Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *452*

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Finally, am incarcat un film de 11 min. pe youtube, am vrut sa mai tai din el dar nu am putut

So, luati-va o gustarica si un servetzel sa nu plangeti (este si o melodie de jaleeee unde babele plangeau pt.ca filmarea era facuta la caminul cultural de la tzara de ziua unei comunei iar prima filmare este facuta in studioul de la TVR Iasi). Sper sa nu radeti prea tare de mine.

Maine o sa mai caut niste filmari facute la TVR...

Vizionare placuta !!!

http://www.youtube.com/watch?v=Xc5s8tQUIoU&feature=youtu.be


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ramona...cine sa rada....Sa ne fereasca Dumnezeui sa incerc sa cant eu...si animalele vor fugi....am doar ureche muzicala ,vocea este distrusa...din n motive.Cine a vorbit cu mine intai la telefon apoi m-a cunoscut live are un mic soc....caci vocea este din "alt filmn"

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Ramo, n-am putut sa ascult decat putin, dar mi-a placut mult ce-am auzit si vazut!
Fug la treaba, ca nu-s gata pe ziua de azi, desi bateriile mi-s pe terminate.
A, dodo, f fain boleroul. Si caciula!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Neata

intrebare:e joaca sau tine sexualitate? se joaca sau se descopera? cum gestionam situatia ca sa le dam totusi libertate...ca daca ii certam si stiu ca nu e voie mai rau fac.


Bianca, bine ai venit in club. Eu am sesizat la Rares un interes "sexos" sa ii spun, de o saptamana (ce-i drept de 2 zile nu mai ma intrebat nimic legat de putza). Insa, cred ca joia sau vinerea trecuta, a inceput si a continuat asa pana in we, adica ma intreba despre orice "unde ii este putza". orice ii pica in mana: masinile, trenul, telecomanda, nu mai spun animalutele mici sau cele din plus, caci le si stergea sub coada.

In prima faza, am ramas masca. Insa, mi-am dat seama ca a venit varsta, etapa identificarii sexuale. Nu stiu daca am numit-o bine dar ideea e aceeasi. Interesul pt putza. A lui, a celorlalti.

Ca sa nu mai spun ca intr-o seara incepuse sa ma traga de tzatze.

Ce am facut? I-am explicat ca obiectele si jucariile nu au putze (si i-am si aratat). Nu stiu ce a inteles dar cert e ca de 2 zile a incetat.
Eu as lega si de intratul in colectivitate si mersul la toaleta in grup. Ce-i drept nu intra mai multi in cuseta de wc insa cand ies, fiecare iese imbracat cum il taie capul (asta stiu sigur) si sora ii imbraca. Nu stiu, banuiesc ca de aici i se trage atata interes pt putze. Tind sa cred si prima varianta cu perceptia proprie.

Tot ce l-am atentionat( nu de acum, ci mai de demult) ca nu e frumos sa puna nimeni mana pe putza, doar mami si Rares. Si putza face pipi si fundul kk.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Ramona, esti bestialaaaaaa Ai o voce de cantareata. Ca tot veni vorba de Inna...vezi, treaba ca aceea nu canta live si cu suflet. Aceea canta din aparate si doar pt bani.

Ai o voce minunata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

Prima data multi ani sanatosi urez celor care astazi se serbeaza: MIhaele, Gabriele si masculii:D

Ramona, tare! poate vorbesti cu cineva sa mai editeze filmulca sa nu mai scartaie band. Oricum partea a doua- cu cantecele mai de petrecere nu m-a incantat, dar aici nu e vina ta- e vina muzicii care nu ma prinde. Ai voce, bravo! Mie mi-a zis Vladimir clar sa nu mai cant ca nu ii place. Cand era mic incepea sa planga:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

La multi ani Mihai/Mihaela/Gabriel/Gabriela!

Novus, vezi ca in oferta de azi de la magazinul "unde am fost cu Nelu" au pungi din d'alea despre care vorbeam (care se "videaza" cu aspiratorul)

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 25+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Multumesc de urari

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Novus, vezi ca in oferta de azi de la magazinul "unde am fost cu Nelu" au pungi din d'alea despre care vorbeam (care se "videaza" cu aspiratorul)



...eu am vazut ca pe 12 sunt in oferta deci luni...sunt de azi?!


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!

Sa curga sampania astazi !!







ANAAN







Sa ne traiesti draga noastra si sa ne bucuri mereu cu prezenta ta placuta, cu firea ta vesela, tonica , blanda si plina de tact !
Sa ai o zi minunata ca tine !!




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si mai avem sarbatoriti:

MIHAELA / GABRIELA

Sa fiti sanatoase fete dragi si sa petreceti minunat astazi !

Mihaelacq, Dodo , sigur mai sunt si alte fete dar la ora asta doar la voi m-am gandit




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput