Grupuri private

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Monica, nici asta nu e ok - la odisei ma refer. multe gravidute ajung la noi fara sa aiba cont, isi fac doar cand vad ce frumos se desfasoara capitolele lor si cum se leaga prieteni, cum se gasesc sfaturi, etc.

E foarte adevarat si asta,asa ca tot mai ok mi se pare sa ramana fix asa cum e acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos


Ramin la ce am spus pina acum si fetele de la bucatarie vor dori poate sa fie grup privat!

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit



facem grup privat cu Androix, teophilipa, J G, lulu77. te bagi?
asta asa ca sa nu mai traga nimeni cu ochiul in cratita noastra.

na, cred ca stiti de gluma.

eu doresc sa ramana forumul asa cum este. ptr chestiuni private exista destule alte modalitati. faceti-va coltul vostru privat pe net si puteti sa vorbiti de cine si ce vreti voi. dar asta intr-un grup restrans si sa va cunoasteti in real. stiu io ce spun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui andacos


Ramin la ce am spus pina acum si fetele de la bucatarie vor dori poate sa fie grup privat!

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit



facem grup privat cu Androix, teophilipa, J G, lulu77. te bagi?
asta asa ca sa nu mai traga nimeni cu ochiul in cratita noastra.


Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!



Da,da ma bag bineintzeles!

Da' unghii albastre avetzi?
Ca daca nu sa stiu,s-o pun si eu de-un grup!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

eu azi am unghii verzi, se pune?
(eu nu te bag in grupul meu privat de fani ikea, sac.)

eu de fapt nu-s nici pro nici contra grupurilor private - mi-e total indiferent atata vreme cat am si io ce citi la o cafea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

mie mi s-ar parea interesanta o optiune in care un user sa deschida un subiect si sa aiba posibilitatea sa aleaga userii cu care sa discute.
presupunem ca cineva are o problema sensibila si nu vrea sa se expuna la ironii&sageti sau, pur si simplu, are ceva de dezbatut, dar nu se poate expune foarte public.

cam in felul urmator - userii X, Y, Z sa primeasca cate un mesaj ca A a deschis un subiect si ca, daca doresti, esti invitat sa dai un sfat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui corap

eu azi am unghii verzi, se pune?
(eu nu te bag in grupul meu privat de fani ikea, sac.)





da,bineintzeles,merg si verzi si albastre si kaki si...si...!!!
Am descoprit niste rame interesante la ikea,cu tot cu passepartou asa ca s-ar putea sa tind si eu spre grupul tau ikeist!

Buli,asta ar fi cea mai urita forma de"privatizare"posibila!Asta da discriminare forumistica!Pm-ul itzi da posibilitate de pune in practica ce-tzi doresti!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

pai nu e pm, e altceva.
daca pe mine ma inseala barbatul si i-am dat o tigaie dupa cap, poate vreau sa ma consult cu andacos plus inca 50 cum sa-l bandajez. si nu pot scrie pe pm, cum sa scriu pm la 50 de persoane si cum sa vada toata lumea ce se scrie?

ce, mi-am dat si eu cu parerea, credeam ca e un fel de brainstorming aici unde nicio idee nu e gresita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Ba potzi sa scrii,de ce nu?

Si asa ai raspunsul care te intereseaza sau parerea celor 50!

Repete pentru mine personal(care-s cam greu de tzinut in friu)asta ar fi cea mai mare lovitura la libertatea mea de forumist!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

mie mi s-ar parea interesanta o optiune in care un user sa deschida un subiect si sa aiba posibilitatea sa aleaga userii cu care sa discute.
presupunem ca cineva are o problema sensibila si nu vrea sa se expuna la ironii&sageti sau, pur si simplu, are ceva de dezbatut, dar nu se poate expune foarte public.

cam in felul urmator - userii X, Y, Z sa primeasca cate un mesaj ca A a deschis un subiect si ca, daca doresti, esti invitat sa dai un sfat.

Desi se poate rezolva PM este interesanta aceasta remarca. Este un grup inchis ceea ce spui tu. Insa nu aceasta ar fi motivatia grupurilor private. Acestea (grupurile) vor fi semideschise. Insa ai ridicat mingea la fileu cum s-ar zice pentru ca ma gandeam ca ar putea sa existe optiune de clasificare a nivelului de acces la grup stabilit de catre administratorul de grup.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Citat:
citat din mesajul lui buli

mie mi s-ar parea interesanta o optiune in care un user sa deschida un subiect si sa aiba posibilitatea sa aleaga userii cu care sa discute.
presupunem ca cineva are o problema sensibila si nu vrea sa se expuna la ironii&sageti sau, pur si simplu, are ceva de dezbatut, dar nu se poate expune foarte public.

cam in felul urmator - userii X, Y, Z sa primeasca cate un mesaj ca A a deschis un subiect si ca, daca doresti, esti invitat sa dai un sfat.

Desi se poate rezolva PM este interesanta aceasta remarca. Este un grup inchis ceea ce spui tu. Insa nu aceasta ar fi motivatia grupurilor private. Acestea (grupurile) vor fi semideschise. Insa ai ridicat mingea la fileu cum s-ar zice pentru ca ma gandeam ca ar putea sa existe optiune de clasificare a nivelului de acces la grup stabilit de catre administratorul de grup.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Phua...!

Pe mine sincer ma ingrijoreaza ca unul dintre moderatorii forumului(si nu chiar oricare)poate gindi asa!
Sincer!Si nu vreau sa corelez mesajul asta cu unele actziuni anterioare!Nu vreau!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput