Grupuri private

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Eumada,am o tastatura ciuntzita si zau ca oricit incerc sa scriu corect...iaca ce iese!

Acolo s-a vrut a scrie...noutatzi!
In rest de acord cu tine,nici eu nu vad absolut nimic bun insa probabil ca asta vor constata adminii mai tirziu!Sau poate nu!Ca uite Marius ce convins este ca el detzine adevarul absolut!

Eu voi ramine membru fidel,atita timp cit forumul va aduce informatziile de care eu am nevoie!Poate ca aceasta "privatizare"nu va mai aduce informatziile de care unul sau altul au nevoie,exact"ascunsul"asta poate priva de informatzie!

Vad ca totusi sunt mai multzi moderatori pro,poate stiu ei mai multe si poate ca va fi totusi o idee buna,dupa ardoarea cu care este sustzinuta!

Eu(si nu numai)zic ca nu!

Dana


www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Hai ca am trimis ,am o conexiune(probabil ca mie nu-mi arata a fi slaba)slaba rau la net,voiam doar sa-l mai intreb pe Marius,care ar fi dezavantajele(dupa el)a acestei noi functziuni?Ca e clar,nu pot fi numai avantaje!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Marius,sa se aplice noile functiuni (alea cu privatul) doar la odisei la restu` sa nu se poata aplica,asta vroiam sa spun.CA desi m-am ciocnit cu Dana, aici are ceva dreptate....adica ..off pricepi tu.

Dana, Marius isi apara cauza si are argumente,dar.....sa ne lamurim si noi....

Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada
CA desi m-am ciocanit cu Dana...


Madalina


esti belea!!!!!

Auzi...cica s-a ciocanit cu mine!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

no,amu`i bine?


Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Hai ca am trimis ,am o conexiune(probabil ca mie nu-mi arata a fi slaba)slaba rau la net,voiam doar sa-l mai intreb pe Marius,care ar fi dezavantajele(dupa el)a acestei noi functziuni?Ca e clar,nu pot fi numai avantaje!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Nu vad dezavantaje cu caracter obiectiv.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Eumada,am o tastatura ciuntzita si zau ca oricit incerc sa scriu corect...iaca ce iese!

Acolo s-a vrut a scrie...noutatzi!
In rest de acord cu tine,nici eu nu vad absolut nimic bun insa probabil ca asta vor constata adminii mai tirziu!Sau poate nu!Ca uite Marius ce convins este ca el detzine adevarul absolut!

Eu voi ramine membru fidel,atita timp cit forumul va aduce informatziile de care eu am nevoie!Poate ca aceasta "privatizare"nu va mai aduce informatziile de care unul sau altul au nevoie,exact"ascunsul"asta poate priva de informatzie!

Vad ca totusi sunt mai multzi moderatori pro,poate stiu ei mai multe si poate ca va fi totusi o idee buna,dupa ardoarea cu care este sustzinuta!

Eu(si nu numai)zic ca nu!

Dana


www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit


No amu` tine-te bine...si eu voi ramane membru absolut fidel,doar ca...daca cine, cum, cui i se nazare face bisericuta.....cine ma mai invita pe mine?Merg pe faptul ca ne cuplam cativa din astia nu contra,doar...nedumeriti si avem si noi grupul nostru.....Ne certam intre noi........sau facem corp comun...no,tare l-as prefera asa cum e acum,eventual cu ceva modificari..propuse de INA....

Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada


No amu` tine-te bine...si eu voi ramane membru absolut fidel,doar ca...daca cine, cum, cui i se nazare face bisericuta.....cine ma mai invita pe mine?Merg pe faptul ca ne cuplam cativa din astia nu contra,doar...nedumeriti si avem si noi grupul nostru.....Ne certam intre noi........

Madalina


Mie mi se pare foarte perinent punctul tau de vedere,si potzi fi sigura ca vor fi cereri de bisericutze!(stiu ca tzi s eva spune ca subiectele vor ramine publice,dar...cine va mai scrie la ele???)

Marius,daca un grup de 25 de mamici dintr-o odisee,dialogau zilnic,oferind informatzii pentru alte ...sa zicem 200 de mamici,dintr-o data n-o mai fac,se duc pe privat,cele 200 de mamici vor ramine ...fara informatzie si-si vor cauta sursa in alta parte,alta decit DC!Bineintzeles ca daca cele 200 de mamici vor dori sa intre mai apoi in grupul privat,va fi imposibil,pentru ca asa cum a spus glimmer anterior"nu vor putea demonstra ce pot!

Deci eu zic ca este o pierdere si un dezavantaj pur obiectiv!

Exemplul poate fi extins la toate subforumurile ,pentru ca un subiect deschis ,cu mai multe capitole,e clar ca are aderentzi,aderentzi ce vor dori sa se "privatizeze"!

Asta cu "ma citeste toata lumea"sau "nu vor mai sti ce misca pe forum"sunt subiectivisme si rautazi,fizic nimeni nu are timp sa citeasca cite sute de odiseei or exista sau grupuri de prieteni,e clar ca doritorii grupurilor private au persoane tzinta la care se refera!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Adica pertinent...iti trimit o tastatura noua?Am vreo 10 in debara.

Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Adica pertinent...iti trimit o tastatura noua?Am vreo 10 in debara.

Madalina


Daaaa...offf!
Culmea e ca uneori inainte de a da send,recitesc si nici eu nu stiu ce vrea sa insemne adunataura de litere ce ar trebui sa formeze un cuvint!(nu bate toate literele din prima)

Multzumesc,sper sa-mi iau mai repede laptopul de la reparat!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput