Ceasca de punch

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D
N-am apucat sa mergem la munte anul trecut , au avut vacanta scolara doar intre Craciun si Revelion si a fost omor atunci

Pai eu ma duc in weekend. De preferinta sambata, nu imi trebuie vacanta pentru asta. E drept ca in Romania se ajunge greu la Sinaia in weekend, nu ? Dar si daca faci 3 ore, tot merita ... imi aduc aminte ca erau partiile alea Valea Dorului, Valea Soarelui - superbe si perfecte pentru copii.

Sincer, ski-ul este o activitate perfecta de a sta iarna afara. E si sport, e si viteza, e si nelimitat ca timp, e individual deci nu depinzi de altii ca sa-l practici, iti ofera si independentza, e minunat. Se simte ca imi place si mie, nu-i asa ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Sigur ca ma laud si eu!
Mai intai e Ana, in aceeasi punga sub brad, in trei ani diferiti
(poza din mijloc e ultima, asa le-a aranjat asta...)

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Si apooooi...mandrele mari.

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Hahahahaha - sesizez ca este aceeasi punga ? O impachetati cu decoratiile de Craciun si o tineti special de poze ?

Ma provocati, ia sa fac si eu rost de o punga / geanta / lighean sa le fac poze de Craciun

La Julia, am vazut ca are unul mic intr-o geanta de umar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Atentie la rochita. E comuna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Sa ma laud si eu.....Faceti abstractie de patul ravasit...please...
Ultima e din octombrie.Cea mai recenta.
Madalina


Moama ce copii superbi......Rufus....scoate pusca si treci de paza....capritele tale sunt fruuuuuuumoaaaaaaaseeeeeeeeeee

Vivi....e duuuuuuuuulceeeeeeeeee...
Bufleo....ce mai ...frumosi rauuuuuuuuuuuuuuu
Julia.....offffff ce falcute si ochi..,yami...
Ma mai uit si editez.

Lala....mi-a sta inima cand m-am uitat in ochii aia nemaipomeniti.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Rufus, vad ca amandoua fadolescentele poarta ochelari.
Cum ati descoperit ca nu vad ? Sunt de apropiere sau de distanta ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Teodora are ochelari de la 3 ani, de distanta; a inceput cu dioptrii mari dar incepe sa scada. E operabil dupa 18 ani, dupa o stagnare de 1-2 ani.
Ioana are de cativa ani, s-a tot plans de dureri de cap, plus ca am vazut (eu!) ca nu vede la departare. Evident, avea nevoie de ochelari.
Are si Ana. Ea are nevoie pentru citit (s-a plans ca o doare capul cand a inceput Tora sa lucre cu ea pentru scoala), insa ochioloaga i-a zis sa-i poarte permanent, cu pauze la sport, la joaca...
Pun o poza si cu ea cu ochelari.

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Rufus, pusca ai ?

Frumoase mandrute ai, una si una !

Mada, hihihi, alta fatuca cu ochi migdalati

Vivi ce m-a amuzat catelul , fatuca se vede ca e ghidusa rau, fix asa cum mi-o imaginam din povestile tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Rufus,mi-e draga Ana ta de nu mai pot...are o pofta sincera de viata in ea...un zambet deschis..nu stiu..mi-e draga tare.

A mea acu` se pregateste de Mos Nicolae.....in sfarsit,macar pana vine,va sta linistita la baita,va fi ascultatoare....hi hi..

Mergi la inceput