Oportunitati de munca la domiciliu (4)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui xxxwoman

Daca incerci sa licitezi ai sa vezi ca iti ia si acel maxim acceptat, 17 dolari sa spunem, la care sistemul adauga comisionul sitului, ajungand la un pret de 20 catre end-user. Dar Maximul acceptat este netul tau, si angajatorul stie.



17 si 20 sunt exemple... Nu m-a interesat niciodata sa vad cum calculeaza ei comisionul, daca e procent fix sau e functie de vreun prag al sumei licitate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RWheelwright spune:

Draga xxxwoman,

Iti multumesc ca ne impartasesti si noua astfel de informatii. E mare lucru in ziua de azi!
Saptamana asta o sa merg si eu la bcr sa ma interesez pt un card visa electron - am intele ca paypal-ul merge cu asta.
Mai stiti si alte tipuri de carduri care sa mearga cu paypal?

Toate cele bune si succes in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

sa va povestesc ce s-a intamplat cu zeekrewards. astazi nu m-am putut loga, contul era blocat. am contactat pe chat pe cineva si mi-a dat cateva instructiuni, am reusit intr-un tarziu sa schimb parola si sa intru. si surpriza: in cont 0 $, dupa ce ieri aveam aproape 16$.
concluzia mea: cineva mi-a spart contul, a modificat datele de retragere a banilor, a dat cashout in alt cont de alertpay pe care il modificase. asta e adresa de alertpay pe care am gasit-o in informatiile personale si nu e a mea: murphyhatcher33220@yahoo.co

deci dragelor, mare grija, schimbati parola cat mai des.

dna Elle o explicatie avem?

am incercat si pe vworker, deocamdata doar licitez, tre sa se lipeasca ceva pana la urma .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Curaj... si la mine a venit primul dupa 2 saptamani, apoi s-au tinut lant.

Acu am nevoie de incurajari... am pierdut unul frumos si simplu cu convert de pdf to excel... si puii mei ca a ales pe altu' de-a licitat dublu...M-am dezumflat. E prima data cand am pauza de 6 zile de la ultimul proiect... v-am transmis norocul voua (macar sa-l aveti) si-am ramas eu pe-afara....
Azi de nervi mi-am dat si 2 teste, and "I am the winner!" Bine, lumea se bate pe programare, eu pe testele de computer skils si buisness planuri, dar na, acu am profilul mai cu mot ca sa zic asa.

Glumeam, desigur... e o perioada cu o groaza de chestii pe cap si am ales sa ma odihnesc putin, nu mai stau calare la prins proiecte.

Astept cu interes primul proiect prins de voi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

sa va povestesc ce s-a intamplat cu zeekrewards. astazi nu m-am putut loga, contul era blocat. am contactat pe chat pe cineva si mi-a dat cateva instructiuni, am reusit intr-un tarziu sa schimb parola si sa intru. si surpriza: in cont 0 $, dupa ce ieri aveam aproape 16$.
concluzia mea: cineva mi-a spart contul, a modificat datele de retragere a banilor, a dat cashout in alt cont de alertpay pe care il modificase. asta e adresa de alertpay pe care am gasit-o in informatiile personale si nu e a mea: murphyhatcher33220@yahoo.co

deci dragelor, mare grija, schimbati parola cat mai des.

dna Elle o explicatie avem?

am incercat si pe vworker, deocamdata doar licitez, tre sa se lipeasca ceva pana la urma .



mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna



mai da' ce asa mare avere ai avut in cont de s-a inghesuit sa iti ia banutii?!...

daca stii sigur ca ti-ai facut singura contul si nu ai dat nici parola altcuiva, atunci e hackereala... cine stie vreun suparat ca tot da anunturile pentru zeek, le face bucata postacilor... macar daca dadea peste vreun cont gras..ceva sute de dolari a colo..dar asa...sa-i stea in gat!

Nina,mami de,

edit: si totusi suma minima care se poate retrage prin alerpay este 23.50dolari, tu daca ai avut 16dolari...a folosit alta metoda de retragere... imputita treaba, zau.... ce oameni mizeri, pentru 16 dolari

acum am facut si eu cerere pentru 26 de dolari, cica ii primesc pe 27 august... tu cand ai solicitat plata nu ai vazut ce adresa de email era trecuta la numele contului payza?! ..ca sub suma solicitata ei iti scriu cu rosu numele contului, sa vedem daca primesc si suma asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

xxxwoman, spune-mi te rog, ca sa-mi fac o idee despre ce e vorba exact, ce presupune "convert de pdf to excel"? Ce ar fi trebuit sa faci? Cum convertesti si ce? trebuie sa lucrezi cu anumite programe speciale?

Imi pare rau ca ai pierdut proiectul, bafta data viitoare!

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihadum spune:

Buna seara,
am vazut azi acest proiect.
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1942609
O astfel de cercetare se face printr-un program, nu-i asa? Mi-e greu sa cred ca te apuci de copy/paste la 20000 de persoane. Cum se procedeaza?
Care ar fi pretul corect pt asa ceva?
Multumesc

edit: nu stiu daca merge likul, poate merge asta:
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1942609&txtForceRefresh=810201215174785665

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui monicabo

xxxwoman, spune-mi te rog, ca sa-mi fac o idee despre ce e vorba exact, ce presupune "convert de pdf to excel"? Ce ar fi trebuit sa faci? Cum convertesti si ce? trebuie sa lucrezi cu anumite programe speciale?

Imi pare rau ca ai pierdut proiectul, bafta data viitoare!

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria



un fisier cu extensia pdf (acrobat ...) intr-un fisier excel...
nu cred ca vor treaba facuta cu un convertor simplu, ar face-o respectivul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihadum

Buna seara,
am vazut azi acest proiect.
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1942609
O astfel de cercetare se face printr-un program, nu-i asa? Mi-e greu sa cred ca te apuci de copy/paste la 20000 de persoane. Cum se procedeaza?
Care ar fi pretul corect pt asa ceva?
Multumesc

edit: nu stiu daca merge likul, poate merge asta:
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1942609&txtForceRefresh=810201215174785665


mie imi suna a treaba facuta manual, ei iti dau doar numele, prenumele, tu trebuie sa cauti restul de date, probabil ca vei folosi wikipedia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihadum spune:

Multumesc,
e nevoie de ceva timp pt asa ceva.
Ca sa-l termini 2 luni ar trebui sa completezi peste 300 de nume zilnic. De asta speram sa fie si o metoda mai "tehnica" de abordare.

Mergi la inceput