Fulgusorii se topesc la soare :))..de placere{24*}

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

buna seara ,
vias imi pare rau de ce am citit cu soacra ....te cred ca ti-e greu, dar bine totusi ca reusiti sa-l duceti cu voi....sper sa fie ok la gradi....pupam familia frumoasa
lady o draguta ca intotdeauna, ma bucur ca sunteti bine, chiar daca-i greu uneori...

nu mai stiu ce-am citit....dar pup cu drag toate fetele

eu v-am citit zilnic, dar cu scrisul mai greu...acuma am zis gata, imi fac timp sa scriu orice ar fi
eu cu serviciul sunt f bine, imi place f mult...financiar ii tot slabut, dar imi place prea mult ce fac asa ca deocamdata ii bine asa...
David aproape ca a scapat de scutec....noaptea inca il are ca mai scapa pe el....ziua nu mai are deloc....cu kk inca stam mai greu, ca mai face pe el.....dar pisu tine pana il pun pe olita....sper sa scapam in cel mai scurt timp...
ii f vorbaret si un scump si jumatate.....ne vine la toti sa-l mancam

cam atat deocamdata....o sa intru mai des
va pup si o seara frumoasa va doresc


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ADY

MIHA...tocmai ce am terminat o repriza de plans.casa e vraiste.a trebuit sa le fac baie singura, sa le hranesc si sa le adorm.aia mica mi-a scos peri albi.adoarme numai la san, greu, nu sta deloc singura...etc.e mult mai dificila ca Rebecca.

Au adormit.de acum sa mai fac ordine prin casa...etc.

Maine dimi merg cu Rebe sa faca niste analize de rutina...scaun, sange, urina.

Sotul e prins cu alegerile si tre' sa pazeasca fundul primarului.asta-i viata!

Restul familiei...vine...pleaca..si asta e!

Sunt asa obosita si azi am clacat.am urlat, amenintat...am cam speriat-o pe Rebecca.dupa mult timp, azi mi-am pierdut cumpatul.imi pare rau.....dar uneori nu ma mai pot controla!

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Ooof, Lady te cred fetita.... greu, greu...nu ai cum sa nu-ti mai pierzi firea din cand in cand... ce sa zic, o sa treaca si asta, dar cu multe sacrificii si muulti peri albi... numai cine nu trece prin asta nu intelege. E greu de una singura sa te imparti la 2... ... ooof, hai mai varsa-ti amarul aici ca poate te mai eliberezi...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Miha...as spune...offfff...dar e un forum public.

fa-ti cont pe facebook

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
Sunt asa obosita si azi am clacat.am urlat, amenintat...am cam speriat-o pe Rebecca.dupa mult timp, azi mi-am pierdut cumpatul.imi pare rau.....dar uneori nu ma mai pot controla!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Magda

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare!
Si eu pe aici...mai greut, dar nu imi mai ajunge timpul, ocupata pana peste cap.Ma bucur ca am mai citit despre voiMy Lady te inteleg perfect , A_driana- ma bucur ca ai mai scris si tu si ca sunteti bine.La mine Stefan este invers, nu mai face caca in chilotel ( pampers) de mult, dar pisu face la greu si nu inteleg de ce nu spune cand face pisu...ca in rest ma anunta, vine dupa mine pe la bucatarie, pe oriunde sunt si-mi spune ca face, deja mergem la baie, olita a ramas pt pisu, atat
Vias cum merge cu dieta ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Alexa-cum fu la intalnirea de 1 iunie, tot nu mi-ai povestit?

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata!
My Lady - a fost foarte frumos, poate un pic mai bine fata de anul trecut, copilasii au mai crescut si s-au jucat si singurei, asa am putut si noi mamacile sa mai stam putin de vorba . Si cu tombola umanitara a fost foarte fain, adidasii trimisi de tine au intrat in posesia fetitei Magdei_R, initial ii castigase Andreutza dar nu s-au potrivit ca marime. Dar poti sa vezi pozele de la subiectul nostru, cu intalnirea de la 1 iunie .


Eu am intrat in criza mare de timp, nervi, stres si tot tacamul , in noaptea asta plec la Bucuresti, ca maine am un examen, saptamana viitoare iar, apoi inscrierea la licenta...tot la Bucuresti , asta in cazul in care imi da prof. referatul, ca inca nu m-i l-a dat , apoi licenta...tot la Bucuresti, deci o groaza de bani cheltuiti, zile libere de pe la servici.......dar dau inainte...nu stiu de pe unde sa mai strang un pic de putere sa pot trece si peste hopul asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Adina


Adriana

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput