisit bietul copil de el.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ziua buna doamnelor!
vad ca toata lumea s-a distrat zilele astea, ceeace e super.
si noi la fel, pe acasa, prin vizite.... din astea.
Andries super abonamentul la fitness! zau ca ne-ar trebui si noua.....
distractie placuta sa aveti maine si va dorim un an nou 2013 absolut minunat!!!!

Mergi la inceput