Ceasca de punch

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Ah, sa va spun ce nu se sesizeaza.
Culoarea parului e rosu Photoshop.
Ochii-s caprui.

De fapt in toate pozele pe care si le face de o luna incoace se fardeaza in fel si chip sa vada cum arata.

Daca gasesc si imi permite o sa pun o poza au naturelle

In prima poza avea un an si un pic.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Buflea ...ce mi-ai facut ...vreau si eu la zapada...pe partie ...offf.

Ai 2 sportivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui viviana

Ah, sa va spun ce nu se sesizeaza.
Culoarea parului e rosu Photoshop.


In prima poza avea un an si un pic.






Hahaha... tare, n-as fi banuit!

Am intuit bine varsta din fotografie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Aha, se lasa cu poze...


Adminii-s vinovati, ca au pus si functia asta! Si,daca tot e gata pusa, s-o folosim, ca rugineste altfel...


p.s. Vivi m-a zdrobit, cu praful ei de zane, de m-am pus sa caut poze cu copiii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Viv
Ah ! Deci si-a vopsit parul cu photoshopul ? Wow, cum de o fi gasit culoarea aia ? Oricum ii sta bine cu ea, mie imi place foarte mult, exact, dar exact nunatza aia de roshu si ii sta si ei bine.

Lali
Wow, da-mi voie sa admir buzele piticului. Asta va fi un mare avantaj mai tarziu ...
Dar, pozele alea sunt prelucrate de tine alb-negru ?
Cat de mare e cel mare ?
Cat despre ski, de ce nu va duceti in Romania ? Anul trecut cand au fost tone de zapada, cred ca s-a skiat in disperare si Brasovul sau Sinaia nu e asa de departe. Eu ma duc in fiecare iarna, am un resort de ski la 50 de min de condus. Nu stau acolo, inainte plecam dimineata si ma intorceam dupa amiaza. Acum de cand fiu-meu are meciuri de hockey dimineata, plec la pranz si ne intoarcem seara. Avantajul este ca la mine exista nocturna si lifturile se inchid la 22:00 P.M. Este bestial sa skiezi noaptea, este mult mai liber, atmosfera este foarte frumoasa, se aude muzica pe partie ...singurul dezavantaj este ca e mai frig si se face gheata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Julia, sunt superbi copiii tai, SUPERBI. Poza aia cu coshurile este de concurs.

Deci tu ai 2 fete si 2 baieti ? Care e diferenta dintre ei ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Cosurile sunt cosurile mele de rufe, dar le iau ei la joaca mereu.Doua si doi, da, alterneaza F-B-F-B. De 5,5-4-2-0,9 ani actual.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Da, pai e ajun de Mos Nicolae!
Let's poze.

Maine e ziua lor.
Azi e ziua noastra... de lauda!

Copii mai frumosi ca pe aici nu am vazut!
Sa o vedeti si pe Ana a unicului pinguin

Lala, seamana. Ce baiat frumos!

Ah, Buflea, bucle, bucle, au disparut dupa 2 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Viv
Ah ! Deci si-a vopsit parul cu photoshopul ? Wow, cum de o fi gasit culoarea aia ? Oricum ii sta bine cu ea, mie imi place foarte mult, exact, dar exact nunatza aia de roshu si ii sta si ei bine.

Lali
Wow, da-mi voie sa admir buzele piticului. Asta va fi un mare avantaj mai tarziu ...
Dar, pozele alea sunt prelucrate de tine alb-negru ?
Cat de mare e cel mare ?
Cat despre ski, de ce nu va duceti in Romania ? Anul trecut cand au fost tone de zapada, cred ca s-a skiat in disperare si Brasovul sau Sinaia nu e asa de departe. Eu ma duc in fiecare iarna, am un resort de ski la 50 de min de condus. Nu stau acolo, inainte plecam dimineata si ma intorceam dupa amiaza. Acum de cand fiu-meu are meciuri de hockey dimineata, plec la pranz si ne intoarcem seara. Avantajul este ca la mine exista nocturna si lifturile se inchid la 22:00 P.M. Este bestial sa skiezi noaptea, este mult mai liber, atmosfera este foarte frumoasa, se aude muzica pe partie ...singurul dezavantaj este ca e mai frig si se face gheata.


Cel mare are 12 ani si jumatate, clasa a saptea, cel mic face 5, e gradinar de grupa mare.

N-am apucat sa mergem la munte anul trecut , au avut vacanta scolara doar intre Craciun si Revelion si a fost omor atunci

Fotografiile le pot face eu alb negru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ah ! Sa nu stergeti pozele, pana maine lasati-le acolo. Ca sa mai intru azi sa ma mai uit ... de maine le puteti strege.

Rufus, vedem si pozele tale ?

Facem azi o sesiune de vizualizat puii de pinguini. Eu invit pe toata lumea care bantuie pe aici, in scris sau doar ci cititul ... azi expunem puii, maine ii stergem de pe panoul de onoare.

Mergi la inceput