Delfinasi jucausi de iulie-august (95)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Mersi Iuliana draga de urari! Cum sunteti? Ce fac piticii? Cum e Mara cu somnul? Tudr cum e, nu e gelos? Tu mai poti? :)

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Sa-l ajutam pe Alex


Pai noi suntem bine....Tudor fericit la cresa ba chiar diminteata il alearga pe sot si striga la el"Tati gradi"...si il trage de mana spre usa.....E tare dornic de cresa si nu pare ca se satura ....Mara e o dulce ...un copil minunat si cuminte...Doarme la fel de mult ca atunci cand era mica ....nu ca acum ar fi mare...:))))....Doarme cam 4-5 ore si sta treaza cam o ora intre somnuri....E o minune de copil....Dar din cauza ca oarme asa de mult eu am cam pierdut din laptic si nici nu imi bat capul cu pompe.....Acum sa vedem daca reusim pana la diversificare sa o tinem doar cu tzitzi......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Puiutz ...te imbratisez cu drag si iti doresc sa vina soare si pe strada voastra cat mai curand

adrianaBuc...jos palaria....Esti o super mamica....Dar te rog sa nu te epuizezi ....si sa iti aduci aminte ca esti si tu un suflet care are nevoie de o mica relaxare


PS. Adriana cum esti cu tratamentul? E totul bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Puiutz asa rau imi pare cand aud ca nu va e bine, ma intristez sincer si eu. Imi imaginez cum e..... Multa forta!! Va tin pumnii sa vina perioade mai bune

Adriana



de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Neata!

Avem cafea buna, avem suc de portocale! Poftiti!

Adriana, multumesc de urari! Te pup! Deci atata ai tu liber, cate 5 min de respiro :) sa mai treac doar un pic de timp, sa poti gati acelasi fel de mancare pr toti. Fetele se vor juca impreuna, va fi sigur mai usor.

Iuliana, ma bucur ca sunteti bine, te vad relaxata si linistita, e f bine.

Puiutz, imi pare rau, stiu cum e... Speram si noi la zile mai bune si asa va doresc si voua.

O zi frumoasa, dragelor!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
Eu vreau suc.
Elena, imi pare rau de situatia grea prin care treceti...o sa treaca. Te putem ajuta cu ceva?
Iuliana, ce bine ca ii place lui Tudor la cresa!!
Azi ma duc la dr. Cam am ceva emotii!!!

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Fetele mele dragi,

Va multumesc pentru gandurile bune, pentru incurajari si urari! Va pup si va imbratisez pe fiecare: Crispro, Ochidut, Paula, Iuliana! Paula daca imi spui un pont ca sa castig la loto premiul cel mare e cel mai bun ajutor . Achitam creditele astea nenorocite si alte datorii pe la furnizori si scapam de probleme! Firma nu merge prost, pentru perioada in care ne aflam. La noi toamna-iarna scade activitatea, dar anul asta merge inca binisor. Problema este ca nu suficient de bine cat sa acoperim lunar enormele sume la rate... Daca nu am avea ratele ne-ar fi chiar f. bine. Dar nu suntem singurii asa ca sa nu ma mai plang

Paula asteptam cu nerabdare sa vii de la gineco azi!

Adriana esti super, sa nu mai aud ca te invinovatesti pentru vreo ceva!

Iuliana ma bucur sa aud numai de bine despre voi!

Crispro mult succes si noroc la vanzari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

salutari

iuliana, am terminat tratamentul; zilele astea astept rezultatul la papanicolau (am niste emotii!).

elena, nasol rau cu finantele astea. Si te inteleg asa de bine! Probabil ca din februarie o sa fie la fel ca tine (imi pleaca cel mai mare client; 50% din venituri; uf!).


Mamica de Rebeca Stefania si Natalia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Salut.
Eu vreau si cafea si suc si mancare, ca n-am mancat nimic azi.
Paula, hai cu vestile.
Elena, nu puteti refinanta?
Sper sa vina vremuri mai bune pt toti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Diseara Alice, numai la 7 seara ma duc la dr...
Elena, nu stiu nici macar un nr la loto, nu am eu atata noroc in viata. Sau il am, dar in alte domenii

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

Fete, multumesc de felicitari!!!!!!

mami de Antonito din 18 august 2010 si 22+

Mergi la inceput