Ceasca de punch

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Io am intrat numa' sa intreb daca ati deliberat deja??? Eh? De 6 capitole tot deliberati si nu ati ajuns, inca la nici o concluzie. Pai, ce-i aici, fratilor? Parlamentul???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Mai rau :) Macar pe aia ii mai rotim cate un pic :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

doi moderatori printre noi, si nu se schimba nimic... pick one, fratilor, please, oricare din sugestii e mai buna decat sa deliberam de 100 de pagini.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Hai mai Rufus,asa pe sestache fara nici un mesaj...ntz,ntz...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Pinguinii se adapteaza in orice situatie...iar pinguinele si mai si!

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Hahaha - ce misto e titlul asta.

Mai bine puneai "ceashca de pingu-punch", ca sa nu uitam cine il bea.

Punch-ul asta o fi bun si de gat ?

Intre timp, dupa ce ca nu mai am amigdale, gat si oarece voce, mai nou ,nu mai am nici limba. Mi-am ars-o cu ceai de lamaie. Banuiesc ca intelegeti prin ce trec, nici nu stiu ce ma ustura mai tare. Un lucru sigur este, ca tot ce ma ustura este localizat in gura.

Cred ca suferinta asta naturista nu e pentru mine. Puah, o spun de parca nu stiam ... sa stea pe ceaiuri masochistii, eu diseara iau antibiotic. Am niste Zinat acasa, cred ca isi face treaba fie ca am infectie sau streptococ.

Of !, Of !, Of ! si aoleu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Punch-ul asta o fi bun si de gat ?



Da. De dat pe gat

Daca va place titlul, e ok. Daca vreti altfel, il schimb oricand. Asta e avantajul unui pinguin in gasca
(Ok, ar mai fi si altii care sa schimbe, dar sa zicem ca-s eu mai rapid...)

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Bufleo si eu cu gatul...s-a umflat..si io-s pe antibotic....

Da,sa contina si pinguin in titlu......

Sanatate...multa Bufleo......eu tot am nevoie de un masaj.....ca-s varza,ma dor oasele...virusu e la loc....ce sa zic...of of si eu...

Pinguinule,un banc ceva?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ce masaj Mada ?

Pe mine daca pune cineva mana, il mushc ... sper sa pot, ca si dintzii sunt tot in gura, dar vad ca astia inca nu ma ustura.

Vroiam sa va mai spun de convocarea mea la Jury Duty - ca am scapat. Au primit scrisoarea mea si au zis ca ma elibereaza de Grand Juror si ma anuntza cand imi vine randul data viitoare.

Cu accidentul, pare ca stau bine - am primit acasa raportul doctorului care a examinat-o pe duduia afectata si care spune ca cica din analizele prezentate ar fi avut un traumatism minor, dar nici pe departe ce spune dansa ca a patimit. Deci probabil ca ceva bani o sa ia, nu stim inca cati.

Intre timp, nu lasam sistemul legislativ american sa ne lase in pace . Barbata-meu a trimis la judecator, cum ca el nu e de vina ca a avut viteza aia cosmica in drum spre Canada si vrea un juriu sa decida cum ca Politzistul si radarul lui erau impreuna tampiti. Va dati seama ce bula, nici fiu-meu n-o crede ... Si-a luat avocat care a zis ca ne costa $400 ca sa il reprezinte si ii garanteaza reducerea numarului de puncte de la 8 la probabil 2-3. Ma intreb daca n-o fi mai ieftin sa plead guilty ...dar el zice ca NU si crede ca le stie pe toate, asa ca, eu il sustin in tacere, adica fara confirmari , ca asta e rolul meu de nevasta la bine si mai putzin la rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Masaj de ala adevarat...cu,fara finalizare..nu mai conteaza...ma dor mainile si mi s-au umflat..


Rufus...sa contina si cuvantul pinguin......

Mergi la inceput