Oportunitati de munca la domiciliu (4)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

sunt putin suparata ca am pierdut timpul, pana acum degeaba.
trebuia sa primesc banii de la zeekrewards pe 30.07 si nici azi nu i-am primit. poate e o greseala, poate intarzie platile, poate, poate...

sau poate Elle Seb are o explicatie, poate trebuie sa mai fac ceva ce n-am facut...cine stie...



mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna




vorbesc unii pe forumul lor, ca ar fi in intarziere cu platile vreo 3-4 zile...mie mi-au virat banii pe 23 cum au zis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Deci pana la urma functioneaza si Zeek, macar n-a fost munca in zadar.

Cu vworker cum stati? Eu mi-am terminat de lucrat bonusul, ieri am prins unul de convertit un publisher in doc. N-am gasit niciun bid de nou intrat din Romania... au fost vreo 8 licitatii din care 4 sau 5 romani.


Vedem ce mai apare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui xxxwoman

Deci pana la urma functioneaza si Zeek, macar n-a fost munca in zadar.

Cu vworker cum stati? Eu mi-am terminat de lucrat bonusul, ieri am prins unul de convertit un publisher in doc. N-am gasit niciun bid de nou intrat din Romania... au fost vreo 8 licitatii din care 4 sau 5 romani.


Vedem ce mai apare...



zeek merge cum merge
:), adica in luni eu am castigat net 3.50usd, ceilalti nu stiu... acum am 28usd virtuali dar nuu ii virez inca, mai astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

eu am to biduit pe vwoerker, dar pana acum am tot primit notificare cu proiecte alocate altor care au biduit mai mult sau mai putin decat mine... nu aplic la ce habar nu stiu ce e aia...a se vedea "publisher".. am aplicat la joburi care cereau sapatori in baze de date sau pe net..pana acum 0 succesuri

zilele urmatoare o las moale spre moarta cu bidurile, am niste treburi care ma tin departe de comp, revin la biduit de luni sau in weekend..vad eu cum se prezinta treaba

probabil ca la vworker e greu pana prinzi primul, ca daca il prinzi si il executi bine apoi prinzi mai usor proiecte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

M-am inscris si eu, dar deocamdata nu am timp nici sa accesez ofertele. Nu ma pricep la convertit chestii, din pacate. :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihadum spune:

Buna dimineata, am si eu o intrebare. Proiectul acesta
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1935793
la ce fel de "story" si sintetizare a lor se refera? cam care ar fi pretul corect pentru un astfel de proiect?


Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihadum

Buna dimineata, am si eu o intrebare. Proiectul acesta
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1935793
la ce fel de "story" si sintetizare a lor se refera? cam care ar fi pretul corect pentru un astfel de proiect?


Multumesc


N-am aplicat dar am inteles de la cineva care a primit detalii (testul acela de care vorbeste tipul) ca ar fi vorba de niste povesti/texte biblice... Daca crezi ca te descurci cere-i detalii fara bid, sa vezi exact despre ce e vorba. Cred ca vrea o sinteza din 2 - 3 variante in una mai completa, din cate inteleg eu pastrand culorile in cadrul ultimei de la fiecare care apare in sinteza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Ce inseamna exact "bid"?
si de aici verbul "a bidui"

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

A bidui einseamna a licita. Bid, are valoare, este ca o "moneda" cu care sa licitezi in momentul in care participi la un job.

Ai un numar free de biduri pe luna, dupa care poti upgrada daca nu iti ajung si doresti sa licitezi la mai multe joburi. Pentru asta trebuie sa cumperi biduri cu bani reali, din contul tau.
Nu stiu pe alte site-uti, pe elance era 0.5$=1bid

Eu am renuntat sa postez pe ZR.

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Pe vworker n-am descoperit sa fie limita la aplicarile pentru joburi la fel ca la freelancer sau altele. Eu am licitat in nenumarate randuri fara vreo interventie financiara din contul propriu.

http://www.vworker.com/RentACoder/DotNet/misc/CompetitorInformation/WhyRentACoder_ForSellers.aspx

Aici sunt diferentele intre ei si alte situri de freelancing.

Mergi la inceput