Juniori de Iulie - August 2004 * (107)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Craciun fericit fete dragi!
Sa va fie masa imbelsugata si casa plina de rasete si lumina.
Va imbratisez cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Craciun fericit!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

La multi ani, cu intarziere de 4 zile Olivia, cu problemele noastre nici n-am mai apucat sa scriu, doar citeam si ieseam fuguta, dadeam iama -n treburi, la mine nu bucatareste nimeni in afar- de mine.

anul asta de Craciun am petrecut mai light, Dani a fost cu febra,...cine are chef de petrecut cu mancare si bautura cand copilu-i face febra pana-n Ajun? :(

Asa ca urez si eu aici pentru noi si pentru voi toti, mici si mari, avem parte cu totii de Sarbatori binecuvantate si linistite, de belsug si voie buna, sanatate si multumire sufleteasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Lia, sanatati la voi

Sper ca sunteti bine cu totii si MC vi-a adus tot ce aveati pe lista
La noi MC cred ca nu a aprofundat bine cand a ales cadourile si acum sufera cu stoicism si in tacere :D Bine macar ca Giulik e fericita, pana la urma asta conteaza :-)



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Daria,
Lia, sanatate multa!
Olivia sa faci o poza la oala de pamant, vreau si eu...
Alice, la noi doamnele au voie numai la prajituri, bunicul se supara daca indrazneste cineva sa se bage peste el la piftii si sarmale (in afara de impachetat sarmalele, aia e treaba de ajutor de bucatar )

Ieri n-am intrat pen' ca toata ziua am bibilit la jucarii...
Ioana a fost superincantata de ce a adus Mosul (ea a zis ca vrea "ceva frumos!" asa ca a fost simplu, la toate a zis "este exact ce mi-am dorit!" ).
Maria a facut bot cand a vazut ca Mosul nu i-a adus "tofi, poneiul cel mai sensibil" . A fost incantata de carti, erau primele pe lista ei, dar s-a jucat intr-una cu seturile lego asa ca a declarat ca "mosul stie mai bine"

Eu am fost cuminte anul asta, am primi o pereche frumoasa de cercei, se asorteaza cu bratara de acum un an si cu lantisorul primit de ziua mea

Sarbatori cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Craciun Fericit!!Sarbatori frumoase si linistite sa aveti!
Si la noi a mai venit moshul in persoana chiar luni seara,mandra a fost tare impresionata si multumita de cadourile primite si ea a primit multe carti si a fost multumita de ele...
In schimb noi eram pregatiti de saniush si cu patinele in portbagaj si spre surprinderea noastra este foarte cald si s-a topit tot...demult nu a mai prins asa craciun calduros in Bucovina.
V-am pupacit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

La multi ani dragele mele, sper ca ati avut un Craciun frumos,inistit si plin de bucurie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

nu v-au placut filmuletele noastre:(..
Sa fac poza la vasul de lut ca nu am facut poza :)))

Noi am fost la nasi ..pe 25 ne0am trezit la 12 :)..Luca deja panicat ..el care-si facuse planul ca la 7 sa fie in picioare.. Multumit de daruri (vad ca a uitat de tableta) a primit un joc The Golden Compas, Monopoly din ala pentru adulti..ultimulvol din Jurnalul unui pusti si un telescop...la bunici a venit surpriza ...un smartphone!!..este in delir, da?

o sa pun si ceva poze...


iaca pozne: https://picasaweb.google.com/117406357849620183005/Craciun2012?authkey=Gv1sRgCPDm6sy-yfvAjQE#slideshow/5826588157345677602

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ce frumos este la voi, Kim



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

La Multi Ani pentru Stefani si Stefanii , sanatate multa si noroc !! Gabi, sa iti traiasca baietul cel mare si Andrea, pupici pentru Stefania !! Si daca ne citesc pe aici, sister Noraaaaa, Lamultiani pustiului tau cel scump si Eli, multe ginduri bune si pupici lui Stefan acolo departe, in Japonia !!

Mergi la inceput