Bulgarasi de ianuarie/februarie 2013, cap 16

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardna11111 spune:

Mena tu inca mai versi?

Dankutzami s-a intamplat o data cand am stat cu picoorul sub mine. Iti dai seama ca de cand cu trombofili asta orice mi se pare suspect, una doua simt ca am tromboze :)) Dar nu cred ca e cazul sa ne temem asa tare. Tu cand iti faci analizele alea?

UM 26-04-2012; DPN 31-01-2013 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Ardna, da... Am avut disgravidie precoce si atata i-a placut organismului meu senzatia incat macar o data sau de doua ori pe saptamana simte nevoia sa imi aminteasca cum era atunci cand perfuzia si sticla de lapte erau singurele "alimente" care ma tineau in picioare.

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 19+ cu Eduard Florin

In love with my little kid :X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardna11111 spune:

of Mena..pai d-aia nu te ingrasi tu saraca de tine...:(

UM 26-04-2012; DPN 31-01-2013 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns majia spune:

Mena, multumesc pentru parola. Va confirm, mi se pare ca am cea mai mare burta . Oricum sunteti foarte dragutze.

dankutza, felicitari pentru bebe miscacios . Eu il simt acum in fiecare zi de mai multe ori pe zi si cateodata se simte si cu mana pe burta .

Mie nu imi amortesc picioarele. Nu cred ca are ce sa faca un medic. Articulatiile se inmoaie si se deplaseaza in sarcina si pot prinde cate un nerv, si atunci apare amorteala si dureri...

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardna11111 spune:

ASteptam mai multe poze pe albumul nostru :) Va dati seama ca deja in decembrie va incepe numaratoarea inversa? sa ne vezi atunci...probabil vom fi si in concediu prenatal, stresul cat cuprinde, temeri peste temeri :)))

UM 26-04-2012; DPN 31-01-2013 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Vreau si eu acces la poze, am mai cerut parola dar nu m-a bagat nimeni in seama, si atata cat vorbiti de acele poze

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xtraordinary spune:

crismac,




cu bb 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardna11111 spune:

Diancicti-am trimis pm

UM 26-04-2012; DPN 31-01-2013 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui ardna11111

ASteptam mai multe poze pe albumul nostru :) Va dati seama ca deja in decembrie va incepe numaratoarea inversa? sa ne vezi atunci...probabil vom fi si in concediu prenatal, stresul cat cuprinde, temeri peste temeri :)))

UM 26-04-2012; DPN 31-01-2013 15+


Punem, punem... daca primim datele sa ne logam.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 14+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikisor spune:

buna fetelor

cris... imi pare sincer rau

dankutza, felicitar pentru bebe miscacios

vreau si eu parola si userul, va rog frumos

pe mine m-a speriat bebelina de dimineata... m-am trezit ca mi se impinsese cu putere intr-o parte si mi se mutase cu tot cu burta si facuse ditamai guguloiul... si am mangaiat-o un pic si mi-a raspuns cu un intins de toata frumusetea, si apoi s-a trezit si a plecat sa exploreze restul apartamentului ei

20+ cu printesa

Mergi la inceput