Bulgarasi de ianuarie/februarie 2013, cap 16

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu_15 spune:

...eu cum adaug carucior albastru la semnatura?...

Ralu 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

contul meu-profil personal-editeaza profil-bagi parola-optiuni profil-+-si la semnatura adaugi .

Felicitari pentru baietel, by the way , se pare ca e anul baietilor.

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 19+ cu Eduard Florin

In love with my little kid :X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui mena1906

contul meu-profil personal-editeaza profil-bagi parola-optiuni profil-+-si la semnatura adaugi .

Felicitari pentru baietel, by the way , se pare ca e anul baietilor.

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 19+ cu Eduard Florin

In love with my little kid :X


Noi aproape sigur avem , dar mai asteptam o echo, sa se vada mai clar! Desi (nu mai stiu daca v-am zis ca) tati e sigur ca a vazut de la echo trecuta! Oricum Adela e sigura ca va avea o sulioala!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 14+

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandralin spune:

Buna fetelor,
Eu sunt buburuza de februarie - martie dar cum am vazut ca am colege si pe aici mi-am zis ca nu strica sa arunc niste intrebari.
Spiridusha am vazut ca esti din Constanta - ai sa nasti cumva la Isis. Am auzit lucruri bune despre ei dar de prin februarie nu a mai scris nici o mamica despre experienta nasterii la ei si ma gandeam poate ai info noi.

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Neata fetele, va invit la o

Crismac, imi pare tare rau ca trebui sa treci prin situatia asta. Iti doresc sa va dea Dumnezeu putere si sa luati cea mai buna decizie pt voi

Fetele, vreau si eu parola si user pe PM, dar nu stiu unde accesez, cumva pe Picasa, sau unde? Scuze, neuronul gravid si blond pe deasupra.

Eu am saptamana viitoare DT, nici nu vreau sa ma mai gandesc, ca ma apuca tremuriciul. Apropo, conteaza ora la care dau sange pt. DT, tre sa fie dimineata, pe nemancate?



11+ Multumesc Doamne
PAI 1 homozigot, MTHFR A 1298 heterozigot si Factor XIII heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zbubu spune:

Nu va mai prinde omul din urma, fetelor
Nici n-am mai apucat sa citesc ce-ati mai facut, la noi a fost balamuc ca ne-am apucat de zugravit si de facut diveste prin apartament (ca tot se vorbea la un momentdat de nesting) la mine se pare ca sufera de nesting sotul si parintii mei bine-nteles ca m-au corupt si pe mine, dar eu am fost doar cea care a dat indictii pretioase :))

Acum ca ne-am linistit, o sa va spun ca am vazut-o ieri pe bebelina, dormea de rupea si abia s-a trezit cand au invadat-o ultrasunetele, apoi la cateva minute s-a intors pe-o parte si a adormit din nou, cu fundul la noi :)))

I-a facut dr. masuratorile, toate bune pana acum. Ne-a programat pt. morfofetala in septembrie.

O singura ingrijorare am, cordonul ombilical vine peste umar, pe langa gat, printre picioare. Si cum in urma cu un an am trecut printr-o trauma legata fix de noduri si circularele de cordon, am inima cat o gamalie de ac

La voi dr. se uita dupa cordon? Va spune pozitia?

Eu sunt un munte de ingrijorare acum, cred ca preferam sa nu-mi spuna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Casandralin, bun venit!

Ioana ai PM.

Zbubu, da, imi zice dar nu te ingrijora ca se fataie si asa cum probabil e sa se intample ceva rau e probabil si sa nu se intample. Bun revenit!

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 19+ cu Eduard Florin

In love with my little kid :X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Mena, multam mult, ma apuc sa mesteresc la parole
Zbubu, bine ai revenit! De Lauraf89 nu mai stiti nimic? N-a mai intrat de mult

11+ Multumesc Doamne
PAI 1 homozigot, MTHFR A 1298 heterozigot si Factor XIII heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns majia spune:


Cris, imi pare sincer rau! Nici nu stiu ce sa cred, nu e ceva inventat de medic pentru ca stie ca primul copil a avut asta? Sa va dea Dumnezeu putere sa treceti peste aceasta incercare!



18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns majia spune:

Cred ca mi-am acivat PM, pls vreau si eu parola

18+

Mergi la inceput