PRIETENE FARA TITLU (86)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Draga mea MONI , LA MULTI ANI! Au spus fetele inaintea mea tot ce as fi putut sa spun si eu... din tot sufletul iti dorec multa, multa sanatate si putere sa lasi in urma ta cosmarul asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

La multi ani, Moni!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

La Multi Ani, Monica! Multa sanatate, esti intr-adevar un om deosebit, ai strans in jurul tau niste prietene minunate, meriti tot ce e mai bun! Ptr. mine ce vad aici e oarecum o lectie de viata, ma bucur ca vad oameni buni si iubitori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

La multi ani!!!!
Multa, multa sanatate!!!!!!!!!!!!1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

cu scuzele de rigoare pt intarziere


Monica, iti doresc din suflet multa sanatate, liniste alaturi de cei dragi tie. La multi ani!!!!!...si de la Oana si familia ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna seara fetele.
In primul rand multumesc mult de urarile de ziua mea Anamaria, Gio,Ingrid,Cata,Any,Lili,Anda,Cristina,Ioana,Miha,Irinutza,Cosmi, la toate. Va multumesc mult inca odata si celor ce s-au stresat din greu cu telefoane si mail-uri in cautare de solutii - se stiu ele. La fel si celor care mi-au telefonat,sau scris pe FB,pm,mail etc. pentru urari si incurajare si pe care nu le-am mentionat zilele trecute - banuiesc ca nu le-ati uitat chiar daca unele n-au mai scris p-aci de-un cincinal: Daniela,Brandusa,Anasebe, Alina (mami de Ayan si in curand si de fetita ), Irina (= irinadum=d_melli),Pufumic la toate si la cele pe care sigur iar le uitai .Da' na' ce sa fac daca sunteti multe si vestile circula?
Unele dintre voi stiu,ca am inceput de sambata un tratament alternativ , intensiv va fi 15 zile ,asa ca n-o sa prea am timp de intrat p-aci,avand in vedere ca zilnic fac si naveta,noroc cu autostrada cea noua
La noi e canicula groaznica,azi au fost 37 de grade (la umbra) si de maine cica se va ajunge si la 39 grade Nici la Moneasa n-a fost cu mult mai racoare,atat ca mai te puteai baga in padure sau in apa strandului.Laura s-a dus cu fetele prin padure la Pestera liliecilor - abia s-a tinut dupa ele ca ele erau ca si capritele (drum abrupt) ,dar Diana s-a intors cam dezamagita ca n-a vazut lilieci Ieri dimineata la strand ,balaceala de voie.Si inghetata de 3-4 ori pe zi Diana a fost f. cuminte cu fetele - au si dormit toate trei in aceeasi camera deci ca in tabara ,iar eu cu Laura in camera ca pe vremuri Iulia a fost cuminte foc: somn,papa si pedalat ,n-a avut nimeni treaba cu ea,in schimb cu Tudor a fost jale cu J mare,urlete si crize din orice,cam cum facea si Diana in perioada de glorie dupa ce s-a nascut el pe la 3,5 ani ... Mami cu nervii la pamant,mai lipsea monsieur puradel sa ii puna pe bigudiuri ca el cu ea in camera a fost "repartizat".(GIO am inteles ca si Edi al tau e cam pe aceeasi lungime de unda - si apropo de el ,sa ii urez si aici LA MULTI ANI! )
Si ca sa ma si laud am condus pana la Moneasa doar eu,fara oprire,cca 100 km ,nu de alta dar si Laura a condus doar prin oras si n-am vrut sa o las pana eram ok,macar eu am mai condus pe-afara din oras,chiar daca nu pe asa distante mari.La intoarcere insa a condus ea tot drumul, ca am facut locada ,eu am venit cu fratelo si mami cu ea,asa ca si ea a batut un record.
ANAMARIA sper sa ajungeti cu bine acasa.
COSMI am vorbit cu Oana la telefon saptamana asta,probabil ti-a zis.Ii tin pumnii pe vineri la operatie.
si sper sa mai apuc sa intru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Monica, La multi ani fericiti! ,iti doresc din suflet sanatate si sa dea D-zeu sa treci cu bine peste cumpana asta!

Gio, si "La multi ani,Edi!,Sa cresti mare,sanatos si cuminte!".
Uite ca vad ca povestea si Monica de baietelul ei,e la fel ca si Edi si fiu-miu,Stefan,domnisorii de 3 ani : crize,urlete,mofturi,etc .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA multumesc Deci si Stefan e asa? Aoleu, a tunat si i-a adunat . Oare si dintre ceilalti "zmeuroi" or fi asa? Ca fetele am vazut ca nu mai scriu pe-acolo,doar pe FB in cerc restrans,numai Gio ce mai stie de ele ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Intru si eu aici si ii urez Monicai, cu scuzele de rigoare pentru intarziere, MULTA SANATATE SI SA DEA DOMNUL SA ITI FIE BINE!
Iti spun, cu mana pe inima, ca imi doresc din tot sufletul sa ai parte de multa sanatate si de gasirea unor solutii rapide.
Cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Nu fac parte din acest grup, insa mai urmaresc subiectul vostru, urmarind sa vad cum se comporta copiii mai mari si m-am atasat de grup, iar pe monica70 o mai stiu de pe la alte subiecte.

Ii urez si eu La multi ani, si multa putere si sa treaca cu bine de aceasta cumana a vietii! Multa sanatate

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput