Ceasca de punch

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

ma faceti sa scotocesc dupa poze

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Supebi copii, absolut superbi !

Viv, ce diferenta pot face 4 ani. In pozele care le-ai pus este o fetizta, in aia roshie in cap a disparut fetitza.

Rufus, ce inalta pare Ana in ultima poza. Inteleg ca este de-o seama cu fiu-meu sau cumva intre ai mei, dar pare mult, mult mai inalta ca ai mei. Ah ! Si in materie de ochelari, cei mai frumosi sunt ai Anei, ca nu au rame.

Mada, a ta e bebe rau, eu inteleg ce simte Viv, ca si eu cand ma uita la Eva sau la bulinele Juliei ma apuca nostalgia. Eu nu stiu drama ta in amanunt, dar am intuit din ce mai scrii tu ... nu stiu unde a fost arsa dar din poza nu pare a se vedea, ceea ce e bine.

Michelle, il asteptam pe William vorbaretzul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Sincer, m-a uns pe suflet sesiunea asta de poze.
Ce am constatat:
-ca am avut dreptate, cea din prima poza a Vivianei e sora celei din pozele urmatoare. Sora mai mare.
-intotdeauna am zis (si asa am si crezut) ca eu vreau fete, adica doar fete; acum, cand vad poze cu hocheisti (si inot, si placa!), parca ma roade un pic invidia. Dar imi trece repede, sa nu inceapa lumea sa-mi dea sfaturi. Stiti voi de care.
-ca imi place sa vad copiii altora; e o descoperire noua si nu tine de comparatii cu ai mei. Cu ocazia asta am constatat ca sunt multi copii frumosi pe lumea asta (sau o fi ca la catei, care-s frumosi toti indiferent de rasa/)
-ca-s cel mai batran de aici (of of, mai mai).

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Da, Ana e inalta. La 7 ani (in iunie ) avea 1,35m adica cat avea Teodora la 8 ani jumate. Si Teodora nu-i mica...are 1,70 la 15 ani.

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Mie desi sunt "straina" grupului ( va mai citesc insa cu mult drag) mi-a placut sa asociez imaginea copiilor cu povestile spuse de parinti lor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

eeee pai daca e de laudat cu poze iaca bag si eu fro doua, numai sa ma dumiresc cum

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

gata, am gasit cum sa pun poze


michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Deci sa nu ma injurati dar la mine in familie asa se poarta pozele mari, cu putina rabdare si curiozitate se incarca ele pana la urma.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

va invidiez ce fete frumoase aveti!!! imi vin iar idei.

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Daca-i bal, bal sa fie! :))

Mergi la inceput