Oportunitati de munca la domiciliu (4)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

De unde se dezactiveaza in PAYZA plata automata a subscriptiei pt ZEEK ?? mie mi-au luat banii automat din cont si pt. a 2 a luna si nu as mai vrea sa le dau nici un leu cash. Am cautat pe tot siteul PAYZA o optiune de dezactivare si nu am gasit....

Mersi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi

De unde se dezactiveaza in PAYZA plata automata a subscriptiei pt ZEEK ?? mie mi-au luat banii automat din cont si pt. a 2 a luna si nu as mai vrea sa le dau nici un leu cash. Am cautat pe tot siteul PAYZA o optiune de dezactivare si nu am gasit....

Mersi.

Mamica de Calin 26.11.2009


de la subscription...
din menu My payza account, selectezi: Purchased subscriptions, iti arata in lista ce subscriptii ai active, la status trebuie sa ai "canceled", daca nu e asa, clik pe "active"(sau ce scrie sub status) si vezi tu ce mai zice, eu am uitat, dar e simplu, trebuie cateva clickuri..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Mersi. Am reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui xxxwoman

Pe vworker n-am descoperit sa fie limita la aplicarile pentru joburi la fel ca la freelancer sau altele. Eu am licitat in nenumarate randuri fara vreo interventie financiara din contul propriu.

http://www.vworker.com/RentACoder/DotNet/misc/CompetitorInformation/WhyRentACoder_ForSellers.aspx

Aici sunt diferentele intre ei si alte situri de freelancing.



bidul de pe vworker difera de cel pe elance...pe elance platesti sa aplici la joburi, la vworker aplicatia la job e gratis

ceea ce licitezi pe vworker este tariful cu care vei fi platit pentru serviciul oferit

Nina,mami de,

edit: am gasit o definitie scurta---> Bid means to command or to offer a certain sum of money for something.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihadum spune:

Buna,
am si eu o (alta) intrebare, legata de testele de expert. Ce se intampla daca te apuci de un test si nu-l poti termina? Il poti relua, te depuncteaza?
Cred ca ar trebui un subiect separat pe tema asta.
M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Nu stiu, de aia nu m-am apucat nici eu de vreunul, ma gandeam ca n-o sa reusesc sa ma incadrez in timp sau sa ma blochez la vreo intrebare.
Sotul a facut un test de php, daca nu ma insel avea posibilitatea de skip peste anumite intrebari...

Daca o dai in bara aia e... rezultatele la teste se afiseaza in profilul tau. Tot sotul spunea insa ca se pot relua dupa 2 zile sau ceva de genul asta, acelasi test, in speranta ca scoti un scor mai bun. in help cica sunt detalii, n-am stat sa puric situl acu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihadum

Buna,
am si eu o (alta) intrebare, legata de testele de expert. Ce se intampla daca te apuci de un test si nu-l poti termina? Il poti relua, te depuncteaza?
Cred ca ar trebui un subiect separat pe tema asta.
M


se considera ca ai picat si il poti lua de la capat dupa 48 de ore, nu depuncteaza nimeni nimic, nu va sti nimeni nimic
..asa e si pe elance

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Pe elance platesti pentru biduri daca ai nevoie de mai multe biduri decat cele free.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Posea spune:

Buna ziua fetelor, revin si eu dupa o absenta..
Eu am renuntat la zeek!
Despre vworker vroiam sa intreb ceva..e un pic diferit si de elance si de pph...
Max Accepted Bid: inseamna ca este maximul pe care il poate plati angajatorul si tu trebuie sa licitezi pana in suma respectiva sau inclusiv?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Daca incerci sa licitezi ai sa vezi ca iti ia si acel maxim acceptat, 17 dolari sa spunem, la care sistemul adauga comisionul sitului, ajungand la un pret de 20 catre end-user. Dar Maximul acceptat este netul tau, si angajatorul stie.

Mergi la inceput