Alegeri 9 decembrie 2012

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Am vazut-o in lista din articol pe Monica Iacob Ritzi. Duduia asta nu a comis toate faptele pt care e cercetata cand era vajnic membru PDL si 'pretena' la catarama cu Nuti Udrea si 'botica' ai' mica a lui Base?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Vin ai nostri, pleaca ai nostri.





Noi ramanem tot ca prostii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Si ajungem la vorbele lui Deceneus: stati calmi, cearta e doar la TV. In spatele usilor, indiferent de partide, toti stau fain la un wiskey si se pun de acord care sa mai iasa in fata sa ia niste pumni de la presa sau de la populatie, care sa suga mai multi din bugetul statului tura asta, care cu care, cine cu cine...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Mirela, eu nu am contestat informatiile relatate, ci omisiunile din articol.


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Relax! Nu va mai incarcati de energii negative ca nu este momentul!

Chiar se astepta cineva la alt rezultat? Poate ceva mai putin scandalos, dar la asa plastografi asa rezultate!
Eu cred ca va cadea necazul pe ei tocmai de la mania grandorii!

Una: Basescu, am eu asa o impresie, va numi premierul dupa 21.12.2012, ; fiind mai rari pretendentii pe motiv de incompabilitate cu cerintele supravietuitorilor Apocalipsei, categoric va fi mai usor de ales,!

A doua: pot paria cu voi ca dupe ce se va duce aburul sampaniei, sarbatoritii vor avea niste meciuri numa' bune de urmarit de catre dragii de votanti de Sarbatori printre spriturile baute pe stomacul gol!

In final, poate la inceputul anului ce vine, in Parlamentul Romaniei, printre maraielile dintre combatantii asmutiti pe ciolanul slabanog, se va asterne ... mult doritul echilibru care sa induca ceva sperante ca avem democratie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui catrinik

PSD deja cica vrea sa absoarba UNPR.



Care UNPR era in big love cu PDL=ul pana mai ieri, nu? (Daca nu ma inseala memoria, la alegerile locale de acu cateva luni, UNPR-ul sustinea candidatii PDL la primarie, cel putin in Piatra sigur asa a fost).
Curat murdat, coane Fanica! Vin ai nostri, pleaca ai nostri. Stati linistiti, nimic nu se schimba.




'Cos what I feel is the only truth for me


Pai UNPR-ul asta nu s-a desprins la origine tot din PSD? Acum vin inapoi.... ce chestie...
NU mai tin minte pe cine au sprijinit la locale, dar oricum pe parcurs au sprijinit cand pe unii cand pe altii, au fost si la guvernare si in opozitie (la motiunea de cenzura cand a picat Boc prima data, parca). Deci alt partid dubios

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Cand a picat Boc in 2009 nu exista UNPR. S-a format din "traseistii" din PSD si PNL, dupa alegerile prezidentiale din 2009.
Acum au venit la fostul partid, unde au fost primiti, pentru ca au plecat cu aprobare si cu delegare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Daca era dupa mine, nu trebuia sa mai intre nici unul in Parlament - dupa re-distribuiri. Chiar daca in acest fel exista un pic de opozitie in Parlament. Trebuia doar uninominal pur. Ai prierdudt in colegiu, gata. Dar cine are chef sa schimbe legea ??? Nimeni, pentru ca toti se ajuta. Blaga e terminat politic, nu inteleg de ce nu isi da demisia.
E clar ca dreapta trebuie sa se re-formuleze in Romania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

In mod normal PNL ar trebui sa fie un pol corect si clar de dreapta. Asa ar trebui sa fie. Insa...nu e.

Mergi la inceput