Fulgusorii se topesc la soare :))..de placere{24*}

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:



Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna si de la mine


eu nu prea mai stiu cum mai sunt, sigur sunt obosita, cu copilul peste tot dupa mine, nu-mi prea pot face treaba....azi l-am tinut toata ziua in service cu mine mi-a adormit la un moment dat in brate...mititelul de el..

De maine am hotarat sa-l duc inapoi la gradi, desi el nu vrea asta, maine il duc, ca sa-mi pot vedea si eu de munca mea....
La soacra nu va mai merge in viata asta, pe cineva care sa ma ajute nu am, asa ca gradinita ramane o varianta..oricum din toamna va merge la o gradinita de stat...asta este, ma mai chinui 3 luni cu banii si gata..macar stiu ca la gradinita nu-l bate nimeni

M-am saturat de atata ploaie de nu mai pot, voi nu v-ati saturat? parca nici nu mai stiu cum arata soarele...


si acum ma duc la ca inca nu i-am facut ghiozdanelul puiului meu mic, astept pana maine dimineata cand am si foarte multa treaba de rezolvat, asta pana sa plec la drum la Tg Mures... va pup, noapte buna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

LAdy, mami, dar nu ti-ai pierdut nasu` de politai! Ce repede m-ai prins! Am gasit comentariile la poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Citat:
citat din mesajul lui vias

buna si de la mine


eu nu prea mai stiu cum mai sunt, sigur sunt obosita, cu copilul peste tot dupa mine, nu-mi prea pot face treaba....azi l-am tinut toata ziua in service cu mine mi-a adormit la un moment dat in brate...mititelul de el..

De maine am hotarat sa-l duc inapoi la gradi, desi el nu vrea asta, maine il duc, ca sa-mi pot vedea si eu de munca mea....
La soacra nu va mai merge in viata asta, pe cineva care sa ma ajute nu am, asa ca gradinita ramane o varianta..oricum din toamna va merge la o gradinita de stat...asta este, ma mai chinui 3 luni cu banii si gata..macar stiu ca la gradinita nu-l bate nimeni

M-am saturat de atata ploaie de nu mai pot, voi nu v-ati saturat? parca nici nu mai stiu cum arata soarele...


si acum ma duc la ca inca nu i-am facut ghiozdanelul puiului meu mic, astept pana maine dimineata cand am si foarte multa treaba de rezolvat, asta pana sa plec la drum la Tg Mures... va pup, noapte buna...

Mamica lui JR




Da, fetita, si noi am fost la gradinita si ne-am luat niste bobarnace cat casa de mari, dar cica asa fac toti pana se dumiresc ca trebuie sa asculte de reguli, emma a plans rau si azi, dar poate o sa se obisnuiasca si ea la un monent dat... mihai a plans ca l-am luat de-acolo, el vroia sa mai stea, a plans pana l-am bagat in casa, abia dupa ce l-am spalat si i-am dat putina apa s-a pototlit... de ploaie ce sa zic, si noi tot asa... ploaie si 12, 13 grade... frate la astia chiar e un singur anotimp



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Miha-te citesc la odiseea cealalta.acolo esti mai vorbareata!

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Miha-te citesc la odiseea cealalta.acolo esti mai vorbareata!

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Pai am intrat de curand si cu fetele de la odiseea emmei si acolo sunt mai multe...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Tu ce mai faci? Cum sunt fetele? Te descurci?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Miha...sunt asa obosita, daca ma crezi..mereu priza...cu treburile casei, copii, vremurile astea sumbre economic vorbind...dar inca mai pot

Voi?V-ati plimbat, am vazut!In tara cand veniti?

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Te cred, fetita... stiu cum e... e greu taaare! si mie imi venea sa ma urc pe pereti... acum e mai usor ca au mai crescut si ne mai intelegem cumva, dar avem si zile cand e jale mare in casa la noi... emma a inceput cu fitele de dupa 1 an, o chinuie dintii, cred, desi nu are decat 4 si nu mai vad nici urma de altul sa apara... sunt dragalasi, dar t emia ia si capu` cateodata de nu mai stii cum s-o scoti la capat... in tara venim pe 25 iunie... mai e putin... mi-e dor si mie de casa, sa mai aud romaneste in jur, sa-mi vad familia, sa stam la soare, daca o sa avem ocazia, si cam atat ... sper sa fim sanatosi sa ne descurcam cu drumuri, cu adaptare la noi conditii, etc...


Mergi la inceput