Grupuri private

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Na..ce sa-tzi spun,te-a deranjat un emoticon!

Pe mine nu m-au mai deranjat insinuarile tale,tzie insa un emoticon tzi-a dat echilibrul peste cap!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ma rog...asta e, imi aduce aminte de nepotica mea de la grupa mica de la gradi'

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Ma rog...asta e, imi aduce aminte de nepotica mea de la grupa mica de la gradi'

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Pai uite...daca tot esti pus pe schimbari,incepe cu asta!

Scoate emoticonul din lista...sa nu-tzi mai aminteasca de ceva!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu e vina mea la asta asta....

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SimonneL spune:

Fratilor, ma simt ca la o sedinta de proiect privind user rights level , groups , credentials si asa mai departe. Imi pot inchipui nu stiu cate levele de access si complicatii ca sa ajungi la gradul de rafinare dorit si sa te logezi fix la ce doresti si sa te vada si sa vezi doar ce doresti, sau se doreste. E OK dpdv IT, dar speram ca macar aici unde sunt decat mama sau ma rog, altceva decat la serviciu , sa scap de astea si sa aflu si sa impartasesc infprmatii care ne intereseaza fara filtre. E doar o opinie, ca multe altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Auziti, dar care e faza cu prieteniile? Ca ne-am imprietenit vartos unii cu altii si atat. Ar avea sens ceva in directia asta mai degraba.


www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui SimonneL

Fratilor, ma simt ca la o sedinta de proiect privind user rights level , groups , credentials si asa mai departe. Imi pot inchipui nu stiu cate levele de access si complicatii ca sa ajungi la gradul de rafinare dorit si sa te logezi fix la ce doresti si sa te vada si sa vezi doar ce doresti, sau se doreste. E OK dpdv IT, dar speram ca macar aici unde sunt decat mama sau ma rog, altceva decat la serviciu , sa scap de astea si sa aflu si sa impartasesc infprmatii care ne intereseaza fara filtre. E doar o opinie, ca multe altele


Nici chiar asa. Totul e mai simplu. Eu pot sa discut simultan in privat cu tine cu Rufus si cu Ioana adica sa discutam noi trei simultan intre noi off line. Asa am decis noi trei ca vrem sa facem se mai pune problema daca tehnic este sau nu posibil. Aceasta facilitate tehnica se mai numeste si grup privat fiind format conform exemplului dat de mine din trei utilizatori. In aceasta discutie nu poate sa intervina Gigel pentru ca nu este membru al acestui gruo de trei persoane convenit de cele trei persoane. Cei trei doresc sa discute doar ei intre ei. Daca insa vine si Costel si ar dori sa participe la discutie va exista posibilitatea aceasta daca cei trei sunt de acord insa acordul va fi dat de un lider de grup probabil initiatorul grupului sau cel desemnat. Acesta va fi responsabil pentru grupul respectiv ca si un fel de moderator de grup. Nu are nici o legatura cu moderatorii actuali.


www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Eu nu vreau sa dispara ,e super fain si daca vrei sa subliniezi anumite chestii...mi se pare haios si poznas.Ce aveti cu el?


Hop..astept rosiile,dar le culeg mai tarziu.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Eu nu vreau sa dispara ,e super fain si daca vrei sa subliniezi anumite chestii...mi se pare haios si poznas.Ce aveti cu el?


Hop..astept rosiile,dar le culeg mai tarziu.....


Eu de obicei cand port o discutie care o cataloghez serioasa ma astept sa nu gasesc la interlocutorii mei acest gen de iconitze.
Daca insa interlocutorii au alte considerente probabil ca nu voi mai continua discutia cu acesti interlocutori ne(mai)avand o baza de discutie.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ma referam la un anume gen de discutii.Normal ca nu e frumos ca interlocutorul sa vb serios si tu sa te strambi la el.Dar e un emoticon poznas si e bine sa fie acolo.

Mergi la inceput