Ceasca de punch

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Cea afro ?

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ha, ha - gresit. Aia afro sunt eu. Nu mi se vede privirea inteligenta din cauza ochelarilor. .

Cautati-o pe Pocahontas, n-ati auzit ca seamana cu ea ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

da esti si tu pe acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Ai niste copii frumosi de pica! Ai de ce sa te lauzi.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Acum e mai clar?

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

in fine am picat si eu de data asta la fix sa nu ratez frumusete de spectacol

Bufleo poti sa stergi pozele de acum daca vrei

ai niste copii megaestracalihistric de perfecti mai!

pot sa zic ca fiul are aere de actor de cinema? promite!!!!!

filipineza ce ascunde perfect imperfectiunea e aia din marginea dreapta cum te uiti la poza






Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)



Licitatie si Tombola "Spiritul Craciunului"
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

Noroc cu Alinuk, ca daca era dupa voi... nelamurita ramaneam

pai dupa mine ambele extreme sunt cam pocahontas, de varste diferite. cea din dreapta, indicata de alinuk, e bunica pocahontas

iara tu buflea m-ai indus in eroare, ca mai tanara pocahontas seamana mai mult cu pocahontas, nah!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Aqai eu am dat cu ghiciul mai

dar aia din stg cum te uiti la img e asa mai dragalasha...mai adevarata!
cea din dreapta imi pare mie perfectiunea imperfectiunii

...asadar sa vedem daca-mi joaca feste al saselea simt

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)



Licitatie si Tombola "Spiritul Craciunului"
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ia uite ce ghicitoare am putut sa inventez fara sa vreau. V-am prins, nimeni n-a vazut filmul Pocahontas, de puteti sa o confuzati cu chinezoaica din dreapta.

Deci Pocahontas e in stanga, aia dragalasha, da ... dragalasha, slaba, 2 copii perfecti, viata perfecta, si pt ca tot m-a intrebat Rufus, un barbat uraaaaaat ca noaptea, perfect spune ea, eu nu stiu, m-ar speria pe intuneric. Concluzia mea este ca filipinezele astea sunt foarte dragutza, minione si filipinezoii sunt urati rau de tot ca l-am vazut si pe fratele lui Pocahontas care e la fel de urat.

Si chinezoaica din dreapta e de varsta mea, asa ca va rog, atentie cand o faceti batrana, da ? Si tot 40 kg are ...

Fiu-meu, mda, e plin de figuri si ca sa enerveze si mai tare este si foarte confident si putin arogant. Asta ca sa intelegeti ce "macho type A" cresc acasa. La el, e firesc sa fie cel mai bun, bucuria nu e asta, ci ce obtine pentru asta si plange de nervi daca pierde:

- la meciuri - daca pierde, ceilalti sunt intotdeauna de vina - ori trisheaza, ori ii ajuta arbitrul, ori sunt prea mari de varsta ...etc

- la inot - a plans ca l-a pus in aceeasi grupa cu sora-sa - adica cum sa fie sora-sa la fel de bun ca el ?

- la scoala - a cerut sa dea un test a doua oara ca au fost 2 copii care au luat mai mult ca el

Si desigur, EL nu e niciodata de vina cu nimic, nici macar cand este evident. Hahaha, odata a dat vina pe sora-sa care nici nu participase la eveniment - cica si-a adus aminte de o chestie care il enervase la ea si de aceea a intrat in bucluc.

Oricum multumesc, sunt sigura ca toti copiii sunt frumosi, nu numai ai mei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Mie cel mai mult imi plac pozele de la hockey. Sunt extrem de frumoase mai ales ca sunt luate in miscare. Nu cred ca ati realizat dar in toate sta in niste pozitii in car enu poti sta fix ca sa pozezi. Pozele astea sunt facute de o companie care vine la meciuri cu niste aparate profesioniste, au voie sa intre acolo in boot-ul jucatorilor si fac poze in timpul meciurilor. Apoi desigur le vand parintilor pe o groaza de bani. Realitatea este ca noi nu putem face asemenea poze, nu avem nici pozitia necesara ca intre tribunele unde stam noi si patinuar este un perete de plexiglas care strica poza ...si nici nu avem aparatura necesara ca sa faca poze clare cand subiectii se misca cu viteza jocului de hockey.

Nu cred ca se vede, dar in una dintre poze este cu pucul la crosa dar nu se uita la el ci se uita unde sa paseze ... e foarte frumoasa poza aia. sS mai am una, o sa incerc sa o pun, unde i se vede fatza prin casca aia, la finalul unui meci - se citeste oboseala pe fatza lui, e aproape schmonosit de durere.

Mergi la inceput