Fulgusorii se topesc la soare :))..de placere{24*}

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

buna seara,
lady multumesc

ziua a inceput destul de urat...cand am iesit la lift tocmai ce i se fura bicicleta sotului....ca norocul ca n-a mai apucat s-o duca....la servici colegii m-au suparat f tare, toti......dar de fapt mi se pregatea o surpriza si o faceau intentionat.....am fost muta de uimire, nu ma asteptam la nimic din partea lor....a fost frumos oricum....
seara am fost cu familia si niste prieteni.....si niste comentarii repetate m-au cam afectat...is o fraiera ca le bag in seama....
in fine...
in rest suntem bine, in we plecam in sat la nasi....puricul este f bine, Doamne fii laudat, suntem bine toti...
va pup pe toate


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Ady

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

ce mai faceti fetelor?


noi suntem toata ziua pe afara cu bicicletele....in we viitor mergem la team building cu firma sotului, la Portile de Fier....si mergem toti cu autocarul.....abia astept....
o seara frumoasa


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Bine...lesinam de caldura..

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

La noi e cald doar de vreo doua zile, asa pana in 30 de grade. Iar azi a fost iara ploaie si racoare. Nu mai pot, vreau vara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna ziua, buna ziua...sper ca nu ati uitat de mine

In primul rand LauraB, Bobomom, A_driana si Alina sa va dea Doamne-Doamne muuuulta sanatate, fericire si tot ce e mai frumos pe aceasta lume!!!


uf...eu tot pe drumuri...saptamana trecuta toata am fost in delegatie...joi dimineata a plecat la DD bunicuta mea care m-a crescut...nu puteam sa plec din Bucuresti...numai vineri seara am ajuns acasa la Arges....
Cu dieta e ok, am slabit 6 kg in 7 saptamani...cred ca as fi slabit mai mult dar saptamana trecuta am mancat numai prin hoteluri si restaurante asa ca mi-a fost tare greu sa ma tin foarte bine de dieta...nu mancam mult si nici gras sau de-astea nepermise, dar nu am putut manca nici ce mi-a spus medicul, acum mi-am revenit..acasa e mult mai bine...


JR e bine, e un copilas absolut minunat, asa cum sunt toti copilasii e minunat cum vorbeste el cum construieste atat de multe lucruri, cum spune poezii, cum spune "capra cu 3 iezi" si "
punguta cu 2 bani"
Abia astept sa vina iua de sambata sa stau cu el o zi intreaga...din pacate duminica lucrez iar, sunt in Predeal...


acum ma intorc la lucru, pupici..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Rebecca a inceput sa lege cuvintele de vreo 2 sapt.face si propozitii cu subiect si predicat.

voi sunteti bine?

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:



Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
Rebecca a inceput sa lege cuvintele de vreo 2 sapt.face si propozitii cu subiect si predicat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

HEY...dar e chiar liniste!

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput