Grupuri private

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

pai daca userul X vrea sa discute in privat cu userii Y, Z, W, etc., isi pot transmite unii altora, in mesaj privat, adresele de mail personale si cand discuta pe o anumita tema sau fac schimb de mesaje dau "reply to all with history" . nu vad de ce ar fi neaparat necesara existenta grupurilor si a discutiilor private pe forum, atata timp cat lucrul acesta se poate desfasura foarte simplu, in discretie totala, cu ajutorul mailurilor personale (pe yahoo, gmail, samd).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Pe mine nu ma intereseaza ce discutzi tu cu Laura si cu Rufus pe pm!

dar daca tu ,cu laura si cu Rufus scriatzi zilnic la "ce gatim astazi"cu retzeta si detalii,si dintr-odata nu mai scrietzi ca avetzi grup privat,iar andacos care desi va citea zilnic n-a scris niciodata si nu poate intra in grup pentru ca laura considera ca eu nu apartzin dintr-un anumit motiv ideologiei grupului,da...atunci ma deranjeaza!

Si uite cum libertatea mea de forumista a fost ingradita,fara ca macar sa-mi doresc sa stiu tot ce misca-n legatura cu tine,Laura si Rufus!

Daca nici de data asta nu se intzelge sentza...nu mai stiu ce sa spun!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

@andacos
Daca laura si marius si rufus considera ca doresc sa isi scrie lor si numai lor reteta A sau B sau C sau orice altceva cred ca este dreptu lor sa o faca fiind decizie comuna.
@corinadani - daca utilizatorii doresc sa discute si pe mail YM sau orice alt mediu de comunicare fata de DC au facut si vor face acest lucru. Insa daca doresc sa discute intre ei (trei sau mai multi) pe DC fara a-si face publica adresa de mail de exemplu... asta s-ar putea face similar cu YM dar este produs DC.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Marius...doar crezi ca e confuzie, dar nu e....se pare ca si alti useri au inteles fix ce am inteles si eu.
Discutiile in privat, se pot face, pe chat....acolo nu intervine nimeni, nu te cenzureaza nimeni....sunt niste chestii de bifat si poti vb linistit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

chatul este live - aici discutam de posibilitatii off line.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

chatul este live - aici discutam de posibilitatii off line.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


exista si de astea!

Culmea este cum gasesti tu un motiv la toate!Pe mine ma amuza de acum!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Dar nu pe DC. Tocmai (si) in asta ar consta dezvoltarea facilitatilor DC. Fiind facilitate cine doreste le utilizeaza, cine nu doreste nu le utilizeaza.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Culmea este cum gasesti tu un motiv la toate!Pe mine ma amuza de acum!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit


Am precizat ca discut argumentat.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Culmea este cum gasesti tu un motiv la toate!Pe mine ma amuza de acum!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit


Am precizat ca discut argumentat.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Pai tzi-am spus ca argumentele tale nu ma conving(cel putzin pina acum)de utilitatea acestor noi functziuni!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos
Pai tzi-am spus ca argumentele tale nu ma conving(cel putzin pina acum)de utilitatea acestor noi functziuni!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit


Asta e. Fara chestia asta nu se poate discuta? Sau reprezinta un argument intr-o discutie?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput