Bulgarasi de ianuarie/februarie 2013, cap 16

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Ardna, multumesc , vad si eu burticile intr-un final, voi uploada si eu cat de curand posibil.
Azi dimin am gasit o pata maronie, nu mare ci suficient cat sa ma ingrijoreze,abia astept eco de maine...oricum pe timpul zilei nu am mai avut pete...sper sa fie bine, ieri am facut efort, fiind singura zi in care pot face treaba prin casa, sper sa nu fi afectat puiutii
Pup fetele si Crismac multa putere, nici nu pot sa-mi imaginez prin ce treci

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Denisamada, Vikisor aveti PM

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardna11111 spune:

Diancic ai grija, nu prea ai voie sa ai sangerari in trimestrul 2. Stai linistita, fara efort si daca mai vezi vreo pata fuguta la dr

UM 26-04-2012; DPN 31-01-2013 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardna11111 spune:

Cris cum esti?

UM 26-04-2012; DPN 31-01-2013 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Denisamada, Dankutza, multam de raspuns

Foarte faine pozele, si maaaama, ce burtici aveti! Astept sa fac si eu poze cu burticuta (cam micuta ce-i drept) ca n-am niciuna

Dankutza, felicitari pt bebe miscacios. Referitor la picioare amortite, eu stiam ca dak-s probleme de trombi iti simti picioarele f. grele, umflate

Vikisor, ce frumos povestesti de bebelina ta

Diancic, bafta la eco, incearca sa protejezi burtica cat poti

11+ Multumesc Doamne
PAI 1 homozigot, MTHFR A 1298 heterozigot si Factor XIII heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Azi am implinit un an de la nunta. Am fost cu sotul, socrii si cumnatii la masa la restaurant si ..pam-pam...am lesinat!
Imi fac griji pentru bebe, l-am simtit miscand apoi dar cred ca sunt anemica si nu il hranesc suficient de bine.

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 19+ cu Eduard Florin

In love with my little kid :X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikisor spune:

Citat:
citat din mesajul lui mena1906

Azi am implinit un an de la nunta. Am fost cu sotul, socrii si cumnatii la masa la restaurant si ..pam-pam...am lesinat!
Imi fac griji pentru bebe, l-am simtit miscand apoi dar cred ca sunt anemica si nu il hranesc suficient de bine.

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 19+ cu Eduard Florin

In love with my little kid :X


ufff... imi pare rau mena maine du-te si vorbeste cu doctorul si vezi ce iti spune...
si felicitari pentru aniversare la multi ani!

20+ cu printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui mena1906

Azi am implinit un an de la nunta. Am fost cu sotul, socrii si cumnatii la masa la restaurant si ..pam-pam...am lesinat!
Imi fac griji pentru bebe, l-am simtit miscand apoi dar cred ca sunt anemica si nu il hranesc suficient de bine.



La multi ani!

O problema ar fi daca ai lesinat din cauza scaderii TA, asta ar putea insemna o scadere a fluxului si la bebe, in rest, bebe are grija sa isi ia ce-i trebuie!

Ai grija de tine!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 14+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mena1906

Azi am implinit un an de la nunta. Am fost cu sotul, socrii si cumnatii la masa la restaurant si ..pam-pam...am lesinat!
Imi fac griji pentru bebe, l-am simtit miscand apoi dar cred ca sunt anemica si nu il hranesc suficient de bine.

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 19+ cu Eduard Florin

In love with my little kid :X

Mena, mai intii La multi ani pt anul sarbatorit!

Fa-ti niste analize la fier, eu deja trebuie sa incep sa il iau. A fost f cald in restaurant? Ai baut prea putina apa? Sau cumba te-au dat mirosurile pe spate?

Azi am fost si noi la un lac, dar nu m-am uitat ce temperaturi vor fii si au fost peste 35 de grade. Cum aici se intimpla din an in paste nu mai sunt obisnuita si mi-a venit rau, chit ca am stat numai in umbra. Dupa ce mi-am revenit cit de cit cu picioarele sus si compresa cu apa rece, am tulit-o acasa unde am dormit tot restul zilei. Halal ultima zi de concediu!

Am vazut ce poze de burtici mai mici sau mai mari ati pus. Hehe. o gramada de viitoare mamici frumoase .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aschiutza

Citat:
citat din mesajul lui mena1906

Azi am implinit un an de la nunta. Am fost cu sotul, socrii si cumnatii la masa la restaurant si ..pam-pam...am lesinat!
Imi fac griji pentru bebe, l-am simtit miscand apoi dar cred ca sunt anemica si nu il hranesc suficient de bine.

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 19+ cu Eduard Florin

In love with my little kid :X

Mena, mai intii La multi ani pt anul sarbatorit!

Fa-ti niste analize la fier, eu deja trebuie sa incep sa il iau. A fost f cald in restaurant? Ai baut prea putina apa? Sau cumba te-au dat mirosurile pe spate?

Azi am fost si noi la un lac, dar nu m-am uitat ce temperaturi vor fii si au fost peste 35 de grade. Cum aici se intimpla din an in paste nu mai sunt obisnuita si mi-a venit rau, chit ca am stat numai in umbra. Dupa ce mi-am revenit cit de cit cu picioarele sus si compresa cu apa rece, am tulit-o acasa unde am dormit tot restul zilei. Halal ultima zi de concediu!

Am vazut ce poze de burtici mai mici sau mai mari ati pus. Hehe. o gramada de viitoare mamici frumoase .

------------------
Still looking for pieces of heaven...



Am inceput de vineri sa iau fier. Eram la terasa si nu mirosea si nici nu era cald. Eu dau vina ca am lesinat de durere. Am calcat si cum sunt f inalta am stat aplecata si cand m-am indreptat m-a durut f rau spatele si burta si ma tinut durerea vreo 10 minute,am aj la restaurant, apoi mi-a trecut brusc si am lesinat.

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 19+ cu Eduard Florin

In love with my little kid :X

Mergi la inceput